Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1227 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

682 636 457
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Team noname 38492
Utakmica u grupi za ispadanje
06.08.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC


Sezona:

Raspored za doigravanje

Rank Tim
1Poljska melex
2Ukrajina Ternopil Oxen
3Latvija BK Mārupe
4Češka Satalice Aliens
5Slovenija Phenomenix Suns
6Rumunija fulgerul sf.ilie
7Slovenija Gotham City Rogues
8Turska BJK SAN DIEGO
9Njemačka Hannover Baskets
10Mađarska Arkrektor BBC
11Švedska Angry Giraffes
12Hrvatska KK Drava
13Mađarska Dr. Seiko KC
14Ukrajina BC Galychyna
15Finska RMC Plunder
16Rumunija Energia Rovinari
17Rusija BK Togliatty Star Wings
18Rumunija BC Parjol
19Finska CCCP Seppo
20Njemačka USV Halle Rhinos
21Litvanija NEMUNAS KAUNAS
22Austrija Basel Slovenia
23Brazil PEC 79ers
24Rusija Baikal Penguins
25Litvanija JUNGĖNAI
26Latvija BK Wild
27Hrvatska cibona11
28Francuska Pozyton basketball club
29Mađarska Hanyatt SE
30Srbija Bonjito
31Srbija KK Triko
32Francuska Dukes of Normandy
33Slovačka BK Chude Ruky
34SAD Mutant Atomic Supermen
35SAD RNGesus
36Rusija School sports SPb
37Portugal ADN GLOBETROTTERS
38Srbija DUNSTERI
39Češka 1.Mega Czech Bigboss club
40Bugarska BC Chardafon Orlovetz
41Italija ewlixp
42Iran Qom City
43Italija Olimpia Spettaculario
44Slovenija Podli stroji
45Švicarska Ballens Rockets
46Latvija BK Maromans
47Bugarska Bolqrsko Tsarstvo
48Švedska Åland Angel Sharks
49Njemačka SVP 17
50Slovačka ŠK Likier
51Italija Buonanotte
52Švicarska église36
53Francuska Amana Plérin sur mer
54Španija DuNativas Team
55Španija Capgrossos Mataró
56Poljska Los Rojiblancos
57Bugarska CSKA Sofia
58Argentina Che Cuervo baseKEtball
59Bjelorusija BC Bate
60SAD Scottsdale Athletic
61Ukrajina Milwaukee Bucks
62Hrvatska Seattle Supersonics
63Slovačka Inter BA
64Finska Zekam Hornet†

