Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1265 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Лигашки позиции: I.1 (Бугарија) - Сезона 33

836 720 825
 
Добиј бесплатни кредити!
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
PHL Team 36554 †
Лигашки натпревар
19.09.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Експертско мислење
Цена во кредити: 10
Сезона: Држава: Лига:

Конференција A

Поз Тим GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Бугарија Adrenalin Blue Unicorn  32  31  1  63  3560:1641 2.17 0.969
2 Бугарија korabostroitel  32  25  7  57  3428:2206 1.55 0.781
3 Бугарија Bolqrsko Tsarstvo  32  23  9  55  3080:2486 1.24 0.719
4 Бугарија Phoenix79  32  15  17  47  2740:2773 0.99 0.469
5 Бугарија BC Rousse  32  15  17  47  2550:3021 0.84 0.469
6 Бугарија Mesemvria  32  13  19  45  2660:2927 0.91 0.406
7 Бугарија jijobijo  32  10  22  42  2451:3022 0.81 0.313
8  32  1  31  33  1532:3936 0.39 0.031

Конференција B

Поз Тим GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Бугарија SSC Napoli  32  28  4  60  3217:2130 1.51 0.875
2  32  26  6  58  3474:2396 1.45 0.813
3 Бугарија Tragedia  32  23  9  55  3216:2173 1.48 0.719
4 Бугарија CSKA Sofia  32  18  14  50  3139:2742 1.14 0.563
5 Бугарија TIGER  32  10  22  42  2534:2951 0.86 0.313
6 Бугарија CSKA1948 SOFIA  32  9  23  41  2093:2822 0.74 0.281
7 Бугарија Thracian Falcons  32  8  24  40  2438:3153 0.77 0.250
8 Бугарија SkySys  32  1  31  33  1777:3510 0.51 0.031