Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

426 046 602
PPM trgovina
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Winged Gryphons
Ligaška utakmica
14.11.2019 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Procjena stručnjaka
Cijena u kreditima: 10
Grupa:   Sezona:

Grupa 1

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Brazil Taubaté Indians Čile Mágicos Caturros Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Srbija Spartanci013 Švicarska Alltop Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Francuska Amana Plérin sur mer Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Čile Mágicos Caturros Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Švicarska Alltop Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Brazil Taubaté Indians Srbija Spartanci013 Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Srbija Spartanci013 Čile Mágicos Caturros Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Francuska Amana Plérin sur mer Brazil Taubaté Indians Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Švicarska Alltop Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Čile Mágicos Caturros Švicarska Alltop Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Brazil Taubaté Indians Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Srbija Spartanci013 Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Francuska Amana Plérin sur mer Čile Mágicos Caturros Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Srbija Spartanci013 Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Švicarska Alltop Brazil Taubaté Indians Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Čile Mágicos Caturros Brazil Taubaté Indians Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Švicarska Alltop Srbija Spartanci013 Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Čile Mágicos Caturros Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Francuska Amana Plérin sur mer Švicarska Alltop Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Srbija Spartanci013 Brazil Taubaté Indians Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Čile Mágicos Caturros Srbija Spartanci013 Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Brazil Taubaté Indians Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Švicarska Alltop Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Švicarska Alltop Čile Mágicos Caturros Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Brazil Taubaté Indians Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Francuska Amana Plérin sur mer Srbija Spartanci013 Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Čile Mágicos Caturros Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Srbija Spartanci013 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Brazil Taubaté Indians Švicarska Alltop Dodaj u TV prenose

Grupa 2

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Rusija NNov BARS Čile Rebolución Entre Manos† Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Poljska Grande Basket Team Estonija Võrgutajad Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Slovenija KK PAĆO Finska Zekam Hornet Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Čile Rebolución Entre Manos† Finska Zekam Hornet Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Estonija Võrgutajad Slovenija KK PAĆO Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Rusija NNov BARS Poljska Grande Basket Team Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Poljska Grande Basket Team Čile Rebolución Entre Manos† Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Slovenija KK PAĆO Rusija NNov BARS Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Finska Zekam Hornet Estonija Võrgutajad Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Čile Rebolución Entre Manos† Estonija Võrgutajad Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Rusija NNov BARS Finska Zekam Hornet Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Poljska Grande Basket Team Slovenija KK PAĆO Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Slovenija KK PAĆO Čile Rebolución Entre Manos† Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Finska Zekam Hornet Poljska Grande Basket Team Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Estonija Võrgutajad Rusija NNov BARS Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Čile Rebolución Entre Manos† Rusija NNov BARS Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Estonija Võrgutajad Poljska Grande Basket Team Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Finska Zekam Hornet Slovenija KK PAĆO Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Finska Zekam Hornet Čile Rebolución Entre Manos† Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Slovenija KK PAĆO Estonija Võrgutajad Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Poljska Grande Basket Team Rusija NNov BARS Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Čile Rebolución Entre Manos† Poljska Grande Basket Team Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Rusija NNov BARS Slovenija KK PAĆO Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Estonija Võrgutajad Finska Zekam Hornet Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Estonija Võrgutajad Čile Rebolución Entre Manos† Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Finska Zekam Hornet Rusija NNov BARS Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Slovenija KK PAĆO Poljska Grande Basket Team Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Čile Rebolución Entre Manos† Slovenija KK PAĆO Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Poljska Grande Basket Team Finska Zekam Hornet Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Rusija NNov BARS Estonija Võrgutajad Dodaj u TV prenose

