Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 28 - Doigravanje

394 737 634

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Francuska Sébastien BouffardSlovačka Klenovec Warriors 34061.56378.63.74.313.70.31.331.383.3
2 Kina Jin GuiSlovačka Klenovec Warriors 3408042.184.236.70.3400.32483.3
3 Slovačka Dominik DananajSlovačka BK Svidnička 334.330.451.4505.71.32.70.70324-49
4 Slovačka Radovan GagoSlovačka Klenovec Warriors 34073.77527.311.72.70.361.7323.783.3
5 Slovačka Ladislav DoksanskýSlovačka ŠBK Čerti 1038.854.943.160.62.54.23.32.72.13.223-0.8
6 Finska Verneri PolviSlovačka AK Barsk 5395042.983.31.89.42.21.60322.831.2
7 Rusija Boris IgnatyevSlovačka AK Barsk 6405023.574.35.242.21.50.73.321.325.8
8 Rusija Vladislav IvannikovSlovačka AK Barsk 64061.155.658.510.813.82.30.83.521.225.8
9 Slovačka Krištof PankúchSlovačka BC Baník Handlová 320.372.76081.82.760.32.70.71.717.355.7
10 Rusija Alexander TugolukovSlovačka BC Baník Handlová 92363.266.769.22.72.90.92.80.42.917.348.1
11 Tajvan Liam PinkSlovačka Klenovec Warriors 34067.937.5404.76.70.32.30.32.31783.3
12 Češka Petr DivokýSlovačka Klenovec Warriors 339.754.1091.755.30.33.70.741782.3
13 Slovačka Vendelín ChalupkaSlovačka BC Baník Handlová 919.162.557.154.80.74.90.91.60.41.716.636.3
14 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 64046.46376.93.26.50.81.702.816.225.8
15 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 225.545.545.587.532.50.50.503.516-6
16 Poljska Cyprian SzczukaSlovačka BC Baník Handlová 920.960.947.666.715.60.31.80.31.114.939.7
17 Slovačka Matej AdamecSlovačka ŠBK Čerti 103558.771.469.44.31.32.51.10.44.414.8-4.4
18 Kolumbija Henry PearceySlovačka ŠBK Čerti 103153.313.342.68.33.71.51.40.24.814-6.4
19 Češka Drahomír HoladaSlovačka AK Barsk 33843.805212.731.320.74.313.7-2
20 Slovačka Juraj PolomskýSlovačka BC Baník Handlová 919.169.270.678.61.950.31.90.40.413.236.3
21 Slovačka Štefan MórySlovačka AK Barsk 34066.70754.7114241357.3
22 Grčka Mathaios SardelisSlovačka BC Baník Handlová 621.253.352.470.61.23.50.51.801.212.831.7
23 Slovačka Ladislav OvčíkSlovačka jokipoit 420.366.764.3252.80.50.800.33120.3
24 Slovačka Martin HeldSlovačka BC Baník Handlová 917.166.210066.770.80.80.70.34.211.731.2
25 Slovačka Ján StrakaSlovačka jokipoit 419.8645062.51.50.81.30.801.811.5-8
26 Slovačka Slavomír FukSlovačka jokipoit 423.8565092.31.3220.502.511.50.8
27 Švicarska Jean AnselmeSlovačka Lambda Y 3335029.610021.72.3014.310.3-69.3
28 SAD Young BettsSlovačka BC Baník Handlová 918.865.55071.46.90.60.710.73.910.236.1
29 Slovačka Ľubomír RindošSlovačka BC Baník Handlová 922.964.95066.73.12.61.31.801.81044.8
30 Poljska Karol KaniaSlovačka ŠBK Čerti 1038.247.133.331.31.13.43.11.50.32.69.80.7
31 Ukrajina Roman KobikovSlovačka BC Baník Handlová 91778.858.3563.30.41.41.40.23.69.727.9
32 Portugal José ChavesSlovačka ŠBK Čerti 1014.155.933.362.13.610.80.50.11.59.6-5.2
33 Slovačka Vladislav Osipanik Dana do oporavka: 5 (Fraktura desnog ramena) Slovačka jokipoit 416.831.32862.52.51.80.30.800.89-5.8
34 Slovačka Belo BalátSlovačka Lambda Y 332.745.801005.30.74.700.758.7-70
35 Slovačka Roland FrancekSlovačka Golden-State Warrior 3401027.8800.70.7800.328.3-119
36 Slovačka Rastislav ČizmadiSlovačka jokipoit 423.346.235041.53.30.80.52.88.3-2
37 Slovačka Ján MarkovičSlovačka Klenovec Warriors 317.75037.577.83.70.71.30038-36.7
38 Slovačka Ladislav Ridzoň Dana do oporavka: 2 (Uganuće desnog članka) Slovačka jokipoit 41842.933.3751.511.80.5016.8-6.5
39 Slovačka Ivan PikalySlovačka jokipoit 42352.6077.81.53.32.81.503.36.8-1.5
40 Slovačka Milan OhrzálSlovačka ŠBK Čerti 1037.529.640.758.14.53.12.41.70.436.70.6
41 Slovačka Ľudomil Matejovič Dana do oporavka: 5 (Upala slijepog crijeva) Slovačka Klenovec Warriors 34037.540501.706.30026.7-80.7
42 Slovačka Svätopluk ZapletalSlovačka BK Svidnička 31444.45001.30.32.30.3026.7-24.7
43 Slovačka Peter LorenčíkSlovačka jokipoit 416.32810047.48.31.31.51.30.82.36.5-8.5
44 Slovačka Peter NožičkaSlovačka BC Baník Handlová 921.251.657.178.62.90.31.220.62.46.139.9
45 Poljska Wiesław MatejaSlovačka Klenovec Warriors 324.33033.3506.32.71.710.33.75.7-49.7
46 Rusija Vadim ProhorovSlovačka Lambda Y 34023.810402.72.750.30.73.75.7-83.3
47 Argentina Jorge AnchorenaSlovačka Klenovec Warriors 338256.733.32.316.7004.35-75
48 Slovačka Šimon PavlačkaSlovačka BK Svidnička 34030.801002.30.76.700.324.7-57.3
49 Češka Stanislav MohelníkSlovačka Klenovec Warriors 340500302.328.3012.74.3-80.7
50 Slovačka Blahoslav GetrhoferSlovačka Golden-State Warrior 34045.50502.3113.700.32.74.3-119