Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1327 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Liga prvaka

279 541 819
Dobij besplatno kredite!
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Lukes Ducks
Ligaška utakmica
26.10.2021 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC


  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Kina don't hit my face 2 2 0 4 178:147 1.21 1.000
2 Slovačka Moroms Ladies 2 2 0 4 180:162 1.11 1.000
3 Finska Red Skull 2 1 1 3 187:155 1.21 0.500
4 Litvanija BC Kaimieciai 2 1 1 3 190:195 0.97 0.500
5 Grčka AEK Patras 2 0 2 2 166:207 0.8 0.000
6 Argentina AUREDIANOS 2 0 2 2 139:174 0.8 0.000

Grupa 2

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Srbija KK Triko 2 2 0 4 236:100 2.36 1.000
2 Švedska IniKorgen BK 2 2 0 4 212:133 1.59 1.000
3 Švicarska BarakudaBasketClub 2 1 1 3 180:181 0.99 0.500
4 Francuska MUC Basketball 2 1 1 3 153:167 0.92 0.500
5 Estonija BC Potomac 2 0 2 2 163:180 0.91 0.000
6 Belgija BC Trapper 2 0 2 2 80:263 0.3 0.000

Grupa 3

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Portugal Milheiroense Basket 2 2 0 4 212:167 1.27 1.000
2 Bugarska Plandemia Gobal Reset 2 2 0 4 180:166 1.08 1.000
3 Finska RMC Plunder 2 1 1 3 184:180 1.02 0.500
4 Francuska Les Corsaires BB 2 1 1 3 166:164 1.01 0.500
5 Rusija Dark Armadillos 2 0 2 2 170:190 0.89 0.000
6 Njemačka Hannover Baskets 2 0 2 2 157:202 0.78 0.000

Grupa 4

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Finska Lähteelä Xpress 2 2 0 4 202:149 1.36 1.000
2 Italija US Salve 2 2 0 4 167:149 1.12 1.000
3 Ukrajina GOVERLA 2 1 1 3 185:182 1.02 0.500
4 Portugal ADN GLOBETROTTERS 2 1 1 3 152:162 0.94 0.500
5 Švedska Angry Giraffes 2 0 2 2 145:159 0.91 0.000
6 Bosna i Hercegovina Romanticari 2 0 2 2 146:196 0.74 0.000

Grupa 5

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Latvija BK Wild 2 2 0 4 248:171 1.45 1.000
2 Njemačka K-L-A-S-I-K-A 2 2 0 4 164:126 1.3 1.000
3 Italija Scorpioni Torrenova 2 1 1 3 163:145 1.12 0.500
4 Mađarska 50ft Wolfies 2 1 1 3 177:166 1.07 0.500
5 Holandija SV Hector 2 0 2 2 123:173 0.71 0.000
6 SAD Cibona 1983 2 0 2 2 148:242 0.61 0.000

Grupa 6

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Mađarska Csömör Hornets 2 2 0 4 192:156 1.23 1.000
2 Slovenija Dendrobates Azureus 2 2 0 4 195:171 1.14 1.000
3 Španija C.B.San Fernando 2 1 1 3 181:175 1.03 0.500
4 Hrvatska Divljaci 2 1 1 3 152:153 0.99 0.500
5 Rumunija fulgerul sf.ilie 2 0 2 2 159:177 0.9 0.000
6 Belgija rocky mountains 2 0 2 2 171:218 0.78 0.000

Grupa 7

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Češka Knights of Liberec 2 2 0 4 227:199 1.14 1.000
2 Njemačka TSV Nittenau 2 1 1 3 192:175 1.1 0.500
3 Rusija Teiko 2 1 1 3 215:197 1.09 0.500
4 Rumunija Fetesti Rockets 2 1 1 3 190:196 0.97 0.500
5 Norveška Stabekk 2 1 1 3 176:185 0.95 0.500
6 Kanada Reflex de Montréal 2 0 2 2 179:227 0.79 0.000

Grupa 8

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Srbija KK Cezar 2 2 0 4 194:124 1.56 1.000
2 Španija The Lord of the Rings 2 2 0 4 194:171 1.13 1.000
3 Danska Ifö Phytons 2 1 1 3 196:188 1.04 0.500
4 SAD War Pigs 2 1 1 3 203:204 1 0.500
5 Slovačka BK Chude Ruky 2 0 2 2 180:202 0.89 0.000
6 Bjelorusija BC Bate 2 0 2 2 142:220 0.65 0.000

