Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1327 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Nacionalni Kup: Slovačka - Sezona 39

279 541 819
Dobij besplatno kredite!
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Lukes Ducks
Ligaška utakmica
26.10.2021 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Sezona: - Država: - Kolo:


Timovi su svrstani u bubanj 1

Sd Tim Liga
3 Slovačka BK Chude Ruky I.1
5 Slovačka Trencin I.1
6 Slovačka JB Svit I.1
10 Slovačka Inter BA I.1
13 Slovačka BC Back-country Široké I.1
15 Slovačka Overpowered Underdogs I.1
16 Slovačka Kus Hovna I.1
17 Slovačka Chicago Stags II.3
20 Slovačka Tatras peaks II.2
21 Slovačka BC Mercury Immortals II.2
24 Slovačka Lebronto II.1
25 Slovačka v.s. Champions II.2
27 Slovačka FLCME II.1
31 Slovačka Zoon Van Snook II.1
34 Slovačka BbbbbbB II.3
37 Slovačka BK Diktátor Humenné II.1
40 Slovačka BC Perun Kremnica II.1
44 Slovačka Zephon II.1
49 Slovačka Flying shooters II.3
51 Slovačka Fialové mustangy II.2
53 Slovačka BK Slovan BA II.2
57 Slovačka BK NOMA II.2
58 Slovačka Warriors Žilina II.3
60 Slovačka EnzoX II.3
62 Slovačka Michalovce Warriors II.2
71 Slovačka BK Polar Bears III.6
73 Slovačka MBC Bardouev III.8
75 Slovačka LA Lakers III.1
79 Slovačka Tulene Poprad III.5
80 Slovačka Good Angels III.7
93 Slovačka Neckbreakers III.2
98 Slovačka Tatranský Vlci III.4
101 Slovačka Supernova Zvolen III.3
103 Slovačka BK Kremnica III.4
105 Slovačka Black Owls III.6
106 Slovačka BC Svit Ballers III.4
113 Slovačka Blue Ballers III.7
119 Slovačka BK Habeš III.7
132 Slovačka LAKERS STARS III.8
134 Slovačka Popradcania III.3
137 Slovačka dragons III.8
140 Slovačka Co by bolo keby III.8
145 Slovačka BC Lipt.Peter III.1
160 Slovačka BC Basdust III.7
161 Slovačka BK HalaBala III.8
170 Slovačka FERRARI TEAM III.3
171 Slovačka RM Spurs III.1
178 Slovačka Atletico Lula III.9
179 Slovačka CP3 Team III.5
184 Slovačka BK Michalovce III.2
186 Slovačka HELL PUMPKINS III.5
187 Slovačka BC Cauchy III.4
189 Slovačka BC Bambusy III.5
192 Slovačka BK 2014 Veľký Krtíš III.8
200 Slovačka BC Red Evil III.1
209 Slovačka Bure B.C. IV.13
211 Slovačka TJ Dynamit Trnovec nad/V IV.11
217 Slovačka BK Partizánske IV.16
253 Slovačka The Sixers IV.4
258 Slovačka Šaľa Stars IV.7
265 Slovačka BC Spartak Trnava IV.12
273 Slovačka BT HURIKAN ŠACA IV.6
306 Slovačka Petrzalka IV.15
316 Slovačka BK Bardejov Kings IV.13

Timovi su svrstani u bubanj 2

Sd Tim Liga
452 Slovačka Tiger Borský Mikulᚆ IV.13
323 Slovačka BK a Team DF 365† IV.7
294 Slovačka BK Poprad IV.16
287 Slovačka GOLDEN BOYS Bratislava IV.17
275 Slovačka BK METROPOL BRATISLAVA IV.13
272 Slovačka LOKOMOTIVA RADVAN IV.17
267 Slovačka Dekýšski diabli IV.15
256 Slovačka Bratislava Warriors IV.7
255 Slovačka JM SPORTS KOSICE IV.2
226 Slovačka TU Košice IV.12
225 Slovačka Banik Handlova IV.10
213 Slovačka Atletico Ladou IV.17
201 Slovačka M.S.Z.S.V. III.9
197 Slovačka Flydemons III.6
182 Slovačka ŠK Čierne III.7
172 Slovačka The team of Chris Paul III.1
150 Slovačka Prenčov Magic III.1
149 Slovačka BK BattleWoW III.3
148 Slovačka BK Ovsište Luckers III.4
143 Slovačka Thangorodrim Balrogs III.7
139 Slovačka Regional Expres III.1
133 Slovačka ČONTOŠVAĽA BK III.9
129 Slovačka nitricka III.9
121 Slovačka Znievski klokani III.4
120 Slovačka Žilina 76ers III.2
118 Slovačka BK Martin III.7
117 Slovačka Sport Basquet Urpeen Club III.4
114 Slovačka Len tak III.4
112 Slovačka BB Basket III.8
107 Slovačka SuperSonics III.9
94 Slovačka BK Draci Mizo III.1
90 Slovačka Bk Dlhá III.1
84 Slovačka ŠK Petrzalka BA III.9
83 Slovačka Renamed 2377 III.3
82 Slovačka BCST23 III.3
81 Slovačka BK Chemes Humenné III.5
78 Slovačka Lachovsky atak III.8
77 Slovačka BK Šaľa Mladí Obri III.9
72 Slovačka Klenovec Killers III.4
70 Slovačka OSK Pavlovce III.1
68 Slovačka Lazy Dogs III.9
65 Slovačka FC Barcelona A III.3
63 Slovačka BK18 Tornado Vikings II.3
55 Slovačka Handl II.2
54 Slovačka BK Lipany II.1
52 Slovačka Majusik II.3
48 Slovačka BC Zenitos II.3
47 Slovačka MBK RV II.3
42 Slovačka Druzba II.2
39 Slovačka Bartice Bulls II.2
38 Slovačka TB POPRAD II.3
36 Slovačka Vandali v arenach II.1
29 Slovačka Longfield Sparows II.1
28 Slovačka Ľubovňa Goraľ Team II.1
23 Slovačka Jedi Knights II.1
22 Slovačka Cassovia Bulls II.2
19 Slovačka BT Hunters II.3
14 Slovačka BT Fenix I.1
12 Slovačka BC MERSEY I.1
8 Slovačka ŠK Likier I.1
7 Slovačka BK IceDragon I.1
4 Slovačka blavagranas I.1
2 Slovačka Moroms Ladies I.1
1 Slovačka Slávia Medik Martin I.1