Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1283 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Тренинг на играчите

310 162 898
Добиј бесплатни кредити!
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
Team noname 38915
Лигашки натпревар
30.11.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Тренингот и последователните подобрување на играчите се од суштинско значење за вашиот тим има многу фактори кои влијаат на стапката на подобрување. Најважно е нивото на објектите за обука и регенерација и квалитетот на вработените кои работат таму. Имајте на ум дека на поголем квалитет на тренираниот атрибут, толку побрзо се подобрува стапката. Исто така имајте на ум дека како што долговечноста на кариера се намалува и играчот старее, способноста да се подобри се намалува.
Ниво на објектите за тренинг: 7

Тренерска ефикасност:
Одбрана: 0%    Напад: 0%
Ниво на објектите за регенерацијата: 7

Ефикасност на физиотерапевтите:
Одбрана: 0%    Напад: 0%

         


Име Поз Возраст СкИ ДК Hgt Sho Блк Дод Тех Брз Agr Ско Птр ТреА
Словачка Ervín Nedzbala Денови за наплата: 6 (Фрактура на десниот лакт) 18 Нескаутиран 6/6 1992728272422142722202529213344 0.00
Словачка Marián Bíro 18 Нескаутиран 4/6 1803062302442603842364134462841 0.00
Словачка Matúš Varady Денови за наплата: 1 (Фрактура на левата рака) 18 Нескаутиран 6/6 1943058346844584677282028212821 0.00
Словачка Rastislav Gašparovič 15 Нескаутиран 5/6 1873187276834673590327126553187 0.00
Словачка Matúš Lehuta 18 Нескаутиран 5/6 1983446435647713762343824273017 0.00
Словачка Jozef Machnik Денови за наплата: 12 (Воспаление на жилата на десната подлактица) 17 Нескаутиран 5/6 2001634224122202224221831453251 0.00
Словачка Ján Hucík 17 Нескаутиран 4/6 1811945256830482240256019171845 0.00
Словачка Milan Hrdlička 18 Нескаутиран 5/6 1901725332437562528235225512937 0.00
Словачка Rudolf Lutáš 15 Нескаутиран 6/6 1692760174925262568262526352250 0.00
Словачка Bohuš Očovský 16 Нескаутиран 6/6 1782039294833642241286016222327 0.00
Словачка Hubert Hampl 18 Нескаутиран 6/6 1993852305640725155362730393214 0.00
Словачка Marián Lapišak 18 Нескаутиран 5/6 2062301321423092015325332383038 0.00
Словачка Radovan Láni 18 Нескаутиран 5/6 1974545427851674773519040663350 0.00
Словачка Ladislav Hawlik 18 Нескаутиран 6/6 1943185276233572871335826503462 0.00
Словачка Ľuboslav Erinec 17 Нескаутиран 6/6 1712325214016472742202718373046 0.00
Словачка Pavol Myšiak 15 Нескаутиран 6/6 1632553236533643369254920742051 0.00
Словачка Koloman Berník 15 Нескаутиран 5/6 1681425111019541713134632452560 0.00
Словачка Ľubomír Semerák 16 Нескаутиран 5/6 1862248205420461744204115132245 0.00
Словачка Juraj Petera 16 Нескаутиран 5/6 1882487195916651438288831742684 0.00
Словачка Ľuboslav Schuster 16 Нескаутиран 5/6 1692301202923352001203424062025 0.00
Словачка Augustín Gáži 17 Нескаутиран 5/6 1991621235029392963233825472344 0.00
Словачка Imrich Ištvanfy 16 Нескаутиран 6/6 1991670239717612264208727872473 0.00
Словачка Ondrej Hanusa 24 Нескаутиран 3/6 2104230334923352846281836433634 0.08
Словачка Adolf Ožvoldík 28 Нескаутиран 2/6 20622422202817172003201622252452 0.06
Словачка Boleslav Golecký 24 Нескаутиран 2/6 1798484406633723356387337682976 0.20
