Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Трансфери: CSKA Sofia - Сезона: 30

689 987 733
Службена PPM страница на Фејсбук
Стиснете Лајк на нашата Фејсбук страница и добијте ги најновите новости пред сите останати.
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
VARANO CROWS
Лигашки натпревар
01.04.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

<< Сезона:>>

Трансвер на играч

Нема трансвер на играчи оваа сезона

Персонал трансфери

Нема трансвер на вработени оваа сезона