Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1129 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 27 - Regularna sezona

-41 862 644

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Finska Verneri PolviSlovačka AK Barsk 334062.463.282.42.910.40.94.70.73.342.580.5
2 Rusija Boris IgnatyevSlovačka AK Barsk 414065.16280.67.45.112.60.33.731.873
3 Slovačka Ladislav DoksanskýSlovačka ŠBK Čerti 3939.658.247.773.52.54.41.34.21.82.631.448
4 Kanada Eddie CashenSlovačka Bratislava Bulls† 4237.855.753.2815.24.11.12.40.7331.151.4
5 Francuska Sébastien BouffardSlovačka Klenovec Warriors 444065.159.787.72.37.40.840.8130.494.8
6 Slovačka Radovan GagoSlovačka Klenovec Warriors 2636.575.76951.910.92.30.361.23.730.194.2
7 Mađarska Tas HunyadiSlovačka Baskettball Club Tre 4426.671.549.274.781.512.31.24.73019.4
8 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 224063.958.687.34.59.11.34.50.53.329.586.2
9 Tajvan Liam PinkSlovačka Klenovec Warriors 2339.172.253.1504.36.50.330.41.428.888.6
10 Češka Petr DivokýSlovačka Klenovec Warriors 4437.272.159.782.554.30.74.30.8325.588.3
11 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 35405953.881.12.68.90.830.53.324.365.7
12 Rusija Vladislav IvannikovSlovačka AK Barsk 334073.85072.813.12.21.13.72.13.724.263.9
13 Slovačka Dominik DananajSlovačka BK Svidnička 4424.950.549.862.531.91.11.60.52.123.810.2
14 Slovačka Timotej FabišSlovačka AK Barsk 84056.766.798.22.95.40.94.50.5323.8112.8
15 Venecuela Kevin ArévaloSlovačka Baskettball Club Tre 4429.5615081.353.51.31.70.82.823.39.1
16 Ukrajina Orkhyp BaulinSlovačka Bratislava Bulls† 3239.263.95083.68.15.322.81.32.822.645.8
17 Rusija Nikita SnegovSlovačka Bratislava Bulls† 443265.351.274.410.12.513.21.24.522.346.9
18 Brazil Wladimir TrancosoSlovačka Bratislava Bulls† 4439.259.246.776.93.86.30.930.52.622.151.3
19 Slovačka Eugen SekáčSlovačka BK Black Town 4428.367.966.175.82.160.330.51.121.562.8
20 Švicarska Jean AnselmeSlovačka Lambda Y 4436.143.635.667.243.62.21.20.63.621.4-31
21 Kolumbija Henry PearceySlovačka ŠBK Čerti 3931.860.84455.99.55.20.92.60.34.421.436.7
22 Brazil Carlos Antonio PenhaSlovačka Klenovec Warriors 3433.771.45067.49.32.90.72.80.43.321.177.1
23 Slovačka Lukáš HurakSlovačka BK Black Town 44247173.582.73.22.20.51.50.31.720.951.1
24 Slovačka Matej AdamecSlovačka ŠBK Čerti 4437.85559.478.25.62.41.32.40.23.220.543.6
25 Kina Jin GuiSlovačka Klenovec Warriors 3137.865.356.273.31.910.20.73.50.31.219.995.1
26 Slovačka Iľja GschwandtnerSlovačka Public account 2033.455.56078.43.82.321.60.54.419.3-10.1
27 Slovačka Kamil ŠramkaSlovačka Public account 1535.766.322.244.86.91.32.71.70.53.518.7-10.7
28 Slovačka Milan ČaradskýSlovačka Public account 2039.239.929.456.62.211.63.510.3317.4-17.8
29 Poljska Karol KaniaSlovačka ŠBK Čerti 3321.35553.375.52.23.50.81.60.51.917.221.9
30 Slovačka Rastislav ČizmadiSlovačka jokipoit 4424.444.844.972.93.521.31.40.42.516.62.5
31 Slovačka Jozef NyarjašSlovačka BK Black Town 3328.763.763.486.11.84.80.82.20.71.116.461.9
32 Slovačka Dušan ZumravýSlovačka BK Black Town 4418.865.554.266.43.52.60.40.90.11.616.335.8
33 Slovačka Roland FrancekSlovačka New York Knicks 59† 4438.142.630.869.92.82.33.810.83.216.1-28.5
34 Slovačka Tadeáš BaďuraSlovačka MBK Nitra 23825 † 4437.441.333.166.73.62.93.51.20.43.315.8-27
35 Slovačka Ctibor GuláčSlovačka BK Black Town 4418.362.861.983.21.54.10.620.80.515.435.4
36 Švicarska Tino CornazSlovačka Klenovec Warriors 3335.4706073.14.13.614.20.82.314.881.3
37 Slovačka Pavol GermanSlovačka bc prievidza 36528 † 443738.831.662.93.42.53.50.90.53.714.4-28.2
38 Slovačka Milan CombaSlovačka Baskettball Club Tre 244044.232.571.42.54.22.31.70.32.514.49.2
39 Slovačka Štefan MórySlovačka AK Barsk 374058.942.973.75.311.53.51.4414.366.4
40 Slovačka Ján ForgácsSlovačka BK Svidnička 4436.650.347.365.98.15.22.41.70.43.614.220.1
41 Slovačka Arnold RužovičSlovačka MBK Nitra 23825 † 4437.34437.474.432.7310.63.214-28.3
42 Rusija Vadim ProhorovSlovačka Lambda Y 443751.734.464.33.62.33.210.53.713.8-31.2
43 Slovačka Jozef VyhlídalSlovačka AK Barsk 24069.240753.550.540.5413.5116
44 Slovačka Leonard RoskošSlovačka Team noname 37096 4437.538.62964.13.82.340.70.4313.4-58.9
45 Bosna i Hercegovina Zlatko ZukanovićSlovačka Bratislava Bulls† 2127.153.242.963.612.30.81.60.11.913.335.4
46 Slovačka Igor StražanecSlovačka MBK Nitra 23825 † 44355341.871.24.61.740.80.33.913.2-26.2
47 Slovačka Frederik SmažilSlovačka AK Barsk 54051.366.795.2430.82.80.43.813.2106
48 Slovačka Svätopluk ZapletalSlovačka BK Svidnička 412250.65989.72.421.61.40.42.913.212.6
49 Slovačka Eduard BarbaričSlovačka New York Knicks 59† 4434.249.428.670.610.12.43.71.30.64.212.9-24.1
50 Portugal José ChavesSlovačka ŠBK Čerti 4439.152.93261.94.63.71.630.93.112.844.6