Grupa 3

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Slovačka FLCME Holandija chelsea 11 Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Kina Wizard Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Ukrajina Angel1 Argentina quaquaboys Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Holandija chelsea 11 Argentina quaquaboys Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Belgija BC Trapper Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Slovačka FLCME Kina Wizard Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Kina Wizard Holandija chelsea 11 Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Ukrajina Angel1 Slovačka FLCME Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Argentina quaquaboys Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Holandija chelsea 11 Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Slovačka FLCME Argentina quaquaboys Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Kina Wizard Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Ukrajina Angel1 Holandija chelsea 11 Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Argentina quaquaboys Kina Wizard Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Belgija BC Trapper Slovačka FLCME Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Holandija chelsea 11 Slovačka FLCME Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Belgija BC Trapper Kina Wizard Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Argentina quaquaboys Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Argentina quaquaboys Holandija chelsea 11 Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Ukrajina Angel1 Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Kina Wizard Slovačka FLCME Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Holandija chelsea 11 Kina Wizard Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Slovačka FLCME Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Belgija BC Trapper Argentina quaquaboys Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Belgija BC Trapper Holandija chelsea 11 Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Argentina quaquaboys Slovačka FLCME Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Ukrajina Angel1 Kina Wizard Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Holandija chelsea 11 Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Kina Wizard Argentina quaquaboys Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Slovačka FLCME Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose

Grupa 4

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Mađarska Csiperke Venecuela Quarteira BC Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Češka BK Lions Ostrava Bjelorusija BC Bate Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Italija Buonanotte Španija Moss Team Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Venecuela Quarteira BC Španija Moss Team Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Bjelorusija BC Bate Italija Buonanotte Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Mađarska Csiperke Češka BK Lions Ostrava Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Češka BK Lions Ostrava Venecuela Quarteira BC Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Italija Buonanotte Mađarska Csiperke Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Španija Moss Team Bjelorusija BC Bate Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Venecuela Quarteira BC Bjelorusija BC Bate Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Mađarska Csiperke Španija Moss Team Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Češka BK Lions Ostrava Italija Buonanotte Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Italija Buonanotte Venecuela Quarteira BC Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Španija Moss Team Češka BK Lions Ostrava Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Bjelorusija BC Bate Mađarska Csiperke Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Venecuela Quarteira BC Mađarska Csiperke Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Bjelorusija BC Bate Češka BK Lions Ostrava Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Španija Moss Team Italija Buonanotte Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Španija Moss Team Venecuela Quarteira BC Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Italija Buonanotte Bjelorusija BC Bate Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Češka BK Lions Ostrava Mađarska Csiperke Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Venecuela Quarteira BC Češka BK Lions Ostrava Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Mađarska Csiperke Italija Buonanotte Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Bjelorusija BC Bate Španija Moss Team Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Bjelorusija BC Bate Venecuela Quarteira BC Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Španija Moss Team Mađarska Csiperke Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Italija Buonanotte Češka BK Lions Ostrava Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Venecuela Quarteira BC Italija Buonanotte Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Češka BK Lions Ostrava Španija Moss Team Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Mađarska Csiperke Bjelorusija BC Bate Dodaj u TV prenose

Grupa 5

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Slovačka blavagranas Danska Ekvilibristerne Dodaj u TV prenose
18.11.2019 SAD RNGesus Bjelorusija Prostokvasha Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Italija RomaNelCuore Turska İzmir Büyükşehir Belediye Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Danska Ekvilibristerne Turska İzmir Büyükşehir Belediye Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Bjelorusija Prostokvasha Italija RomaNelCuore Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Slovačka blavagranas SAD RNGesus Dodaj u TV prenose
25.11.2019 SAD RNGesus Danska Ekvilibristerne Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Italija RomaNelCuore Slovačka blavagranas Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Turska İzmir Büyükşehir Belediye Bjelorusija Prostokvasha Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Danska Ekvilibristerne Bjelorusija Prostokvasha Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Slovačka blavagranas Turska İzmir Büyükşehir Belediye Dodaj u TV prenose
28.11.2019 SAD RNGesus Italija RomaNelCuore Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Italija RomaNelCuore Danska Ekvilibristerne Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Turska İzmir Büyükşehir Belediye SAD RNGesus Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Bjelorusija Prostokvasha Slovačka blavagranas Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Danska Ekvilibristerne Slovačka blavagranas Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Bjelorusija Prostokvasha SAD RNGesus Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Turska İzmir Büyükşehir Belediye Italija RomaNelCuore Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Turska İzmir Büyükşehir Belediye Danska Ekvilibristerne Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Italija RomaNelCuore Bjelorusija Prostokvasha Dodaj u TV prenose
09.12.2019 SAD RNGesus Slovačka blavagranas Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Danska Ekvilibristerne SAD RNGesus Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Slovačka blavagranas Italija RomaNelCuore Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Bjelorusija Prostokvasha Turska İzmir Büyükşehir Belediye Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Bjelorusija Prostokvasha Danska Ekvilibristerne Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Turska İzmir Büyükşehir Belediye Slovačka blavagranas Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Italija RomaNelCuore SAD RNGesus Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Danska Ekvilibristerne Italija RomaNelCuore Dodaj u TV prenose
19.12.2019 SAD RNGesus Turska İzmir Büyükşehir Belediye Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Slovačka blavagranas Bjelorusija Prostokvasha Dodaj u TV prenose