Словачка Miroslav Kaplán 24 Нескаутиран 3/6 1809256309037793664366326473444 0.22
Словачка Peter Marman 24 Нескаутиран 3/6 2008066283021362819326823543469 0.19
Словачка Jaroslav Fecko 23 Нескаутиран 4/6 2084212302025312821365028213123 0.07
Словачка Félix Satala 22 Нескаутиран 4/6 2087548293327243036273334483630 0.20
Словачка Ernest Harmečko 21 Нескаутиран 3/6 1795426333829383659332633413533 0.11
Словачка Marián Hlos 23 Нескаутиран 3/6 1808668333939733950376324443058 0.23
Словачка Vladimír Holiš 23 Нескаутиран 4/6 18512178346949914462388347994485 0.40
Словачка Oliver Jakubík 21 Нескаутиран 5/6 1923725304035513550252132333047 0.08
Словачка Dalibor Kuzár 24 Нескаутиран 2/6 1916143213334242739294024012319 0.11
Словачка Stanislav Bubich 23 Нескаутиран 3/6 2024123261933412537303523153125 0.06
Словачка Jaroslav Popálený 24 Нескаутиран 3/6 2066033273525443663345525232931 0.12
Словачка Tomáš Resler 25 Нескаутиран 2/6 2077669409844805083428834763267 0.13
Словачка Michal Bahorec 26 Нескаутиран 3/6 1853723131430372838220213282450 0.06
Словачка Dušan Ošlejšek 27 Нескаутиран 2/6 1986052326332672859336525462231 0.13
Словачка Michal Hrachovský 26 Нескаутиран 3/6 1943203224024172224210118172727 0.03
Словачка Radoslav Plenta 27 Нескаутиран 1/6 2062309221922012010182123082316 0.00
Словачка Bohuš Milcak 26 Нескаутиран 3/6 1857253215624312219244932562539 0.17
Словачка Ladislav Púchy 25 Нескаутиран 4/6 1907053296136683273292829363437 0.20
Словачка Dobroslav Zliechovec 27 Нескаутиран 2/6 1904342324027342626357227353465 0.05
Словачка Ignác Fóba 25 Нескаутиран 3/6 2019576276725482870303148775082 0.20
Словачка Gustáv Mišák 23 Нескаутиран 3/6 1924120265226212308231329462419 0.12
Словачка Martin Fixel 24 Нескаутиран 3/6 2067348264030462531334423582627 0.17
Словачка Juraj Pampurík 27 Нескаутиран 2/6 2053747182726341719262735403258 0.05
Словачка Henrich Jakubec 26 Нескаутиран 3/6 1975750213622201919294221212117 0.14
Словачка Eliáš Remiš 25 Нескаутиран 3/6 1968553303927452054205237493451 0.23
Словачка Pavel Částečka 27 Нескаутиран 3/6 1946030221019152527262637603264 0.14
Словачка Róbert Choura 25 Нескаутиран 3/6 19811396377348713580394631683740 0.27
Словачка Tomáš Pytlík Денови за наплата: 12 (Фрактура на левата рака) 24 Нескаутиран 3/6 1838970377527434156394236633274 0.00
Словачка Ivan Švagrík 22 Нескаутиран 4/6 20111572385134283664366348625462 0.37
Словачка Stanislav Hanecak 20 Нескаутиран 5/6 2076138365623232734293832413753 0.15
Словачка Kristián Satinský 20 Нескаутиран 5/6 2036921403038533853366946734449 0.18
Словачка Koloman Maďarič 20 Нескаутиран 5/6 1844419282439383949302832132811 0.10
Словачка Matej Božec 20 Нескаутиран 4/6 1834501250129122923314229102219 0.08
Словачка Imrich Očenáš 20 Нескаутиран 4/6 1907149241427172716292031193829 0.24
Словачка Tomáš Ľuba 21 Нескаутиран 4/6 1918964307345783461304526442538 0.29
Словачка Michal Lajos 21 Нескаутиран 4/6 2096247261226142839281126231905 0.18
Словачка Klement Pustai 20 Нескаутиран 5/6 21010861375831603752375656574146 0.37
Словачка Miroslav Vida 20 Нескаутиран 4/6 2006029345827202548276040434059 0.15
Словачка Branislav Ružbacký 20 Нескаутиран 5/6 1847250291431653137253429182746 0.21
