Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1230 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Liga prvaka

640 684 911
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Grupa:   Sezona:

Grupa 1

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Slovačka Zoon Van Snook Holandija Dream Team '92 Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Poljska Stal Ostrów Španija A.D. Zorgina Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Češka SWORDSMEN NYMBURK Portugal Sampaio Basket Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Holandija Dream Team '92 Portugal Sampaio Basket Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Španija A.D. Zorgina Češka SWORDSMEN NYMBURK Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Slovačka Zoon Van Snook Poljska Stal Ostrów Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Poljska Stal Ostrów Holandija Dream Team '92 Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Češka SWORDSMEN NYMBURK Slovačka Zoon Van Snook Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Portugal Sampaio Basket Španija A.D. Zorgina Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Holandija Dream Team '92 Španija A.D. Zorgina Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Slovačka Zoon Van Snook Portugal Sampaio Basket Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Poljska Stal Ostrów Češka SWORDSMEN NYMBURK Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Češka SWORDSMEN NYMBURK Holandija Dream Team '92 Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Portugal Sampaio Basket Poljska Stal Ostrów Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Španija A.D. Zorgina Slovačka Zoon Van Snook Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Holandija Dream Team '92 Slovačka Zoon Van Snook Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Španija A.D. Zorgina Poljska Stal Ostrów Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Portugal Sampaio Basket Češka SWORDSMEN NYMBURK Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Portugal Sampaio Basket Holandija Dream Team '92 Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Češka SWORDSMEN NYMBURK Španija A.D. Zorgina Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Poljska Stal Ostrów Slovačka Zoon Van Snook Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Holandija Dream Team '92 Poljska Stal Ostrów Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Slovačka Zoon Van Snook Češka SWORDSMEN NYMBURK Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Španija A.D. Zorgina Portugal Sampaio Basket Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Španija A.D. Zorgina Holandija Dream Team '92 Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Portugal Sampaio Basket Slovačka Zoon Van Snook Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Češka SWORDSMEN NYMBURK Poljska Stal Ostrów Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Holandija Dream Team '92 Češka SWORDSMEN NYMBURK Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Poljska Stal Ostrów Portugal Sampaio Basket Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Slovačka Zoon Van Snook Španija A.D. Zorgina Dodaj u TV prenose

Grupa 2

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Slovenija Phenomenix Suns Kanada MousKat Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Rusija Dark Armadillos Švedska IniKorgen BK Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Kina xiaowu Češka Satalice Aliens Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Kanada MousKat Češka Satalice Aliens Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Švedska IniKorgen BK Kina xiaowu Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Slovenija Phenomenix Suns Rusija Dark Armadillos Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Rusija Dark Armadillos Kanada MousKat Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Kina xiaowu Slovenija Phenomenix Suns Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Češka Satalice Aliens Švedska IniKorgen BK Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Kanada MousKat Švedska IniKorgen BK Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Slovenija Phenomenix Suns Češka Satalice Aliens Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Rusija Dark Armadillos Kina xiaowu Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Kina xiaowu Kanada MousKat Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Češka Satalice Aliens Rusija Dark Armadillos Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Švedska IniKorgen BK Slovenija Phenomenix Suns Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Kanada MousKat Slovenija Phenomenix Suns Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Švedska IniKorgen BK Rusija Dark Armadillos Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Češka Satalice Aliens Kina xiaowu Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Češka Satalice Aliens Kanada MousKat Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Kina xiaowu Švedska IniKorgen BK Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Rusija Dark Armadillos Slovenija Phenomenix Suns Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Kanada MousKat Rusija Dark Armadillos Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Slovenija Phenomenix Suns Kina xiaowu Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Švedska IniKorgen BK Češka Satalice Aliens Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Švedska IniKorgen BK Kanada MousKat Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Češka Satalice Aliens Slovenija Phenomenix Suns Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Kina xiaowu Rusija Dark Armadillos Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Kanada MousKat Kina xiaowu Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Rusija Dark Armadillos Češka Satalice Aliens Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Slovenija Phenomenix Suns Švedska IniKorgen BK Dodaj u TV prenose

