Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1330 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

7 261 748 349
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Team noname 40497
Ligaška utakmica
17.08.2022 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Procjena stručnjaka
Cijena u kreditima: 10

  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Italija Real Castello 7 7 0 14 657:497 1.32 1.000
2 Njemačka Baskets Konstanz 7 5 2 12 721:627 1.15 0.714
3 Španija Beticostrogodo 7 3 4 10 612:600 1.02 0.429
4 Ukrajina Angel1 7 3 4 10 592:615 0.96 0.429
5 Finska Karvasiat 7 2 5 9 559:606 0.92 0.286
6 Portugal CFEAmadora 7 1 6 8 525:721 0.73 0.143

Grupa 2

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Slovačka FC Barcelona A 7 6 1 13 635:563 1.13 0.857
2 Poljska Cień Mistrza 2014 7 5 2 12 656:606 1.08 0.714
3 Švicarska Bc Abendsieger 7 4 3 11 675:547 1.23 0.571
4 Brazil Brasília Timberwolves† 7 4 3 11 631:614 1.03 0.571
5 Turska GALATASARAY 7 2 5 9 649:662 0.98 0.286
6 Kanada Royal City Principia 7 0 7 7 485:739 0.66 0.000

Grupa 3

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Švedska Test BC 7 7 0 14 722:460 1.57 1.000
2 Mađarska Csiperke 7 5 2 12 635:462 1.37 0.714
3 Ukrajina Bay Star 7 4 3 11 721:564 1.28 0.571
4 Španija Capgrossos Mataró 7 3 4 10 628:601 1.04 0.429
5 Latvija FBService 7 2 5 9 659:617 1.07 0.286
6 Bjelorusija AS Roma Giallorossi 7 0 7 7 322:983 0.33 0.000

Grupa 4

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Češka BCC Dráteníci z Drátu 7 6 1 13 740:495 1.49 0.857
2 Turska Kabarday 7 5 2 12 703:497 1.41 0.714
3 Srbija KK Triko 7 5 2 12 740:550 1.35 0.714
4 Argentina Los Spurs Millonarios 7 4 3 11 760:522 1.46 0.571
5 Danska The King Crabs 7 1 6 8 569:583 0.98 0.143
6 Kanada Kitchener North Stars 38546 † 7 0 7 7 178:1043 0.17 0.000

Grupa 5

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Slovenija Gotham City Rogues 7 6 1 13 605:498 1.21 0.857
2 Bugarska Bolqrsko Tsarstvo 7 5 2 12 604:513 1.18 0.714
3 Češka RATÍŠKOVICE VULLS 7 5 2 12 661:592 1.12 0.714
4 Poljska Wilki Wałbrzych 7 4 3 11 628:576 1.09 0.571
5 Portugal Sampaio Basket 7 1 6 8 536:723 0.74 0.143
6 Turska ANTALYASPOR 7 0 7 7 499:631 0.79 0.000

Grupa 6

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Slovačka Trencin 7 6 1 13 836:474 1.76 0.857
2 Danska Ifö Phytons 7 6 1 13 724:434 1.67 0.857
3 Estonija Võrgutajad 7 4 3 11 596:527 1.13 0.571
4 Iran Dehno BC 7 4 3 11 636:583 1.09 0.571
5 Švicarska dudingen vbc† 7 1 6 8 443:719 0.62 0.143
6 Kina Dragon 38215 † 7 0 7 7 320:818 0.39 0.000

Grupa 7

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Rumunija ACS RANGERS 7 7 0 14 736:525 1.4 1.000
2 Mađarska Tirpák Palánk 7 6 1 13 720:579 1.24 0.857
3 Italija sambaman 7 3 4 10 557:576 0.97 0.429
4 Slovenija KK Gorica 7 3 4 10 503:714 0.7 0.429
5 Litvanija Jako liūtai 7 2 5 9 647:592 1.09 0.286
6 Bosna i Hercegovina HKK Split 7 0 7 7 483:660 0.73 0.000

Grupa 8

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Mađarska Vásárhelyi Vagányok 7 7 0 14 771:490 1.57 1.000
2 SAD War Pigs 7 5 2 12 669:509 1.31 0.714
3 Latvija BK Riga water 7 4 3 11 651:484 1.35 0.571
4 Hrvatska Maestral Split 7 3 4 10 575:558 1.03 0.429
5 Švicarska Ballens Rockets† 7 2 5 9 541:808 0.67 0.286
6 Grčka A.E.K. 7 0 7 7 450:808 0.56 0.000

