Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1330 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Лигашки позиции: IV.9 (Словачка) - Сезона 52

213 103 900
 
Службена PPM страница на Фејсбук
Стиснете Лајк на нашата Фејсбук страница и добијте ги најновите новости пред сите останати.
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
CSKA Moscow5
Лигашки натпревар
21.04.2024 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Експертско мислење
Цена во кредити: 10
Сезона: Држава: Лига:

Има барем едно празно место во ова лига. Притисни на Повикај пријател во лигата иконата до името на слободниот тим и покани пријател во лигата.

Конференција A

Поз Тим GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Словачка Vinári  12  12  0  24  1815:402 4.51 1.000
2 Словачка spiace tulene  12  10  2  22  1511:625 2.42 0.833
3 Словачка Christian BCO DIVÍN  12  10  2  22  1313:788 1.67 0.833
4 Словачка BK Partizán Bratislava  12  6  6  18  1144:1042 1.1 0.500
5 Словачка Red Devils  12  5  7  17  946:1221 0.77 0.417
6 Словачка FacebookTest  12  4  8  16  829:1340 0.62 0.333
7  12  3  9  15  694:1373 0.51 0.250
8 Словачка Team noname 41687 Повикај пријател во лигата  12  2  10  14  686:1450 0.47 0.167

Конференција B

Поз Тим GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Словачка Zaprášené rolety  12  12  0  24  1866:521 3.58 1.000
2  12  10  2  22  1637:550 2.98 0.833
3 Словачка Vicodin Users  12  8  4  20  1172:950 1.23 0.667
4 Словачка BK TIGRY KOSICE  12  7  5  19  1057:835 1.27 0.583
5 Словачка VŠDS Žilina† Повикај пријател во лигата  12  4  8  16  748:1329 0.56 0.333
6 Словачка Awerty Martin† Повикај пријател во лигата  12  2  10  14  737:1390 0.53 0.167
7 Словачка CSKA Moscow5  12  1  11  13  518:1767 0.29 0.083
8 Словачка Public account  12  0  12  12  725:1815 0.4 0.000