Grupa 6

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Brazil RJ Street Dogs Holandija Lehgev Jumpers Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Poljska KK Krosno Spurs Estonija Hullud Lehmad Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Srbija KK Triko Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Holandija Lehgev Jumpers Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Estonija Hullud Lehmad Srbija KK Triko Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Brazil RJ Street Dogs Poljska KK Krosno Spurs Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Poljska KK Krosno Spurs Holandija Lehgev Jumpers Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Srbija KK Triko Brazil RJ Street Dogs Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Španija C.B.San Fernando Estonija Hullud Lehmad Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Holandija Lehgev Jumpers Estonija Hullud Lehmad Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Brazil RJ Street Dogs Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Poljska KK Krosno Spurs Srbija KK Triko Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Srbija KK Triko Holandija Lehgev Jumpers Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Španija C.B.San Fernando Poljska KK Krosno Spurs Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Estonija Hullud Lehmad Brazil RJ Street Dogs Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Holandija Lehgev Jumpers Brazil RJ Street Dogs Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Estonija Hullud Lehmad Poljska KK Krosno Spurs Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Španija C.B.San Fernando Srbija KK Triko Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Španija C.B.San Fernando Holandija Lehgev Jumpers Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Srbija KK Triko Estonija Hullud Lehmad Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Poljska KK Krosno Spurs Brazil RJ Street Dogs Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Holandija Lehgev Jumpers Poljska KK Krosno Spurs Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Brazil RJ Street Dogs Srbija KK Triko Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Estonija Hullud Lehmad Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Estonija Hullud Lehmad Holandija Lehgev Jumpers Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Španija C.B.San Fernando Brazil RJ Street Dogs Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Srbija KK Triko Poljska KK Krosno Spurs Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Holandija Lehgev Jumpers Srbija KK Triko Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Poljska KK Krosno Spurs Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Brazil RJ Street Dogs Estonija Hullud Lehmad Dodaj u TV prenose

Grupa 7

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Mađarska ST.BITANGOK Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Kina I am Chinese QAQ Litvanija radishes Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Latvija I.M.C Turska Let's start now Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Turska Let's start now Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Litvanija radishes Latvija I.M.C Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Mađarska ST.BITANGOK Kina I am Chinese QAQ Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Kina I am Chinese QAQ Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Latvija I.M.C Mađarska ST.BITANGOK Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Turska Let's start now Litvanija radishes Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Litvanija radishes Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Mađarska ST.BITANGOK Turska Let's start now Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Kina I am Chinese QAQ Latvija I.M.C Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Latvija I.M.C Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Turska Let's start now Kina I am Chinese QAQ Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Litvanija radishes Mađarska ST.BITANGOK Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Mađarska ST.BITANGOK Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Litvanija radishes Kina I am Chinese QAQ Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Turska Let's start now Latvija I.M.C Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Turska Let's start now Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Latvija I.M.C Litvanija radishes Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Kina I am Chinese QAQ Mađarska ST.BITANGOK Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Kina I am Chinese QAQ Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Mađarska ST.BITANGOK Latvija I.M.C Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Litvanija radishes Turska Let's start now Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Litvanija radishes Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Turska Let's start now Mađarska ST.BITANGOK Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Latvija I.M.C Kina I am Chinese QAQ Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Bosna i Hercegovina KK JALIJA Zenica Latvija I.M.C Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Kina I am Chinese QAQ Turska Let's start now Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Mađarska ST.BITANGOK Litvanija radishes Dodaj u TV prenose

