Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1283 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Регуларна сезона: IV.9 (Словачка) - Сезона 34

310 162 898
ППМ Продавница
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
Team noname 38915
Лигашки натпревар
30.11.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC


Сезона: Држава: Лига: Меч ден:

Домашен тим Гостински тим Резултат
Словачка Public account Словачка Team noname 38701 149:70
Словачка Leitoland Словачка AK Barsk 90:123
Словачка BK INTER Hrubý Šúr Словачка Team noname 38491 109:47
Словачка BK Bardejov Словачка Team noname 38492 138:12
Словачка Team noname 38474 Словачка Golden-State Warriors 24:154
Словачка Team noname 38493 Словачка CSKA Moscow5 86:77
Словачка Team noname 38914 Словачка ČONTOŠVAĽA BK    34:154
Словачка Team noname 38915 Словачка Baskettball Club Trenčín 94:82


Бројот во големата заграда по името на тимот ја покажува позицијата на тимот во пласман пред натпреварот.