Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Лигашки плејоф: IV.9 (Словачка) - Сезона 30

719 151 236
Добиј бесплатни кредити!
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Сезона: Држава: Лига:

Финале

Домашен тим Гостински тим Серија
Словачка AK Barsk Словачка Klenovec Warriors 0:3

Натпревар за 3 место

Домашен тим Гостински тим Серија
Словачка BK Bardejov Словачка Spartak Myjava 0:3

Натпревар за 5 место

Домашен тим Гостински тим Серија
Словачка ŠBK Čerti Словачка BK Svidnička 0:3

Натпревар за 7 место

Домашен тим Гостински тим Серија
Словачка jokipoit† Словачка Golden-State Warriors 3:0

Полуфинале

Домашен тим Гостински тим Серија
Словачка Klenovec Warriors Словачка Spartak Myjava 3:0
Словачка AK Barsk Словачка BK Bardejov 3:0

Натпревари за пласман 5-8

Домашен тим Гостински тим Серија
Словачка ŠBK Čerti Словачка Golden-State Warriors 3:0
Словачка BK Svidnička Словачка jokipoit† 3:0

Четвртфинале

Домашен тим Гостински тим Серија
Словачка Klenovec Warriors Словачка jokipoit† 3:0
Словачка Spartak Myjava Словачка BK Svidnička 3:0
Словачка AK Barsk Словачка Golden-State Warriors 3:0
Словачка BK Bardejov Словачка ŠBK Čerti 3:0