Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Лигашки позиции: II.1 (Украина) - Сезона 31

612 973 216
 
ППМ Продавница
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
Golden-State Warriors
Лигашки натпревар
04.04.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Експертско мислење
Цена во кредити: 10
Сезона: Држава: Лига:

Конференција A

Поз Тим GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Украина Niva Markovka  4  4  0  8  461:193 2.39 1.000
2 Украина BC Cherkasy  4  4  0  8  495:357 1.39 1.000
3 Украина TalaMasters  4  3  1  7  434:238 1.82 0.750
4 Украина Alexandria  4  3  1  7  439:361 1.22 0.750
5 Украина Falkons  4  2  2  6  369:271 1.36 0.500
6  4  2  2  6  401:311 1.29 0.500
7 Украина BC Leopolis  4  1  3  5  279:385 0.72 0.250
8 Украина Olimpicys  4  0  4  4  114:559 0.2 0.000

Конференција B

Поз Тим GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1  4  4  0  8  543:198 2.74 1.000
2 Украина skadovsk hicks  4  3  1  7  468:314 1.49 0.750
3 Украина Vesuvius  4  2  2  6  365:306 1.19 0.500
4 Украина Uran Boys  4  2  2  6  378:356 1.06 0.500
5 Украина RedSaints  4  2  2  6  334:378 0.88 0.500
6 Украина BC.AJAX  4  0  4  4  320:459 0.7 0.000
7 Украина UBascket  4  0  4  4  265:449 0.59 0.000
8 Украина Silver Salamandra  4  0  4  4  93:623 0.15 0.000