Словачка Dominik Chrenek 19 Нескаутиран 5/6 19311570425456976583587551795377 0.36
Словачка Milan Kmeť Денови за наплата: 16 (Скршеница на тилната коска) 19 Нескаутиран 5/6 18711988464542515268447744675084 0.00
Словачка Igor Hladil 19 Нескаутиран 4/6 1969156509948544672577257815590 0.29
Словачка František Forgon 20 Нескаутиран 5/6 1907441272836402526274123072016 0.22
Словачка Peter Remeň 20 Нескаутиран 5/6 1862501211131322241273324301511 0.06
Словачка Víťazoslav Pos 20 Нескаутиран 4/6 1797233304033453328263021122802 0.23
Словачка Henrich Murín 19 Нескаутиран 5/6 20711558367440604379477449664980 0.38
Словачка Matej Pardek 21 Нескаутиран 4/6 2057645425538463440407438735067 0.25
Словачка Hubert Machil 21 Нескаутиран 4/6 2075826315225412946332636333155 0.16
Словачка Milan Gerner 22 Нескаутиран 4/6 2056327376231512922353635542852 0.16
Словачка Roman Demko Денови за наплата: 3 (Воспалена тетива на левиот лакт) 22 Нескаутиран 4/6 2047530263923183054325438503446 0.00
Словачка Samuel Gaško 22 Нескаутиран 4/6 1976523355828532935354931542924 0.16
Словачка Ladislav Pavúk SUB 28 Нескаутиран 1/6 20133472256829782756235027612372 0.01
Словачка Samuel Balciar 22 Нескаутиран 4/6 2087450316625443144395448734468 0.21
Словачка Tichomír Hlaváčik 23 Нескаутиран 4/6 1964005293927403213254137493539 0.08
Словачка Roman Balašfy 22 Нескаутиран 3/6 2027456302828203654304249644148 0.15
Словачка Aleš Drotar 22 Нескаутиран 5/6 1798249357642572950315621382341 0.31
Словачка Jozef Hesteríny 22 Нескаутиран 4/6 1928046312331244132407031312730 0.23
Словачка Ivan Podobský 22 Нескаутиран 4/6 19412175316948775284365942852735 0.46
Словачка Blahoslav Čaplák 21 Нескаутиран 4/6 1815516275330472116322923353253 0.12
Словачка Ernest Paulech 21 Нескаутиран 5/6 2119848356231542942379252714392 0.33
Словачка František Balošák Денови за наплата: 2 (Скршеница на горната вилица) 21 Нескаутиран 4/6 2069472302930412636282248664159 0.00
Словачка Pavol Štrba 21 Нескаутиран 5/6 1947863478329473156335745764354 0.27
Словачка Gustáv Gonci 22 Нескаутиран 3/6 1878037325834494371306128223026 0.21
Словачка Martin Hájnik 22 Нескаутиран 4/6 2084829314029163115291635513338 0.15
Словачка Timotej Grieger 22 Нескаутиран 3/6 1896247244340734385302134283642 0.16
Словачка Teodor Deržák 23 Нескаутиран 3/6 2018055312338392839210231533353 0.22
Словачка Svätopluk Kočiš 31 Нескаутиран 1/6 19825029200126072612273223332123 0.03
Словачка Iľja Gschwandtner 35 Нескаутиран 0/6 200148702941173281198527982599 0.00
Словачка Tomáš Neománi 37 Нескаутиран 0/6 19011284184483168188192173 0.00
Словачка Valér Grosman 37 Нескаутиран 0/6 186493993115531761648640127 0.00
Словачка Jaroslav Brychta 37 Нескаутиран 0/6 196132121114143168163148 0.00
Словачка Beňadik Kontúr 37 Нескаутиран 0/6 20821298196416442265214734823479 0.00
Словачка Tomáš Porubčanský 36 Нескаутиран 0/6 1901217124139164130143121 0.00
Словачка Miroslav Gedlička 36 Нескаутиран 0/6 1969449133616161128143219672124 0.00
Словачка Metod Mádel 32 Нескаутиран 0/6 21117849194220261940192719412238 0.00
Словачка Ondrej Petrjánoš 35 Нескаутиран 0/6 18313168547186311661350638636 0.00
Словачка Patrik Paulis 36 Нескаутиран 0/6 1948583152966160157139140 0.00
Словачка Andrej Bakaljar 36 Нескаутиран 0/6 1892637158151120127133111 0.00