Grupa 8

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Rusija Baikal Penguins Kanada Reflex de Montréal Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Njemačka Riedenburger Falken Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Portugal OAK UNITED BC Švedska Hedvig Hunters Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Kanada Reflex de Montréal Švedska Hedvig Hunters Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Bugarska SSC Napoli Portugal OAK UNITED BC Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Rusija Baikal Penguins Njemačka Riedenburger Falken Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Njemačka Riedenburger Falken Kanada Reflex de Montréal Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Portugal OAK UNITED BC Rusija Baikal Penguins Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Švedska Hedvig Hunters Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Kanada Reflex de Montréal Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Rusija Baikal Penguins Švedska Hedvig Hunters Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Njemačka Riedenburger Falken Portugal OAK UNITED BC Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Portugal OAK UNITED BC Kanada Reflex de Montréal Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Švedska Hedvig Hunters Njemačka Riedenburger Falken Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Bugarska SSC Napoli Rusija Baikal Penguins Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Kanada Reflex de Montréal Rusija Baikal Penguins Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Bugarska SSC Napoli Njemačka Riedenburger Falken Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Švedska Hedvig Hunters Portugal OAK UNITED BC Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Švedska Hedvig Hunters Kanada Reflex de Montréal Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Portugal OAK UNITED BC Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Njemačka Riedenburger Falken Rusija Baikal Penguins Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Kanada Reflex de Montréal Njemačka Riedenburger Falken Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Rusija Baikal Penguins Portugal OAK UNITED BC Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Bugarska SSC Napoli Švedska Hedvig Hunters Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Bugarska SSC Napoli Kanada Reflex de Montréal Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Švedska Hedvig Hunters Rusija Baikal Penguins Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Portugal OAK UNITED BC Njemačka Riedenburger Falken Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Kanada Reflex de Montréal Portugal OAK UNITED BC Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Njemačka Riedenburger Falken Švedska Hedvig Hunters Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Rusija Baikal Penguins Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose

Grupa 9

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Brazil Corinthians Steamrollers Bosna i Hercegovina Romanticari Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Njemačka Seatle Supersonics Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Slovenija Podli stroji Rumunija BC Parjol Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Bosna i Hercegovina Romanticari Rumunija BC Parjol Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Slovenija Podli stroji Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Brazil Corinthians Steamrollers Njemačka Seatle Supersonics Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Njemačka Seatle Supersonics Bosna i Hercegovina Romanticari Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Slovenija Podli stroji Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Rumunija BC Parjol Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Bosna i Hercegovina Romanticari Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Brazil Corinthians Steamrollers Rumunija BC Parjol Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Njemačka Seatle Supersonics Slovenija Podli stroji Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Slovenija Podli stroji Bosna i Hercegovina Romanticari Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Rumunija BC Parjol Njemačka Seatle Supersonics Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Bosna i Hercegovina Romanticari Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Njemačka Seatle Supersonics Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Rumunija BC Parjol Slovenija Podli stroji Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Rumunija BC Parjol Bosna i Hercegovina Romanticari Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Slovenija Podli stroji Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Njemačka Seatle Supersonics Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Bosna i Hercegovina Romanticari Njemačka Seatle Supersonics Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Brazil Corinthians Steamrollers Slovenija Podli stroji Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Rumunija BC Parjol Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Bosna i Hercegovina Romanticari Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Rumunija BC Parjol Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Slovenija Podli stroji Njemačka Seatle Supersonics Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Bosna i Hercegovina Romanticari Slovenija Podli stroji Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Njemačka Seatle Supersonics Rumunija BC Parjol Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Brazil Corinthians Steamrollers Ujedinjeno Kraljevstvo C.I. Seagulls Dodaj u TV prenose

