Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1280 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Парична награда од сезона: IV.9 (Словачка)

536 515 947
Службена PPM страница на Фејсбук
Стиснете Лајк на нашата Фејсбук страница и добијте ги најновите новости пред сите останати.
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
Baskettball Club Trenčín
Лигашки натпревар
28.10.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Експертско мислење
Цена во кредити: 10
Држава: Лига:

Ранкинг Тим Парична награда
1 ? Словачка AK Barsk 1 733 622
2 ? Словачка Team noname 38492 1 523 691
3 ? Словачка BK Bardejov 1 365 498
4 ? Словачка Team noname 38491 1 234 190
5 ? Словачка Team noname 38474 1 144 462
6 ? Словачка Team noname 38493 1 058 119
7 ? Словачка Golden-State Warriors 991 483
8 ? Словачка BK INTER Hrubý Šúr 942 928
9 ? Словачка Public account 895 592
10 ? Словачка CSKA Moscow5 849 475
11 ? Словачка Baskettball Club Trenčín 819 407
12 ? Словачка Team noname 38914 789 882
13 ? Словачка Team noname 38701 760 898
14 ? Словачка Leitoland 732 455
15 ? Словачка Team noname 38915 704 555
16 ? Словачка ČONTOŠVAĽA BK 677 196