Словачка Henrich Andredes 36 Нескаутиран 0/6 209150577724371450113622711957 0.00
Словачка Ladislav Cigánik 35 Нескаутиран 0/6 178152651159226618682266425659 0.00
Словачка Imrich Piger 38 Нескаутиран 0/6 184986711682185247318731463666 0.00
Словачка Dávid Hatraš 42 Нескаутиран 0/6 19314067160176176198179155 0.00
Словачка Lukáš Kupec 41 Нескаутиран 0/6 207148146130143150167183 0.00
Словачка Tichomír Ferenčík 41 Нескаутиран 0/6 194152165151165181175173 0.00
Словачка František Božoň 45 Нескаутиран 0/6 184176172169153155164145 0.00
Словачка Richard Hornischer 45 Нескаутиран 0/6 205160170164181180151154 0.00
Словачка Florián Rozenberg Денови за наплата: 2 (Двојна фрактура на ребро) 40 Нескаутиран 0/6 2053782154162148158166183 0.00
Словачка Marián Polena 20 Нескаутиран 4/6 1934427214424512629233821361928 0.09
Словачка Ivan Remáč 36 Нескаутиран 0/6 1813067144193198164157143 0.00
Словачка Ivan Makkoš 37 Нескаутиран 0/6 2031825134154155139124136 0.00
Словачка Jaroslav Lušťoň 40 Нескаутиран 0/6 208139109121101119137130 0.00
Словачка Martin Gedlička 40 Нескаутиран 0/6 195124136143148138146129 0.00
Словачка Kristián Hroch PF 31 Нескаутиран 1/6 20037272306728612864237145804076 0.02
Словачка Ivan Bejšák 36 Нескаутиран 0/6 1894268149168163136141134 0.00
Словачка Ladislav Hodbod 32 Нескаутиран 0/6 20014640175816332110215221402137 0.00
Словачка Ján Oremus 33 Нескаутиран 1/6 18922552215330792376255717471850 0.01
Словачка Rudolf Pospíšilík SUB 30 Нескаутиран 0/6 20425457347334533457316526293349 0.00
Словачка Henrich Jacko 33 Нескаутиран 0/6 18523153194919371842205028722335 0.00
Словачка Bohuš Gellner SG 30 Нескаутиран 1/6 19233862246230752873337633603570 0.01
Словачка Timotej Muľár 25 Нескаутиран 2/6 2167449286829512950263938563864 0.15
Словачка Milan Blaščík Денови за наплата: 2 (Воспаление на слепо црево) 23 Нескаутиран 3/6 1866455303745773657347934583260 0.00
Словачка Kristián Maslík 22 Нескаутиран 4/6 2036742322830463646272234553016 0.19
Словачка Adrián Peregrín 31 Нескаутиран 1/6 19117437213719242129193631392638 0.02
Словачка Radovan Hradický 25 Нескаутиран 3/6 2029278287137703452365227533666 0.20
Словачка Pavol Palaj 19 Нескаутиран 5/6 18314486538153775360515944864477 0.47
Словачка Pavol Riečan SUB 34 Нескаутиран 0/6 19620374418428352837365834453964 0.00
Словачка Peter Gabaš 26 Нескаутиран 3/6 1937850307840613059306428301849 0.18
Словачка Bystrík Lalkovič 33 Нескаутиран 0/6 19617166273520522726246132463066 0.00
Словачка Matúš Faško 33 Нескаутиран 0/6 207189726491081646176127832956 0.00
Словачка František Mincák 33 Нескаутиран 0/6 1997428193726472830203523022016 0.00
Словачка Iľja Darula 33 Нескаутиран 0/6 21319442296524233437222830493067 0.00
Словачка Radomír Hičák 33 Нескаутиран 0/6 20111715162618331538197420271829 0.00
Словачка Daniel Chromek 33 Нескаутиран 0/6 2012228151119117157141150 0.00
Словачка Valér Halža 45 Нескаутиран 0/6 210193172167161159186193 0.00
Словачка Bonifác Caletka 43 Нескаутиран 0/6 1851472862163171149156175 0.00
Словачка Jakub Mydlík 43 Нескаутиран 0/6 1841863989199174187166170 0.00
Словачка Filip Muškát 46 Нескаутиран 0/6 189189163166170139143155 0.00
Словачка Vladislav Podvojský 25 Нескаутиран 2/6 21021281924414082107180424193226 0.11