Grupa 3

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Finska Lähteelä Xpress Kanada Headless Thompson Gunners Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Brazil Corinthians Steamrollers Bjelorusija VEDRICH Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Italija US Salve Bugarska Tragedia Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Kanada Headless Thompson Gunners Bugarska Tragedia Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Bjelorusija VEDRICH Italija US Salve Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Finska Lähteelä Xpress Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Brazil Corinthians Steamrollers Kanada Headless Thompson Gunners Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Italija US Salve Finska Lähteelä Xpress Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Bugarska Tragedia Bjelorusija VEDRICH Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Kanada Headless Thompson Gunners Bjelorusija VEDRICH Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Finska Lähteelä Xpress Bugarska Tragedia Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Brazil Corinthians Steamrollers Italija US Salve Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Italija US Salve Kanada Headless Thompson Gunners Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Bugarska Tragedia Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Bjelorusija VEDRICH Finska Lähteelä Xpress Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Kanada Headless Thompson Gunners Finska Lähteelä Xpress Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Bjelorusija VEDRICH Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Bugarska Tragedia Italija US Salve Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Bugarska Tragedia Kanada Headless Thompson Gunners Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Italija US Salve Bjelorusija VEDRICH Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Brazil Corinthians Steamrollers Finska Lähteelä Xpress Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Kanada Headless Thompson Gunners Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Finska Lähteelä Xpress Italija US Salve Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Bjelorusija VEDRICH Bugarska Tragedia Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Bjelorusija VEDRICH Kanada Headless Thompson Gunners Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Bugarska Tragedia Finska Lähteelä Xpress Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Italija US Salve Brazil Corinthians Steamrollers Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Kanada Headless Thompson Gunners Italija US Salve Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Brazil Corinthians Steamrollers Bugarska Tragedia Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Finska Lähteelä Xpress Bjelorusija VEDRICH Dodaj u TV prenose

Grupa 4

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Finska Hellraisers Estonija BC Potomac Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Ukrajina Angel1 Španija sdr canciller Dodaj u TV prenose
24.08.2020 SAD Chicago Suckers Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Estonija BC Potomac Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Španija sdr canciller SAD Chicago Suckers Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Finska Hellraisers Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Ukrajina Angel1 Estonija BC Potomac Dodaj u TV prenose
31.08.2020 SAD Chicago Suckers Finska Hellraisers Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Rumunija Fetesti Rockets Španija sdr canciller Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Estonija BC Potomac Španija sdr canciller Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Finska Hellraisers Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Ukrajina Angel1 SAD Chicago Suckers Dodaj u TV prenose
07.09.2020 SAD Chicago Suckers Estonija BC Potomac Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Rumunija Fetesti Rockets Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Španija sdr canciller Finska Hellraisers Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Estonija BC Potomac Finska Hellraisers Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Španija sdr canciller Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Rumunija Fetesti Rockets SAD Chicago Suckers Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Rumunija Fetesti Rockets Estonija BC Potomac Dodaj u TV prenose
14.09.2020 SAD Chicago Suckers Španija sdr canciller Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Ukrajina Angel1 Finska Hellraisers Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Estonija BC Potomac Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Finska Hellraisers SAD Chicago Suckers Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Španija sdr canciller Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Španija sdr canciller Estonija BC Potomac Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Rumunija Fetesti Rockets Finska Hellraisers Dodaj u TV prenose
21.09.2020 SAD Chicago Suckers Ukrajina Angel1 Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Estonija BC Potomac SAD Chicago Suckers Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Ukrajina Angel1 Rumunija Fetesti Rockets Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Finska Hellraisers Španija sdr canciller Dodaj u TV prenose

Grupa 5

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Latvija Vērgales COBRAS Belgija rocky mountains Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Brazil Pelotas Eagle Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Kina don't hit my face Francuska Les Corsaires BB Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Belgija rocky mountains Francuska Les Corsaires BB Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Španija C.B.San Fernando Kina don't hit my face Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Latvija Vērgales COBRAS Brazil Pelotas Eagle Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Brazil Pelotas Eagle Belgija rocky mountains Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Kina don't hit my face Latvija Vērgales COBRAS Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Francuska Les Corsaires BB Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Belgija rocky mountains Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Latvija Vērgales COBRAS Francuska Les Corsaires BB Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Brazil Pelotas Eagle Kina don't hit my face Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Kina don't hit my face Belgija rocky mountains Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Francuska Les Corsaires BB Brazil Pelotas Eagle Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Španija C.B.San Fernando Latvija Vērgales COBRAS Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Belgija rocky mountains Latvija Vērgales COBRAS Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Španija C.B.San Fernando Brazil Pelotas Eagle Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Francuska Les Corsaires BB Kina don't hit my face Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Francuska Les Corsaires BB Belgija rocky mountains Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Kina don't hit my face Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Brazil Pelotas Eagle Latvija Vērgales COBRAS Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Belgija rocky mountains Brazil Pelotas Eagle Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Latvija Vērgales COBRAS Kina don't hit my face Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Španija C.B.San Fernando Francuska Les Corsaires BB Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Španija C.B.San Fernando Belgija rocky mountains Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Francuska Les Corsaires BB Latvija Vērgales COBRAS Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Kina don't hit my face Brazil Pelotas Eagle Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Belgija rocky mountains Kina don't hit my face Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Brazil Pelotas Eagle Francuska Les Corsaires BB Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Latvija Vērgales COBRAS Španija C.B.San Fernando Dodaj u TV prenose

