Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1280 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Лигашки позиции: IV.9 (Словачка) - Сезона 34

536 515 947
 
Службена PPM страница на Фејсбук
Стиснете Лајк на нашата Фејсбук страница и добијте ги најновите новости пред сите останати.
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
Baskettball Club Trenčín
Лигашки натпревар
28.10.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Експертско мислење
Цена во кредити: 10
Сезона: Држава: Лига:

Има барем едно празно место во ова лига. Притисни на Повикај пријател во лигата иконата до името на слободниот тим и покани пријател во лигата.

Конференција A

Поз Тим GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Словачка AK Barsk  1  1  0  2  134:65 2.06 1.000
2  1  1  0  2  80:72 1.11 1.000
3 Словачка Team noname 38493 Повикај пријател во лигата  1  1  0  2  110:100 1.1 1.000
4 Словачка Golden-State Warriors  1  1  0  2  83:76 1.09 1.000
5 Словачка CSKA Moscow5  1  0  1  1  76:83 0.92 0.000
6 Словачка Baskettball Club Trenčín  1  0  1  1  100:110 0.91 0.000
7 Словачка Team noname 38914 Повикај пријател во лигата  1  0  1  1  72:80 0.9 0.000
8 Словачка ČONTOŠVAĽA BK  1  0  1  1  65:134 0.49 0.000

Конференција B

Поз Тим GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Словачка Team noname 38492 Повикај пријател во лигата  1  1  0  2  90:68 1.32 1.000
2 Словачка BK Bardejov  1  1  0  2  86:72 1.19 1.000
3  1  1  0  2  98:86 1.14 1.000
4 Словачка BK INTER Hrubý Šúr  1  1  0  2  94:93 1.01 1.000
5 Словачка Public account  1  0  1  1  93:94 0.99 0.000
6 Словачка Team noname 38701 Повикај пријател во лигата  1  0  1  1  86:98 0.88 0.000
7 Словачка Leitoland  1  0  1  1  72:86 0.84 0.000
8 Словачка Team noname 38915 Повикај пријател во лигата  1  0  1  1  68:90 0.76 0.000