Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1280 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Нареден натпревар

536 515 947
Добиј бесплатни кредити!
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
Baskettball Club Trenčín
Лигашки натпревар
28.10.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Експертско мислење
Цена во кредити: 10Next league game

Меч
Твое време: 28.10.2020 20:30 Играње во: Дома Тип на играта: Лигашки натпревар (Меч ден 2)
Постава: Подразбирана постава Тактики: Основна тактика
Цена на карта: 300

Експертско мислење
Победа Цена во кредити: 10

Загyбен

Public account
Тим Словачка Public account
Mенаџер Public account
Тимски рејтинг 160.46
Лига Словачка IV.9


Baskettball Club Trenčín
Тим Словачка Baskettball Club Trenčín
Mенаџер mito669
Тимски рејтинг 126.81
Лига Словачка IV.9


Тактики
Важност на натпреварот: Многу мало
Tempo: Run and gun Offensive alignment: 3 out 2 in Offensive tactics: Motion offense
Shooting preference: Балансирано Одбрана: Zone Агресивност: Нормален

Дрес на тимот
Клубско знаменце
Chaben
Gellner
Čaradský
Hroch
Šramka
Постава
Словачка Kristián Hroch
Словачка Bohuš Gellner
Словачка Milan Čaradský
Словачка Kamil Šramka
Словачка Rastislav Chaben
Замени
Словачка Andrej Tátoš
Словачка Rudolf Helembay
Словачка Ladislav Pavúk
Словачка Rudolf Pospíšilík
Словачка Juraj Lupa
Словачка Pavol Riečan

Дрес на тимот
Клубско знаменце