Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1227 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

676 204 777
Dobij besplatno kredite!
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Team noname 38492
Utakmica u grupi za ispadanje
06.08.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Procjena stručnjaka
Cijena u kreditima: 10

Igrači

Rnk Ime Tim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Brazil Tarcísio Assis Brazil RJ Street Dogs 103147.754.283.910.21.41.71.30.94.628.5-10.4
2 Poljska Zbigniew Zarzeczny Brazil Nova Venécia ES 1034.847.447.781.74.5321.20.42.627.98.5
3 Italija Tommaso Saggini Brazil RJ Street Dogs 1039.243.238.979.13.94.72.31.40.42.826.3-17.5
4 Belgija Kenny Leonard Belgija BC Trapper 23468.856.35024.532.50.52.526-2.5
5 Brazil Mateus Visconde Brazil RJ Street Dogs 24036.762.586.74.5232.51325-28.5
6 Mađarska Ariel Szentiváni Slovačka ŠK Likier 124046.145.2753.86.12.20.80.42.824.811.3
7 Mađarska Ádám Bernát Latvija BK Maromans 1128.461.447.882.22.33.70.51.30.31.323.27.5
8 Ukrajina Anton Marynin Bugarska CSKA Sofia 102456.155.8811.93.41.20.80.60.722.77.9
9 Iran Fardin Izadkhah Iran Qom City 1137.339.339.682.44.24.12.81.41222.49.2
10 Kanada Amarion Tremblay Mađarska Hanyatt SE 1237.746.542.7803.14.831.20.62.522.117.2
11 Iran Pouya Marandi Rusija School sports S 223.556.345.584.61.51.504.50.51.52251.5
12 Španija Juan José Rojo Hrvatska KK Drava 1132.442.744.189.23.33.51.41.50.22.221.110.5
13 Poljska Marek Borecki Turska ANTALYASPOR 32346.773.762.52.320.71.30.3120.34.3
14 Brazil Carlo Herrera Argentina Chumscrubber B. 1029.851.842.586.521.91.70.10.21.220.1-12.4
15 Turska Volkan Çanakçı Turska BJK SAN DIEGO 1033.552.337.2802.55.11.20.71.11.920.18.5
16 Finska Jari Kauppinen Poljska Los Rojiblancos 731.747.643.186.24.13.42.90.901.6203.7
17 Kina Shao Zhao Kina Forget† 1039.247.53375.63.54.22.10.70.72.420-21.1
18 Francuska Luca Sturm Francuska Dukes of Norman 12977.85002622122030
19 Rusija Stepan Kvartalnov Hrvatska Seattle Superso 820.561.553.878.621.91.40.40.10.819.3-2.4
20 Rusija Sergey Shlykov Hrvatska cibona11 1222.155.950.692.32.33.21.61.40.60.919.119.7
21 Litvanija Ignatijus Krasauskas Švedska Åland Angel Sha 1132.549.236.276.93.83.420.70.52.418.5-1.8
22 Češka Benedikt Merhaut Litvanija BC.Vega 1036.246.347.2724.23.12.710.5318.5-15.8
23 Slovačka Matej Hoznour Slovačka ŠK Likier 1236.560.934.676.25.31.61.81.50.44.118.412.4
24 SAD Jimmy Brown Grčka ta gerakia 1033.548.549.285.724.82.30.70.11.918.3-3
25 Turska Tanju Kobalak Turska Wolfpack Squad 1036.947.838.867.92.94.13.40.80.4217.8-18.6
26 Češka Tomáš Vilhelm Češka Satalice Aliens 1320.3615092.12.12.211.30.51.117.725
27 Finska Axel Laakkonen Finska CCCP Seppo 1222.856.945.2872.43.30.91.40.82.217.722.1
28 Venecuela Carlos Loreto Portugal Baleal Squids 1033.633.337.684.62.32.82.20.70.21.817.6-25
29 Kina He Guibin Slovačka BK Chude Ruky 1223.870.453.682.12.23.71.51.30.51.317.518.1
30 Bjelorusija Barys Pahaniuka Italija ewlixp 123445.834.287.12.72.92.40.70.51.817.32.9
31 Iran Farzad Sharif Litvanija BC.Vega 1025.958.4066.78.20.51.40.81.34.517.2-11.8
32 Rumunija Marian Virgil Zafiu SAD Mutant Atomic S 1126.154.138.282.93.32.621.20.92.417.211.3
33 Njemačka Kuno Saftig Njemačka Hannover Basket 1125.65343.990.43.72.611.80.92.617.215.2
34 Mađarska György Szilvási Mađarska Arkrektor BBC 1327.150.840.277.632.70.90.80.81.417.112.4
35 Francuska Noël Pluchart Iran Qom City 12225807511211017-12
36 Ukrajina Serhii Kril' Ukrajina Milwaukee Bucks 1118.357.72061.57.70.51.30.80.53.716.8-11.6
37 Latvija Auzāns Kabūzis Ukrajina Ternopil Oxen 1524.665.246.886.82.52.81.20.90.11.216.721.5
38 Slovačka Pavol Oberuč Finska CCCP Seppo 1220.467.244.471.87.80.811.50.53.616.720.2
39 Švedska Magnus Johansson Švedska Angry Giraffes 1220.247.649.374.42.12.80.90.80.30.816.715
40 Slovačka Tomáš Rindoš Italija ewlixp 1233.345.740.776.13.73.51.41.80.52.516.44
41 Bugarska Georgi Popov Bugarska BC Chardafon Or 1224.75455.796.41.53.51.70.90.31.316.49.1
42 Austrija Günther Sailer Kanada Ontario Snowtro 517.859.60878.80.61.410.24.616.4-10.8
43 Poljska Maciej Budzyński Francuska Amana Plérin su 825.142.247.2722.52.61.90.90.6116.418.6
44 Francuska Frédéric Rivault Slovačka Inter BA 1124.545.539.383.32.121.40.50.10.616.4-8.3
45 Hrvatska Stipo Tvrdić Švedska Åland Angel Sha 11276542.9753.52.31.80.70.62.616.3-3.8
46 Bugarska Nikola Atanasov Bugarska BC Chardafon Or 1224.755.242.273.34.42.61.30.80.61.716.37.5
47 Španija Joan Marengo Ukrajina BC Galychyna 1323.360.657.191.72.32.51.21.10.31.116.214.6
48 Finska Allan Kanerva Turska BJK SAN DIEGO 1031.751.328.6873.92.11.210.52.816.26.9
49 Slovačka Eduard Holek Njemačka SVP 17 1123.45046.991.72.52.50.90.50.1116.213.7
50 Srbija Sava Puvalić Portugal Majista bc 62369.16044.47.70.81.21.30.73.516.26.7