Kolo Domaći tim Gostujući tim Rezultat
Runda 1 Slovenija Gotham City Rogues Argentina Che Cuervo baseKEtball 95:94
Runda 1 Finska RMC Plunder Slovačka ŠK Likier 95:106
Runda 1 Finska CCCP Seppo Latvija BK Maromans 101:92
Runda 1 Rusija Baikal Penguins Italija ewlixp 79:86
Runda 1 Hrvatska KK Drava Francuska Amana Plérin sur mer 50:118
Runda 1 Hrvatska cibona11 Srbija DUNSTERI 95:78
Runda 1 Rumunija BC Parjol Bugarska Bolqrsko Tsarstvo 76:81
Runda 1 Rumunija Energia Rovinari Njemačka SVP 17 79:73
Runda 1 Rumunija fulgerul sf.ilie Bjelorusija BC Bate 101:84
Runda 1 Francuska Dukes of Normandy Slovačka BK Chude Ruky 92:113
Runda 1 Rusija BK Togliatty Star Wings Švedska Åland Angel Sharks 103:87
Runda 1 Švedska Angry Giraffes Španija DuNativas Team 105:68
Runda 1 Austrija Basel Slovenia Italija Olimpia Spettaculario 101:82
Runda 1 Turska BJK SAN DIEGO Bugarska CSKA Sofia 87:80
Runda 1 Litvanija NEMUNAS KAUNAS Slovenija Podli stroji 96:77
Runda 1 Litvanija JUNGĖNAI Bugarska BC Chardafon Orlovetz 81:94
Runda 1 Ukrajina BC Galychyna Italija Buonanotte 124:57
Runda 1 Slovenija Phenomenix Suns SAD Scottsdale Athletic 113:56
Runda 1 Ukrajina Ternopil Oxen Slovačka Inter BA 108:72
Runda 1 Srbija KK Triko SAD Mutant Atomic Supermen 104:101
Runda 1 Srbija Bonjito SAD RNGesus 105:59
Runda 1 Brazil PEC 79ers Iran Qom City 108:76
Runda 1 Francuska Pozyton basketball club Portugal ADN GLOBETROTTERS 72:93
Runda 1 Latvija BK Mārupe Hrvatska Seattle Supersonics 96:60
Runda 1 Češka Satalice Aliens Ukrajina Milwaukee Bucks 109:102
Runda 1 Latvija BK Wild Češka 1.Mega Czech Bigboss club 68:67
Runda 1 Mađarska Dr. Seiko KC Švicarska église36 108:94
Runda 1 Mađarska Hanyatt SE Rusija School sports SPb 118:101
Runda 1 Njemačka Hannover Baskets Poljska Los Rojiblancos 79:91
Runda 1 Mađarska Arkrektor BBC Španija Capgrossos Mataró 97:85
Runda 1 Poljska melex Finska Zekam Hornet† 104:41
Runda 1 Njemačka USV Halle Rhinos Švicarska Ballens Rockets 99:74
Runda 2 Poljska melex Poljska Los Rojiblancos 84:67
Runda 2 Švedska Angry Giraffes Srbija Bonjito 92:100
Runda 2 Njemačka USV Halle Rhinos Litvanija NEMUNAS KAUNAS 88:84
Runda 2 Mađarska Dr. Seiko KC Mađarska Hanyatt SE 121:89
Runda 2 Ukrajina Ternopil Oxen Francuska Amana Plérin sur mer 86:76
Runda 2 Mađarska Arkrektor BBC Srbija KK Triko 108:93
Runda 2 Turska BJK SAN DIEGO Slovačka BK Chude Ruky 83:85
Runda 2 Ukrajina BC Galychyna Hrvatska cibona11 102:98
Runda 2 Slovenija Phenomenix Suns Italija ewlixp 92:63
Runda 2 Rumunija fulgerul sf.ilie Bugarska BC Chardafon Orlovetz 99:79
Runda 2 Rumunija Energia Rovinari Latvija BK Wild 74:70
Runda 2 Rusija BK Togliatty Star Wings Brazil PEC 79ers 97:98
Runda 2 Latvija BK Mārupe Slovačka ŠK Likier 105:63
Runda 2 Finska CCCP Seppo Austrija Basel Slovenia 87:88
Runda 2 Češka Satalice Aliens Bugarska Bolqrsko Tsarstvo 115:83
Runda 2 Slovenija Gotham City Rogues Portugal ADN GLOBETROTTERS 100:82
Posljednjih 16 Mađarska Arkrektor BBC Mađarska Dr. Seiko KC 107:126
Posljednjih 16 Slovenija Phenomenix Suns Njemačka USV Halle Rhinos 90:65
Posljednjih 16 Češka Satalice Aliens Austrija Basel Slovenia 75:90
Posljednjih 16 Ukrajina Ternopil Oxen Srbija Bonjito 79:62
Posljednjih 16 Rumunija fulgerul sf.ilie Rumunija Energia Rovinari 87:88
Posljednjih 16 Poljska melex Slovačka BK Chude Ruky 117:96
Posljednjih 16 Slovenija Gotham City Rogues Ukrajina BC Galychyna 102:99
Posljednjih 16 Latvija BK Mārupe Brazil PEC 79ers 98:81
Četvrtfinale Slovenija Phenomenix Suns Slovenija Gotham City Rogues 101:71
Četvrtfinale Latvija BK Mārupe Mađarska Dr. Seiko KC 100:75
Četvrtfinale Poljska melex Austrija Basel Slovenia 86:69
Četvrtfinale Ukrajina Ternopil Oxen Rumunija Energia Rovinari 105:64
Polufinale Poljska melex Slovenija Phenomenix Suns 72:75
Polufinale Ukrajina Ternopil Oxen Latvija BK Mārupe 82:106
Utakmica za treće mijesto Poljska melex Ukrajina Ternopil Oxen Dodaj u TV prenose
Finale Latvija BK Mārupe Slovenija Phenomenix Suns Dodaj u TV prenose