Grupa 10

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Hrvatska gkk šibenik Austrija fritzland Dodaj u TV prenose
18.11.2019 SAD War Pigs Belgija Spartak Lier Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Ukrajina Kyiv Patriots Australija Air Jumpers Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Austrija fritzland Australija Air Jumpers Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Belgija Spartak Lier Ukrajina Kyiv Patriots Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Hrvatska gkk šibenik SAD War Pigs Dodaj u TV prenose
25.11.2019 SAD War Pigs Austrija fritzland Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Ukrajina Kyiv Patriots Hrvatska gkk šibenik Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Australija Air Jumpers Belgija Spartak Lier Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Austrija fritzland Belgija Spartak Lier Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Hrvatska gkk šibenik Australija Air Jumpers Dodaj u TV prenose
28.11.2019 SAD War Pigs Ukrajina Kyiv Patriots Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Ukrajina Kyiv Patriots Austrija fritzland Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Australija Air Jumpers SAD War Pigs Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Belgija Spartak Lier Hrvatska gkk šibenik Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Austrija fritzland Hrvatska gkk šibenik Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Belgija Spartak Lier SAD War Pigs Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Australija Air Jumpers Ukrajina Kyiv Patriots Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Australija Air Jumpers Austrija fritzland Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Ukrajina Kyiv Patriots Belgija Spartak Lier Dodaj u TV prenose
09.12.2019 SAD War Pigs Hrvatska gkk šibenik Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Austrija fritzland SAD War Pigs Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Hrvatska gkk šibenik Ukrajina Kyiv Patriots Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Belgija Spartak Lier Australija Air Jumpers Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Belgija Spartak Lier Austrija fritzland Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Australija Air Jumpers Hrvatska gkk šibenik Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Ukrajina Kyiv Patriots SAD War Pigs Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Austrija fritzland Ukrajina Kyiv Patriots Dodaj u TV prenose
19.12.2019 SAD War Pigs Australija Air Jumpers Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Hrvatska gkk šibenik Belgija Spartak Lier Dodaj u TV prenose

Grupa 11

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Hrvatska Delta Quadrant Norveška Ålgård BK Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Poljska Silesia Basket Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Ukrajina Milwaukee Bucks Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Norveška Ålgård BK Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Litvanija BC wikingai Ukrajina Milwaukee Bucks Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Hrvatska Delta Quadrant Poljska Silesia Basket Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Poljska Silesia Basket Norveška Ålgård BK Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Ukrajina Milwaukee Bucks Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Švedska AussieFootballRules Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Norveška Ålgård BK Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Hrvatska Delta Quadrant Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Poljska Silesia Basket Ukrajina Milwaukee Bucks Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Ukrajina Milwaukee Bucks Norveška Ålgård BK Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Švedska AussieFootballRules Poljska Silesia Basket Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Litvanija BC wikingai Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Norveška Ålgård BK Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Litvanija BC wikingai Poljska Silesia Basket Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Švedska AussieFootballRules Ukrajina Milwaukee Bucks Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Švedska AussieFootballRules Norveška Ålgård BK Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Ukrajina Milwaukee Bucks Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Poljska Silesia Basket Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Norveška Ålgård BK Poljska Silesia Basket Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Hrvatska Delta Quadrant Ukrajina Milwaukee Bucks Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Litvanija BC wikingai Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Litvanija BC wikingai Norveška Ålgård BK Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Švedska AussieFootballRules Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Ukrajina Milwaukee Bucks Poljska Silesia Basket Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Norveška Ålgård BK Ukrajina Milwaukee Bucks Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Poljska Silesia Basket Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Hrvatska Delta Quadrant Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose

Grupa 12

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Kanada Canadian Drama Queens Dodaj u TV prenose
18.11.2019 SAD Beavers Švicarska The Häberlis Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Italija Olimpia Spettaculario Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Kanada Canadian Drama Queens Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Švicarska The Häberlis Italija Olimpia Spettaculario Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Slovačka BK Kokiv Sant Angelo SAD Beavers Dodaj u TV prenose
25.11.2019 SAD Beavers Kanada Canadian Drama Queens Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Italija Olimpia Spettaculario Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Iran PS DarabKola Švicarska The Häberlis Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Kanada Canadian Drama Queens Švicarska The Häberlis Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
28.11.2019 SAD Beavers Italija Olimpia Spettaculario Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Italija Olimpia Spettaculario Kanada Canadian Drama Queens Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Iran PS DarabKola SAD Beavers Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Švicarska The Häberlis Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Kanada Canadian Drama Queens Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Švicarska The Häberlis SAD Beavers Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Iran PS DarabKola Italija Olimpia Spettaculario Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Iran PS DarabKola Kanada Canadian Drama Queens Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Italija Olimpia Spettaculario Švicarska The Häberlis Dodaj u TV prenose
09.12.2019 SAD Beavers Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Kanada Canadian Drama Queens SAD Beavers Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Italija Olimpia Spettaculario Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Švicarska The Häberlis Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Švicarska The Häberlis Kanada Canadian Drama Queens Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Iran PS DarabKola Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Italija Olimpia Spettaculario SAD Beavers Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Kanada Canadian Drama Queens Italija Olimpia Spettaculario Dodaj u TV prenose
19.12.2019 SAD Beavers Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Slovačka BK Kokiv Sant Angelo Švicarska The Häberlis Dodaj u TV prenose

