37 |
ŠK Šumiac† |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп.
|
Испаѓање во лигата IV.1.
|
Поразен во колото за опстанок во лигата III.1.
|
Рангиран 14 во плејофот од лигата III.1.
|
Rank 8 in conference B of league III.1.
|
36 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп.
|
Победa во рундата за опстанок во Лигата III.1.
|
Рангиран 13 во плејофот од лигата III.1.
|
Rank 8 in conference B of league III.1.
|
35 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп.
|
Победa во рундата за опстанок во Лигата III.1.
|
Рангиран 13 во плејофот од лигата III.1.
|
Rank 6 in conference A of league III.1.
|
34 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 4 круг од Националниот куп.
|
Победa во рундата за опстанок во Лигата III.1.
|
Рангиран 13 во плејофот од лигата III.1.
|
Rank 7 in conference A of league III.1.
|
33 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Промоција во лига III.1.
|
Рангиран 1 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 1 in conference A of league IV.1.
|
32 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Испаѓање во лигата IV.1.
|
Рангиран 16 во плејофот од лигата III.1.
|
Rank 8 in conference B of league III.1.
|
31 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Промоција во лига III.1.
|
Победи во колото за промоција во лигата III.1.
|
Рангиран 2 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 1 in conference B of league IV.1.
|
30 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 3 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 2 in conference B of league IV.1.
|
29 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 3 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 1 in conference B of league IV.1.
|
28 |
ŠK Šumiac |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 5 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 4 in conference B of league IV.1.
|
27 |
BK Batho Avalanche† |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 9 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 5 in conference B of league IV.1.
|
26 |
BK Batho Avalanche† |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 11 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 6 in conference B of league IV.1.
|
25 |
BK Batho Avalanche† |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 8 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 4 in conference A of league IV.1.
|
24 |
BK Batho Avalanche |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 4 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 2 in conference A of league IV.1.
|
23 |
BK Košice Lakers |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 11 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 6 in conference A of league IV.1.
|
22 |
Good Evils |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 14 во плејофот од лигата IV.1.
|
Rank 8 in conference B of league IV.1.
|