Grupa 9

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Hrvatska SIOUXI 2 2 0 4 217:169 1.28 1.000
2 Grčka spoky 2 2 0 4 203:161 1.26 1.000
3 Italija Snipiers 2 2 0 4 181:161 1.12 1.000
4 Brazil CUCUTA BC 2 0 2 2 157:177 0.89 0.000
5 Slovenija Phenomenix Suns 2 0 2 2 178:206 0.86 0.000
6 Poljska Stal Ostrów 2 0 2 2 156:218 0.72 0.000

Grupa 10

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Poljska VBc Protowo 2 2 0 4 165:131 1.26 1.000
2 Slovenija X Heat 2 2 0 4 176:167 1.05 1.000
3 Rusija Armpit Warriors 2 1 1 3 177:175 1.01 0.500
4 Švicarska Luzern Lakers 2 1 1 3 168:172 0.98 0.500
5 Bugarska SSC Napoli 2 0 2 2 184:196 0.94 0.000
6 Iran Chicago Bulls sahra 2 0 2 2 149:178 0.84 0.000

Grupa 11

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Latvija Gulbenes Buki 2 2 0 4 220:128 1.72 1.000
2 Švicarska M.G. Basket 2 1 1 3 192:170 1.13 0.500
3 Turska akabe 2 1 1 3 194:202 0.96 0.500
4 Češka Kotěhulky Spurs 2 1 1 3 171:179 0.96 0.500
5 Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross 2 1 1 3 188:201 0.94 0.500
6 Estonija Aqape Basketball 2 0 2 2 134:219 0.61 0.000

Grupa 12

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Austrija Basel Slovenia 2 2 0 4 192:145 1.32 1.000
2 Poljska melex 2 2 0 4 183:159 1.15 1.000
3 Turska BJK SAN DIEGO 2 1 1 3 176:172 1.02 0.500
4 Latvija Toxic Rats 2 1 1 3 146:150 0.97 0.500
5 Rumunija BC Uriasu 2 0 2 2 134:159 0.84 0.000
6 Iran PS DarabKola 2 0 2 2 152:198 0.77 0.000

Grupa 13

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Kina Internazionale Milano 2 2 0 4 191:150 1.27 1.000
2 Srbija KK Dalmacija RSK Niš 2 2 0 4 197:185 1.06 1.000
3 Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens 2 1 1 3 189:189 1 0.500
4 Bosna i Hercegovina KK Radnički 2 1 1 3 161:170 0.95 0.500
5 Slovačka Slávia Medik Martin 2 0 2 2 165:178 0.93 0.000
6 Litvanija JUNGĖNAI 2 0 2 2 159:190 0.84 0.000

Grupa 14

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Litvanija NEMUNAS KAUNAS 2 2 0 4 171:155 1.1 1.000
2 Bjelorusija VEDRICH 2 1 1 3 182:166 1.1 0.500
3 Hrvatska cibona11 2 1 1 3 190:186 1.02 0.500
4 Češka ASP Pardubičky 2 1 1 3 184:182 1.01 0.500
5 Španija A.D. Zorgina 2 1 1 3 167:168 0.99 0.500
6 Argentina Chumscrubber B.C. 2 0 2 2 165:202 0.82 0.000

Grupa 15

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Kina lian zi qing ru xu 2 2 0 4 159:113 1.41 1.000
2 Ukrajina Bandershtadt 2 2 0 4 167:145 1.15 1.000
3 Holandija Hoogeveen Giants 2 1 1 3 171:157 1.09 0.500
4 Švedska AussieFootballRules 2 1 1 3 144:162 0.89 0.500
5 Bugarska korabostroitel 2 0 2 2 132:159 0.83 0.000
6 Mađarska ST.BITANGOK 2 0 2 2 139:176 0.79 0.000

Grupa 16

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Francuska Amana Plérin sur mer 2 2 0 4 189:167 1.13 1.000
2 Ukrajina BC Galychyna 2 2 0 4 185:182 1.02 1.000
3 Mađarska Arkrektor BBC 2 1 1 3 173:139 1.24 0.500
4 Kanada MousKat 2 1 1 3 138:168 0.82 0.500
5 Brazil PEC 79ers 2 0 2 2 179:182 0.98 0.000
6 Turska Szecski 2 0 2 2 165:191 0.86 0.000