Grupa 13

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Hrvatska KK Drava Venecuela Crist Boys Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Kina someone like you Bugarska Kolarski Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Francuska SaintGéGer Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Venecuela Crist Boys Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Bugarska Kolarski Francuska SaintGéGer Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Hrvatska KK Drava Kina someone like you Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Kina someone like you Venecuela Crist Boys Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Francuska SaintGéGer Hrvatska KK Drava Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Finska CCCP Seppo Bugarska Kolarski Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Venecuela Crist Boys Bugarska Kolarski Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Hrvatska KK Drava Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Kina someone like you Francuska SaintGéGer Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Francuska SaintGéGer Venecuela Crist Boys Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Finska CCCP Seppo Kina someone like you Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Bugarska Kolarski Hrvatska KK Drava Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Venecuela Crist Boys Hrvatska KK Drava Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Bugarska Kolarski Kina someone like you Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Finska CCCP Seppo Francuska SaintGéGer Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Finska CCCP Seppo Venecuela Crist Boys Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Francuska SaintGéGer Bugarska Kolarski Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Kina someone like you Hrvatska KK Drava Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Venecuela Crist Boys Kina someone like you Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Hrvatska KK Drava Francuska SaintGéGer Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Bugarska Kolarski Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Bugarska Kolarski Venecuela Crist Boys Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Finska CCCP Seppo Hrvatska KK Drava Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Francuska SaintGéGer Kina someone like you Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Venecuela Crist Boys Francuska SaintGéGer Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Kina someone like you Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Hrvatska KK Drava Bugarska Kolarski Dodaj u TV prenose

Grupa 14

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Mađarska HighjAmpers Danska Anal Fabeterne Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Njemačka K-L-A-S-I-K-A Grčka osfp7 Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Latvija BK BARCCELONA Filipini Agusan Lumad Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Danska Anal Fabeterne Filipini Agusan Lumad Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Grčka osfp7 Latvija BK BARCCELONA Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Mađarska HighjAmpers Njemačka K-L-A-S-I-K-A Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Njemačka K-L-A-S-I-K-A Danska Anal Fabeterne Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Latvija BK BARCCELONA Mađarska HighjAmpers Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Filipini Agusan Lumad Grčka osfp7 Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Danska Anal Fabeterne Grčka osfp7 Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Mađarska HighjAmpers Filipini Agusan Lumad Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Njemačka K-L-A-S-I-K-A Latvija BK BARCCELONA Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Latvija BK BARCCELONA Danska Anal Fabeterne Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Filipini Agusan Lumad Njemačka K-L-A-S-I-K-A Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Grčka osfp7 Mađarska HighjAmpers Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Danska Anal Fabeterne Mađarska HighjAmpers Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Grčka osfp7 Njemačka K-L-A-S-I-K-A Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Filipini Agusan Lumad Latvija BK BARCCELONA Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Filipini Agusan Lumad Danska Anal Fabeterne Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Latvija BK BARCCELONA Grčka osfp7 Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Njemačka K-L-A-S-I-K-A Mađarska HighjAmpers Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Danska Anal Fabeterne Njemačka K-L-A-S-I-K-A Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Mađarska HighjAmpers Latvija BK BARCCELONA Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Grčka osfp7 Filipini Agusan Lumad Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Grčka osfp7 Danska Anal Fabeterne Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Filipini Agusan Lumad Mađarska HighjAmpers Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Latvija BK BARCCELONA Njemačka K-L-A-S-I-K-A Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Danska Anal Fabeterne Latvija BK BARCCELONA Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Njemačka K-L-A-S-I-K-A Filipini Agusan Lumad Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Mađarska HighjAmpers Grčka osfp7 Dodaj u TV prenose