Словачка Samuel Struhár 31 Нескаутиран 1/6 20418712767017441841235533672769 0.03
Словачка Martin Tesár 39 Нескаутиран 0/6 1961338572143137180177160 0.00
Словачка Oliver Hlaváč 38 Нескаутиран 0/6 207141165172159166166171 0.00
Словачка Rudolf Helembay SUB 31 Нескаутиран 0/6 18626612658342813082293624342632 0.00
Словачка Radovan Himper 43 Нескаутиран 0/6 208180177676176140149165 0.00
Словачка Milan Čaradský SF 30 Нескаутиран 1/6 19831523339401714278375435642335 0.06
Словачка Branislav Gelley 42 Нескаутиран 0/6 198133137128130128122109 0.00
Словачка Marek Hambálek 43 Нескаутиран 0/6 200181190164141159171153 0.00
Словачка Pavol Adamčiak Денови за наплата: 7 (Оштетен лев менискус) 46 Нескаутиран 0/6 212175174168169190185162 0.00
Словачка Radoslav Vnadal 48 Нескаутиран 0/6 194147141140127144143148 0.00
Словачка Blažej Nosický 44 Нескаутиран 0/6 2011461781769577170167170 0.00
Словачка Andrej Lelič Денови за наплата: 8 (Фрактура на левиот лакт) 42 Нескаутиран 0/6 1781591611472060152143140 0.00
Словачка Tomáš Timan SUB 30 Нескаутиран 2/6 19729622625305629149324532253021 0.07
Словачка Ján Salai 42 Нескаутиран 0/6 1901761611656177145147150 0.00
Словачка Juraj Lupa SUB 30 Нескаутиран 0/6 18432672565406737632947925412884 0.00
Словачка Andrej Tátoš SUB 30 Нескаутиран 0/6 20428402747253025503165827623245 0.00
Словачка Rastislav Chaben PG 28 Нескаутиран 1/6 19222741731317125724437217471768 0.05
Словачка Michal Liga 29 Нескаутиран 1/6 19315521721213017282153313071631 0.04
Словачка František Liko 42 Нескаутиран 0/6 1941641411481523157137133 0.00
Словачка Pavol Berta 51 Нескаутиран 0/6 191106116150142116107104 0.00
Словачка Milan Sýkora 42 Нескаутиран 0/6 2011421331401495956174160 0.00
Словачка Radoslav Detský 29 Нескаутиран 1/6 20913041620132116121511194241721 0.02
Словачка Lukáš Pnacek 45 Нескаутиран 0/6 187149162129150141150136 0.00
Словачка Radoslav Ligárt 51 Нескаутиран 0/6 204153117122137163134162 0.00
Словачка Jaroslav Zumravý 41 Нескаутиран 0/6 1801151171101231332553101 0.00
Словачка Jaroslav Gajdošík 42 Нескаутиран 0/6 18917314117215416620462186 0.00
Словачка Zdenko Skuherský 41 Нескаутиран 0/6 1951211421521411373252169 0.00
Словачка Peter Polcer 31 Нескаутиран 0/6 19118471809213521221827144292557 0.00
Словачка Cyprián Majeský 45 Нескаутиран 0/6 208141186143136167162148 0.00
Словачка Bernard Boroš 46 Нескаутиран 0/6 200129147117139111135108 0.00
Словачка Kamil Šramka C 34 Нескаутиран 1/6 20735493969314439562853356937671 0.01
Словачка Miloslav Frank 43 Нескаутиран 0/6 189136106150136136114112 0.00
Словачка Alexander Bucher Денови за наплата: 12 (Фрактура на левиот лакт) 31 Нескаутиран 1/6 20620301905224019312032253816014 0.00
Словачка Boleslav Gembala 43 Нескаутиран 0/6 198127149144141148147166 0.00
Словачка Aleš Hosek 41 Нескаутиран 0/6 206138140106136118157134 0.00
Име Поз Возраст СкИ ДК Hgt Sho Блк Дод Тех Брз Agr Ско Птр ТреА

Објаснителни белешки:
На страната "Вежби" атрибутот се прикажува во различен формат отколку на другите страници. На пример 850. Долниот лев број е вистинската вредност на атрибут. Горниот сив број во индексот е на квалитетот на атрибутот.

Просечно подобрување: 0.162 (Напредување)