Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1283 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 28 - Regularna sezona

279 739 752

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Finska Verneri PolviSlovačka AK Barsk 354063.464.782.22.38.81.14.20.93.538.475.9
2 Rusija Boris Ignatyev Dana do oporavka: 14 (Fraktura desnog ramena) Slovačka AK Barsk 374060.964.377.56.54.70.92.20.43.83471.9
3 Slovačka Ladislav DoksanskýSlovačka ŠBK Čerti 3239.864.352.775.33.150.93.91.82.532.457.7
4 Slovačka Radovan GagoSlovačka Klenovec Warriors 4437.575.547.954.611.22.50.45.51.33.92995.5
5 Švicarska Tino CornazSlovačka Klenovec Warriors 140502583.316101022930
6 Francuska Sébastien BouffardSlovačka Klenovec Warriors 4339.668.161.382.92.77.30.54.80.71.627.899.8
7 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 373962.860.872.92.67.61.12.90.53.327.371.1
8 Švicarska Jean AnselmeSlovačka Lambda Y† 443554.14870.74.45.221.51426.80.6
9 Češka Petr DivokýSlovačka Klenovec Warriors 443872.868.182.34.64.60.65.50.73.626.496.4
10 Tajvan Liam PinkSlovačka Klenovec Warriors 4139.769.662.446.73.86.90.830.42.325.697.5
11 Slovačka Dominik DananajSlovačka BK Svidnička† 442453.355.467.62.61.80.61.60.71.824.116.4
12 Mađarska Tas HunyadiSlovačka Baskettball Club Tre 4423.7663468.65.91.111.314.923.2-3.8
13 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 3139.960.465.491.95.29.11.340.63.322.985.7
14 Kina Jin GuiSlovačka Klenovec Warriors 4439.973.466.574.91.79.30.54.30.31.522.3100
15 Rusija Vladislav IvannikovSlovačka AK Barsk 354062.858.575.1152.41.74.12.43.822.270.2
16 Slovačka Timotej FabišSlovačka AK Barsk 84071.656.575.83.86.60.83.80.33.621.394.8
17 Slovačka Matej AdamecSlovačka ŠBK Čerti 4034.964.55084.35.12.51.42.10.43.219.948.9
18 Slovačka Kamil ŠramkaSlovačka Public account 3937.66551.344.47.72.72.61.80.43.219.6-7.8
19 Kolumbija Henry PearceySlovačka ŠBK Čerti 4432.459.936.654.39.750.92.20.44.419.143.7
20 Portugal José ChavesSlovačka ŠBK Čerti 3727.156.65064.94.42.81.12.312.51935.3
21 Poljska Karol KaniaSlovačka ŠBK Čerti 4239.757.542.766.32.95.81.930.82.418.650.6
22 Venecuela Kevin ArévaloSlovačka Baskettball Club Tre 323353.243.480.44.13.71.41.50.63.218.6-10.8
23 Slovačka Vendelín ChalupkaSlovačka BC Baník Handlová 4419.866.251.259.5140.32.30.31.217.845.7
24 Rusija Vadim ProhorovSlovačka Lambda Y† 4436.457.54270.14.13.12.91.71.1417.63.3
25 Slovačka Iľja GschwandtnerSlovačka Public account 4425.755.862.777.63.431.810.23.817.3-5
26 Slovačka Belo BalátSlovačka Lambda Y† 4431.858.548.171.38.52.721.40.74.417.35.1
27 Slovačka Tadeáš BaďuraSlovačka Flydemons 4437.54732.874.33.92.83.31.20.53.316.9-24.4
28 Slovačka Roland FrancekSlovačka Golden-State Warrior 4437.744.534.967.72.73.53.10.90.43.116.3-20.4
29 Slovačka Rastislav ČizmadiSlovačka jokipoit† 3826.855.742.977.63.42.11.61.40.52.316.36.3
30 Slovačka Svätopluk ZapletalSlovačka BK Svidnička† 442058.572.178.42.51.71.20.60.32.815.715.5
31 Slovačka Pavol GermanSlovačka Lords† 4438.24231.569.23.32.63.30.70.53.615.5-27.6
32 Slovačka Juraj PolomskýSlovačka BC Baník Handlová 4419.869.874.2911.450.32.90.61.215.545.9
33 Slovačka Eduard BarbaričSlovačka Golden-State Warrior 4435.553.73671.810.12.43.31.10.83.815.3-16.4
34 Slovačka Leonard RoskošSlovačka Basketka† 443743.130.375.73.22.33.80.70.4315.2-51.5
35 Slovačka Štefan MórySlovačka AK Barsk 264057.1071.36.41.41.34.21.6415.165.5
36 Poljska Cyprian SzczukaSlovačka BC Baník Handlová 4420.363.253.863.10.85.90.32.50.21.214.750.2
37 Slovačka Rastislav ChabenSlovačka Public account 4431.15533.324.41.51.92.31.50.22.314.6-12.8
38 Slovačka Roland BiččiančinSlovačka Golden-State Warrior 4437.946.435.171.21.83.32.51.40.73.214.6-20.7
39 Slovačka Ladislav OvčíkSlovačka jokipoit† 3824.758.257.476.22.32.31.10.80.43.214.61.9
40 Rusija Alexander Tugolukov Dana do oporavka: 15 (Povreda kosti lijeve butine) Slovačka BC Baník Handlová 4420.869.35577.32.42.80.52.60.42.314.551.7
41 Slovačka Ján ForgácsSlovačka BK Svidnička† 4436.351.346.461.79.85.61.72.10.53.914.328.8
42 Slovačka Arnold RužovičSlovačka Flydemons 4438.247.734.571.42.83.23.10.90.63.714.1-22.8
43 Slovačka Milan ČaradskýSlovačka Public account 2139.937.729.434.73.113.72.11.40.42.514-19.3
44 Slovačka Milan CombaSlovačka Baskettball Club Tre 4438.937.83857.92.83.73.11.20.12.713.8-13
45 Grčka Mathaios SardelisSlovačka BC Baník Handlová 4420.666.36468.41.64.60.21.60.21.113.751.3
46 Slovačka Radoslav BayerSlovačka Lords† 4437.149.142.2702.92.25.30.80.63.413.4-28.4
47 Slovačka Blahoslav GetrhoferSlovačka Golden-State Warrior 4436.453.636.868.24.32.54.50.70.53.813.2-17.8
48 Slovačka Belo ReiterSlovačka Lords† 4436.743.831.568.54.62.52.71.10.63.512.9-27.1
49 Slovačka Vladislav OsipanikSlovačka jokipoit† 3815.255.648.875.721.90.81.30.31.312.77.8
50 Slovačka Peter NožičkaSlovačka BC Baník Handlová 4421.673.973.3753.20.50.330.42.212.653.7