Grupa 15

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Češka Temlisovi drtici Norveška Tanem BB Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Srbija KK-300- Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Norveška Tanem BB Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Srbija KK-300- Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Češka Temlisovi drtici Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Norveška Tanem BB Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Srbija KK-300- Češka Temlisovi drtici Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Rumunija Fetesti Rockets Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Norveška Tanem BB Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Češka Temlisovi drtici Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Srbija KK-300- Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Srbija KK-300- Norveška Tanem BB Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Rumunija Fetesti Rockets Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Češka Temlisovi drtici Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Norveška Tanem BB Češka Temlisovi drtici Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Rumunija Fetesti Rockets Srbija KK-300- Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Rumunija Fetesti Rockets Norveška Tanem BB Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Srbija KK-300- Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Češka Temlisovi drtici Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Norveška Tanem BB Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Češka Temlisovi drtici Srbija KK-300- Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Norveška Tanem BB Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Rumunija Fetesti Rockets Češka Temlisovi drtici Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Srbija KK-300- Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Norveška Tanem BB Srbija KK-300- Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Njemačka BC Körbe Großfischlingen† Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Češka Temlisovi drtici Ujedinjeno Kraljevstvo BC Handcross Dodaj u TV prenose

Grupa 16

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
18.11.2019 Rusija AeroBuls Austrija Bc Penguins Kärnten† Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Češka ASP Pardubičky Grčka mayros Lukos BC Dodaj u TV prenose
18.11.2019 Portugal Braga Bombers Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Austrija Bc Penguins Kärnten† Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Grčka mayros Lukos BC Portugal Braga Bombers Dodaj u TV prenose
21.11.2019 Rusija AeroBuls Češka ASP Pardubičky Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Češka ASP Pardubičky Austrija Bc Penguins Kärnten† Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Portugal Braga Bombers Rusija AeroBuls Dodaj u TV prenose
25.11.2019 Iran CaSPiaN NeKa BC Grčka mayros Lukos BC Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Austrija Bc Penguins Kärnten† Grčka mayros Lukos BC Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Rusija AeroBuls Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
28.11.2019 Češka ASP Pardubičky Portugal Braga Bombers Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Portugal Braga Bombers Austrija Bc Penguins Kärnten† Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Iran CaSPiaN NeKa BC Češka ASP Pardubičky Dodaj u TV prenose
02.12.2019 Grčka mayros Lukos BC Rusija AeroBuls Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Austrija Bc Penguins Kärnten† Rusija AeroBuls Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Grčka mayros Lukos BC Češka ASP Pardubičky Dodaj u TV prenose
05.12.2019 Iran CaSPiaN NeKa BC Portugal Braga Bombers Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Iran CaSPiaN NeKa BC Austrija Bc Penguins Kärnten† Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Portugal Braga Bombers Grčka mayros Lukos BC Dodaj u TV prenose
09.12.2019 Češka ASP Pardubičky Rusija AeroBuls Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Austrija Bc Penguins Kärnten† Češka ASP Pardubičky Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Rusija AeroBuls Portugal Braga Bombers Dodaj u TV prenose
12.12.2019 Grčka mayros Lukos BC Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Grčka mayros Lukos BC Austrija Bc Penguins Kärnten† Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Iran CaSPiaN NeKa BC Rusija AeroBuls Dodaj u TV prenose
16.12.2019 Portugal Braga Bombers Češka ASP Pardubičky Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Austrija Bc Penguins Kärnten† Portugal Braga Bombers Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Češka ASP Pardubičky Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
19.12.2019 Rusija AeroBuls Grčka mayros Lukos BC Dodaj u TV prenose
Napomena: Nakon što je doigravanje isplanirano, otkazivanje utakmica preliminarnih kola neće biti uzeto u obzir. Utakmice doigravanja ne mogu biti otkazane zbog tehničkih razloga.