Grupa 6

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Mađarska Blue Wizards B C Tajvan BlueTiger Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Hrvatska Divljaci Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Njemačka USV Halle Rhinos Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Tajvan BlueTiger Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Iran PS DarabKola Njemačka USV Halle Rhinos Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Mađarska Blue Wizards B C Hrvatska Divljaci Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Hrvatska Divljaci Tajvan BlueTiger Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Njemačka USV Halle Rhinos Mađarska Blue Wizards B C Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Francuska Amana Plérin sur mer Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Tajvan BlueTiger Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Mađarska Blue Wizards B C Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Hrvatska Divljaci Njemačka USV Halle Rhinos Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Njemačka USV Halle Rhinos Tajvan BlueTiger Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Francuska Amana Plérin sur mer Hrvatska Divljaci Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Iran PS DarabKola Mađarska Blue Wizards B C Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Tajvan BlueTiger Mađarska Blue Wizards B C Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Iran PS DarabKola Hrvatska Divljaci Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Francuska Amana Plérin sur mer Njemačka USV Halle Rhinos Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Francuska Amana Plérin sur mer Tajvan BlueTiger Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Njemačka USV Halle Rhinos Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Hrvatska Divljaci Mađarska Blue Wizards B C Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Tajvan BlueTiger Hrvatska Divljaci Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Mađarska Blue Wizards B C Njemačka USV Halle Rhinos Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Iran PS DarabKola Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Iran PS DarabKola Tajvan BlueTiger Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Francuska Amana Plérin sur mer Mađarska Blue Wizards B C Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Njemačka USV Halle Rhinos Hrvatska Divljaci Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Tajvan BlueTiger Njemačka USV Halle Rhinos Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Hrvatska Divljaci Francuska Amana Plérin sur mer Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Mađarska Blue Wizards B C Iran PS DarabKola Dodaj u TV prenose

Grupa 7

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Latvija Gulbenes Buki Estonija Aqape Basketball Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Brazil PEC 79ers Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
24.08.2020 SAD Mutant Atomic Supermen Turska akabe Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Estonija Aqape Basketball Turska akabe Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Iran CaSPiaN NeKa BC SAD Mutant Atomic Supermen Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Latvija Gulbenes Buki Brazil PEC 79ers Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Brazil PEC 79ers Estonija Aqape Basketball Dodaj u TV prenose
31.08.2020 SAD Mutant Atomic Supermen Latvija Gulbenes Buki Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Turska akabe Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Estonija Aqape Basketball Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Latvija Gulbenes Buki Turska akabe Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Brazil PEC 79ers SAD Mutant Atomic Supermen Dodaj u TV prenose
07.09.2020 SAD Mutant Atomic Supermen Estonija Aqape Basketball Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Turska akabe Brazil PEC 79ers Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Iran CaSPiaN NeKa BC Latvija Gulbenes Buki Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Estonija Aqape Basketball Latvija Gulbenes Buki Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Iran CaSPiaN NeKa BC Brazil PEC 79ers Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Turska akabe SAD Mutant Atomic Supermen Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Turska akabe Estonija Aqape Basketball Dodaj u TV prenose
14.09.2020 SAD Mutant Atomic Supermen Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Brazil PEC 79ers Latvija Gulbenes Buki Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Estonija Aqape Basketball Brazil PEC 79ers Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Latvija Gulbenes Buki SAD Mutant Atomic Supermen Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Iran CaSPiaN NeKa BC Turska akabe Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Iran CaSPiaN NeKa BC Estonija Aqape Basketball Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Turska akabe Latvija Gulbenes Buki Dodaj u TV prenose
21.09.2020 SAD Mutant Atomic Supermen Brazil PEC 79ers Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Estonija Aqape Basketball SAD Mutant Atomic Supermen Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Brazil PEC 79ers Turska akabe Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Latvija Gulbenes Buki Iran CaSPiaN NeKa BC Dodaj u TV prenose

