Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1265 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 33 - Regularna sezona

813 896 496

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Poljska Mirosław SnopczukSlovačka Golden-State Warrior 1436.765.757.780.210.55.41.92.31.63.655.319
2 Austrija Marlon Jacob Dana do oporavka: 9 (Fraktura malog prsta desne ruke) Slovačka BC Prada 244070.567.290.513.3713.50.73.745.161.6
3 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 2439.160.963.786.93.48.51.240.43.538.264.7
4 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 2540.268.558.182.32.412.90.830.43.536.658.1
5 Rusija Boris IgnatyevSlovačka AK Barsk 2440.261.157.979.28.56.313.80.43.736.359.1
6 Češka Drahomír HoladaSlovačka AK Barsk 2639.766.25061.313.740.74.21.9435.166.7
7 Srbija Mihajlo DragićSlovačka ŠBK Čerti 284062.859.365.12.391.13.20.62.330.483.1
8 Latvija Gideons RīnsSlovačka BC Prada 244063.35784.226.41.53.51.93.529.861.6
9 Latvija Kristiāns GrebisSlovačka BK Bardejov 3037.859.64876.19.84.4141.33.529.764.5
10 Slovačka Eduard RencešSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 313867.768.281.82.27.31.53.30.4226.553.9
11 Hrvatska Goran ŠemigaSlovačka ŠBK Čerti 3637.864.360.1845.13.212.90.82.726.374.1
12 Estonija Küllo RasiaSlovačka ŠBK Čerti 839.552.247.273.72.58130.52.625.369.9
13 Argentina José EstigarribiaSlovačka BK Bardejov 3638.962.550.571.139.41.11.813.524.961.1
14 Venecuela Henry BrachoSlovačka BC Prada 3639.362.759.275.18.62.61.33.51.14.124.960.9
15 Bjelorusija Radzivon PuroŭskiSlovačka Leitoland 1039.366.363.159.33.98.80.73.40.51.524.976.9
16 Slovačka Milan Comba Dana do oporavka: 5 (Povreda vratne kosti) Slovačka Baskettball Club Tre 223945.137.67324.24.30.50.52.824.8-62
17 Slovačka Vladimír ZimaSlovačka AK Barsk 144067.464.4852.710.20.63.803.524.4101.5
18 Poljska Rafał Cygler Dana do oporavka: 1 (Upala desnog oka) Slovačka Leitoland 144052.154.661.42.76.61.630.71.423.971.9
19 Slovačka Róbert MúčkaSlovačka Kubba 1435.151.249.162.77.23.91.52.61.4323.627.9
20 Hrvatska Darko MalovrhSlovačka ŠBK Čerti 2938.764.452.564.44.691.141.22.223.680.2
21 Slovačka Kamil ŠramkaSlovačka Public account 3636.169.15051.511.61.82.71.40.73.622.7-0.4
22 Slovačka Dominik MôcikSlovačka AK Barsk 24066.758.372.71.511.51.520422.538.5
23 Slovačka Drahomír NeupaverSlovačka Leitoland 3630.367.855.871.25.22.70.63.614.422.457.7
24 Bosna i Hercegovina Rešad ČivićSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 3630.463.551.7805.731.92.10.73.621.939.6
25 Slovačka Izidor GragoSlovačka ŠBK Čerti 2834.168.459.381.27.65.81.32.50.64.221.872.1
26 Slovačka Norbert PliešovskýSlovačka Kubba 2733.85149.372.43.53.61.720.62.921.718.3
27 Slovačka Mário PatákSlovačka Kubba 3636.656.252.175.82.93.91.12.50.63.121.224.2
28 Rumunija Bernard LambruSlovačka BC Prada 36405657.182.94.18.91.62.80.43.420.959.3
29 Latvija Juris StraumeSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 3626.872.862.582.89.51.91.41.60.43.820.544.1
30 Mađarska Krisztián MagyariSlovačka BK Bardejov 3639.964.852.3842.55.21.230.42.320.463.8
31 Grčka Evgenios TzanidakisSlovačka BC Prada 1239.661.237.574.65.72.71.81.60.83.92055.4
32 Češka Ladislav ŽabkaSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 2333.763.454.971.64.55.522.71.32.819.940.9
33 Slovačka Bohuš Gellner Dana do oporavka: 1 (Povreda lijevog ramena) Slovačka Public account 3136.85764.580.63.923.51.30.23.819.8-2
34 Slovačka Juraj HnídzikSlovačka AK Barsk 64054.542.195.55.23.322.703.819.554.2
35 Slovačka Bohuš GagnerSlovačka Golden-State Warrior 36385639.17633.42.11.60.32.918.92.7
36 Slovačka Frederik SmažilSlovačka AK Barsk 124062.752.877.32.82.81.62.90.33.918.388.3
37 Slovačka Ľuboš MacášekSlovačka Leitoland 3530.566.742.969.79.13.30.93.30.74.31859
38 Slovačka Rastislav ChabenSlovačka Public account 2238.965.14735.71.61.52.720.42.517.3-10.9
39 Slovačka Ladislav SlízSlovačka BC Prada 64056.444.495.812.35.21.80.73.717.214
40 Slovenija Franc KalanSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 3634.259.956.376.44.451.92.30.3317.144.5
41 Portugal José ChavesSlovačka ŠBK Čerti 1031.6656080.69.42.10.92.21.33.616.857.1
42 Slovačka František MičíkSlovačka Kubba 3633.855.552.878.64.23.51.71.50.53.616.823.5
43 Slovačka Juraj LupaSlovačka Public account 3429.453.143.3513.32.221.60.42.316.60.2
44 Slovačka Albín EdingerSlovačka Baskettball Club Tre 3638.851.730.766.93.44.45.41.30.52.816.4-69.6
45 Španija Cristóbal GarcíaSlovačka ŠBK Čerti 2826.468.873.782.99.20.40.93.61.34.616.358.2
46 Češka Adam ČonkaSlovačka BC Prada 3639.856.755.172.23.14.622.20.63.816.159.5
47 Slovačka Martin PolášekSlovačka AK Barsk 3140.265.140.47151.31.43.90.93.915.367.5
48 Slovačka Eduard SemeňákSlovačka Kubba 3633.355.755.679.28.62.92.32.20.63.514.821.3
49 Slovačka Milan ČaradskýSlovačka Public account 3336.939.129.2422.614.51.81.40.53.514.5-2.8
50 Finska Jukka ÄijöSlovačka BK Bardejov 3118.768.850.663.86.71.90.61.50.31.814.529.2