Grupa 9

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Rumunija Gaudeamus Igitur 7 6 1 13 732:454 1.61 0.857
2 Italija Brigo team 7 6 1 13 679:459 1.48 0.857
3 Poljska Hubi Pro Club 1990 7 4 3 11 637:506 1.26 0.571
4 Njemačka Super-Sonics 7 4 3 11 683:572 1.19 0.571
5 Holandija Dream Team '92† 7 1 6 8 509:720 0.71 0.143
6 Bosna i Hercegovina Kk Radnički Lukavac 7 0 7 7 269:798 0.34 0.000

Grupa 10

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Slovačka BK IceDragon 7 6 1 13 703:522 1.35 0.857
2 Hrvatska Divljaci 7 6 1 13 733:549 1.34 0.857
3 Austrija Simmeringer Pugs 7 4 3 11 683:590 1.16 0.571
4 SAD BRICK 7 3 4 10 647:633 1.02 0.429
5 Belgija BC Woluwe St. Lambert 7 2 5 9 604:641 0.94 0.286
6 Bugarska Mesemvria† 7 0 7 7 429:864 0.5 0.000

Grupa 11

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Rusija Ashenvale 7 6 1 13 841:440 1.91 0.857
2 Španija A.D. Zorgina 7 6 1 13 704:473 1.49 0.857
3 Srbija K.K. 4FATHORSES 7 4 3 11 752:568 1.32 0.571
4 Brazil CARCARÁ 7 3 4 10 636:603 1.05 0.429
5 Bugarska Heat's 7 2 5 9 613:648 0.95 0.286
6 Bjelorusija LSCIVA 38764 † 7 0 7 7 206:1020 0.2 0.000

Grupa 12

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Finska Bald Boys 7 7 0 14 883:431 2.05 1.000
2 Francuska Beaverswood 7 5 2 12 698:565 1.24 0.714
3 Ukrajina Marklar 7 4 3 11 737:568 1.3 0.571
4 Argentina Los Yaguaretés 7 2 5 9 586:647 0.91 0.286
5 Belgija Denver Nuggets. 7 2 5 9 487:797 0.61 0.286
6 Rusija antenor10† 7 1 6 8 393:776 0.51 0.143

Grupa 13

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Rusija Russian Five 7 6 1 13 748:480 1.56 0.857
2 Francuska Stade Finisterien 7 6 1 13 713:521 1.37 0.857
3 Brazil M.Schrippe 7 5 2 12 615:519 1.18 0.714
4 Švedska Lmon Basket 7 2 5 9 548:614 0.89 0.286
5 Grčka aspra xomata 7 2 5 9 584:670 0.87 0.286
6 Kina Jilin RedDevils 7 0 7 7 428:832 0.51 0.000

Grupa 14

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Slovačka Zoon Van Snook 7 6 1 13 687:461 1.49 0.857
2 Rumunija Pubela Crocodilu' 7 6 1 13 664:529 1.26 0.857
3 Finska Olarin Kolari 7 5 2 12 625:472 1.32 0.714
4 Hrvatska Marant Thunder 7 3 4 10 521:608 0.86 0.429
5 Holandija Groninger Gieren BC 7 1 6 8 484:692 0.7 0.143
6 Ujedinjeno Kraljevstvo Wrexham Thunders 7 0 7 7 492:711 0.69 0.000

Grupa 15

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Češka 1.Mega Czech Bigboss club 7 6 1 13 679:506 1.34 0.857
2 Švedska Timber 7 5 2 12 685:528 1.3 0.714
3 Njemačka Ore Mountain Miners 7 5 2 12 675:587 1.15 0.714
4 Litvanija BC Kaimieciai 7 3 4 10 651:608 1.07 0.429
5 Kina Fujian Bullets 7 2 5 9 568:694 0.82 0.286
6 Ujedinjeno Kraljevstvo Warrington Corvus 7 0 7 7 511:846 0.6 0.000

Grupa 16

Poz Tim GP W L Pts PF:PA GAvg Pct
1 Slovenija Podli stroji 7 6 1 13 711:538 1.32 0.857
2 Estonija Hullud Lehmad 7 6 1 13 638:571 1.12 0.857
3 Latvija DELUXE 7 4 3 11 681:558 1.22 0.571
4 Argentina Aurinegro 7 3 4 10 607:620 0.98 0.429
5 Srbija Elektronski Gospodar 7 2 5 9 590:643 0.92 0.286
6 Iran ManeshT ILaM 7 0 7 7 460:757 0.61 0.000