Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1227 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Liga prvaka

676 204 777
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Team noname 38492
Utakmica u grupi za ispadanje
06.08.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Procjena stručnjaka
Cijena u kreditima: 10

Igrači

Rnk Ime Tim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Ukrajina Andrii Bilenkyi Ukrajina Streptiv 24091.370.683.3011080.5444127
2 Poljska Rafał Mickiewicz Ukrajina Streptiv 24084.87081.88.58080443127
3 Ujedinjeno Kraljevstvo Andy Parkin Ukrajina Streptiv 24070.694.185.71.59161442127
4 Italija Ivone Lancioni Italija Snipiers 13783.31005044083335127
5 Estonija Raimond Gustavson Estonija BC Potomac 23559.176.987.51160.590.51.531.5126.5
6 Ukrajina Azarii Tykhyi Ukrajina Streptiv 24090.510010015.506.51431127
7 Italija Giacomo Passaretti Italija Snipiers 22083.3066.742030.53.52466
8 Hrvatska Marko Šarović Brazil Corinthians Ste 1529.450.844.683.12.54.11.21.30.51.123.112.6
9 Italija Angelico Baglioni Italija Snipiers 13742.97510018040221127
10 Srbija Milutin Karadžić Švedska AussieFootballR 102367.361.2751.63.51.62.20.61.120.745
11 Italija Toti Scarafoni Italija Snipiers 12583.366.78017030120100
12 Estonija Kuido Lehiste Estonija BC Potomac 23594.710033.33.5414.50420126.5
13 Mađarska József Miskolczi Mađarska Anzsima 1327.148.946.781.62.53.61.10.70.51.519.916.2
14 Italija Emanuele Masoero Italija Snipiers 1024.168.555.279.32.34.60.92.20.92.919.735.7
15 Njemačka Louis Menzel Njemačka Ebrach Bajuware 1034.743.542.782.43.24.22.310.12.419.60.9
16 Bosna i Hercegovina Andrej Bencun Ukrajina Streptiv 24066.775755.52.506.50.5419.5127
17 Slovačka Ľubomír Hoffelder Kanada MousKat 1037.140.344.290.52.22.93.80.90.21.919.4-17.2
18 Slovačka Maroš Hrodek Rusija Dark Armadillos 332.751.1078.613.31.31.70.31.33.319-12.7
19 Italija Stefano Gola Italija Snipiers 12087.51001003708011985
20 Kina Xu Guanliang Dana do oporavka: 5 (Povreda rebra) Iran PS DarabKola 1127.557.847.473.52.330.91.40.60.818.822.5
21 Poljska Olaf Mróz Kipar PANATHINAIKOS B 1024.551.542.678.41.52.72.40.90.30.818.4-4.5
22 Bugarska Asen Todorov Hrvatska Hajduk 1911 1127.453.351.28023.11.20.90.51.718.322.9
23 Finska Yrjö Sulkala Finska Red Skull 1223.459.448.888.92.72.80.51.10.41.818.210.8
24 Italija Carisio Lanfranchi Italija Real Castello 112654.538.979.60.92.41.30.901181.2
25 Italija Sebastiano Contino Italija Snipiers 12442.910010029060018100
26 Kina Song Zhihua SAD Cibona 1983 1523.148.344.185.71.53.10.90.50.10.917.910.2
27 Estonija Raimond Jakobson Estonija BC Potomac 1222.36665.475.65.430.32.113.217.841.7
28 Kina Yu Yutong Iran PS DarabKola 1125.359.143.886.510.51.30.71.20.53.817.820.2
29 Latvija Žanis Rivčs Finska Hellraisers 1525.649.540.683.63.12.41.80.60.51.917.713.5
30 Latvija Miķelis Grietiņš Grčka spoky 1037.140.830.572.72.43.63.410.42.717.7-27.6
31 Njemačka Konstantin Rudolf Rusija Dark Armadillos 3344033.3801.343.3112.717.7-15
32 Brazil Cristiano de Sousa Brazil Pelotas Eagle 1227.75048.471.42.72.42.310.41.317.42
33 Poljska Patryk Myśliwiec Rumunija Vabexal Tg-Murg 1027.556.33786.83.41.91.41.20.54.217.4-3
34 Hrvatska Robert Čorak Švicarska M.G. Basket 1133.553.638.174.13.83.91.71.20.31.517.310.2
35 Italija Adelmio Landolina Srbija KK Cezar 112060.442.586.81.91.80.80.50.40.917.312
36 Rumunija Adrian Petri Švedska AussieFootballR 1125.87087.575.75.621.51.90.62.617.240.4
37 Srbija Aleksandar Nićiforov... Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross 23366.727.3033.5111017-10.5
38 Turska Tuyan Boray Turska akabe 1324.548.54477.12.23.81.51.30.71.51713.7
39 Švicarska Livio Schälin Švicarska Luzern Lakers 923.956.350752.320.70.400.917-8.3
40 Mađarska Marcell Harmat Slovenija Portland Trail- 1119.851.145.382.81.91.220.40.10.8173.3
41 SAD Eric Radford Bosna i Hercegovina Los Bancos BC 1028.150.94170.42.23.31.90.80.31.316.90
42 Norveška Scott Ottesen Srbija Archangels 1226.371.744.477.81.75.60.520.30.816.727.3
43 Argentina Néstor Etchegaray Argentina Spartanos 1129.838.944.382.82.82.52.20.60.11.216.6-5.5
44 Slovenija Franci Kocjančič Poljska Toledo 1125.268.444.490.93.42.41.51.30.82.116.510.3
45 Estonija Madis Nõmm Estonija BC Potomac 23173.7071.43.500.531516.5115.5
46 Italija Sesto Lucchesi Italija Snipiers 102168.862.873.922.80.91.40.20.916.436.8
47 Brazil Carlo de Mattos Francuska Les Corsaires B 1222.857.956.383.91.51.91.80.70.61.316.37.7
48 Italija Dionigi Cabana Bugarska SSC Napoli 1125.746.243.582.41.52.21.40.50.12.316.2-3.4
49 Latvija Lenards Lozrands Njemačka Ebrach Bajuware 73438.630.274.132.62.11.40.12.616.11.1
50 Kina Ren Xu Kina Internazionale 1323.252.837.589.61.73.30.80.70.31.216.112.7