Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Национален Куп: Словачка - Сезона 30

719 151 236
Сезона: - Држава: - Рунда:

Финале

Ра Дата Тим 1   Ра Тим 2 Резултат
1 26.02.2020 Словачка Slávia Medik Martin (I.1) vs 9 Словачка Šmochtláci (I.1) 97:74

Трето пласиран тим

Ра Дата Тим 1   Ра Тим 2 Резултат
2 26.02.2020 Словачка Moroms Ladies (I.1) vs 16 Словачка BK Diktátor Humenné (I.1) 92:65