Grupa 8

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Slovenija Dendrobates Azureus Grčka pinokio Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Hrvatska Delta Quadrant Argentina Che Cuervo baseKEtball Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Njemačka Ebrach Bajuwaren Portugal Milheiroense Basket Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Grčka pinokio Portugal Milheiroense Basket Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Argentina Che Cuervo baseKEtball Njemačka Ebrach Bajuwaren Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Slovenija Dendrobates Azureus Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Hrvatska Delta Quadrant Grčka pinokio Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Njemačka Ebrach Bajuwaren Slovenija Dendrobates Azureus Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Portugal Milheiroense Basket Argentina Che Cuervo baseKEtball Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Grčka pinokio Argentina Che Cuervo baseKEtball Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Slovenija Dendrobates Azureus Portugal Milheiroense Basket Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Hrvatska Delta Quadrant Njemačka Ebrach Bajuwaren Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Njemačka Ebrach Bajuwaren Grčka pinokio Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Portugal Milheiroense Basket Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Argentina Che Cuervo baseKEtball Slovenija Dendrobates Azureus Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Grčka pinokio Slovenija Dendrobates Azureus Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Argentina Che Cuervo baseKEtball Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Portugal Milheiroense Basket Njemačka Ebrach Bajuwaren Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Portugal Milheiroense Basket Grčka pinokio Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Njemačka Ebrach Bajuwaren Argentina Che Cuervo baseKEtball Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Hrvatska Delta Quadrant Slovenija Dendrobates Azureus Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Grčka pinokio Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Slovenija Dendrobates Azureus Njemačka Ebrach Bajuwaren Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Argentina Che Cuervo baseKEtball Portugal Milheiroense Basket Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Argentina Che Cuervo baseKEtball Grčka pinokio Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Portugal Milheiroense Basket Slovenija Dendrobates Azureus Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Njemačka Ebrach Bajuwaren Hrvatska Delta Quadrant Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Grčka pinokio Njemačka Ebrach Bajuwaren Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Hrvatska Delta Quadrant Portugal Milheiroense Basket Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Slovenija Dendrobates Azureus Argentina Che Cuervo baseKEtball Dodaj u TV prenose

Grupa 9

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Finska CCCP Seppo Kipar PANATHINAIKOS BC Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Rusija Armpit Warriors Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Italija Real Castello Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Kipar PANATHINAIKOS BC Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Litvanija BC wikingai Italija Real Castello Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Finska CCCP Seppo Rusija Armpit Warriors Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Rusija Armpit Warriors Kipar PANATHINAIKOS BC Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Italija Real Castello Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Bugarska SSC Napoli Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Kipar PANATHINAIKOS BC Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Finska CCCP Seppo Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Rusija Armpit Warriors Italija Real Castello Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Italija Real Castello Kipar PANATHINAIKOS BC Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Bugarska SSC Napoli Rusija Armpit Warriors Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Litvanija BC wikingai Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Kipar PANATHINAIKOS BC Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Litvanija BC wikingai Rusija Armpit Warriors Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Bugarska SSC Napoli Italija Real Castello Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Bugarska SSC Napoli Kipar PANATHINAIKOS BC Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Italija Real Castello Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Rusija Armpit Warriors Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Kipar PANATHINAIKOS BC Rusija Armpit Warriors Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Finska CCCP Seppo Italija Real Castello Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Litvanija BC wikingai Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Litvanija BC wikingai Kipar PANATHINAIKOS BC Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Bugarska SSC Napoli Finska CCCP Seppo Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Italija Real Castello Rusija Armpit Warriors Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Kipar PANATHINAIKOS BC Italija Real Castello Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Rusija Armpit Warriors Bugarska SSC Napoli Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Finska CCCP Seppo Litvanija BC wikingai Dodaj u TV prenose

Grupa 10

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Slovačka Moroms Ladies Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Poljska VBc Protowo Švicarska Ballens Rockets Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Srbija Archangels Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Švicarska Ballens Rockets Srbija Archangels Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Slovačka Moroms Ladies Poljska VBc Protowo Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Poljska VBc Protowo Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Srbija Archangels Slovačka Moroms Ladies Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Švicarska Ballens Rockets Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Švicarska Ballens Rockets Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Slovačka Moroms Ladies Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Poljska VBc Protowo Srbija Archangels Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Srbija Archangels Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Poljska VBc Protowo Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Švicarska Ballens Rockets Slovačka Moroms Ladies Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Slovačka Moroms Ladies Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Švicarska Ballens Rockets Poljska VBc Protowo Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Srbija Archangels Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Srbija Archangels Švicarska Ballens Rockets Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Poljska VBc Protowo Slovačka Moroms Ladies Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Poljska VBc Protowo Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Slovačka Moroms Ladies Srbija Archangels Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Švicarska Ballens Rockets Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Švicarska Ballens Rockets Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Slovačka Moroms Ladies Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Srbija Archangels Poljska VBc Protowo Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Atlantic Krakens Srbija Archangels Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Poljska VBc Protowo Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Slovačka Moroms Ladies Švicarska Ballens Rockets Dodaj u TV prenose

Grupa 11

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Rusija Russian Five Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Češka Kotěhulky Spurs Turska Kabarday Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Turska Kabarday Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Češka Kotěhulky Spurs Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Rusija Russian Five Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Rusija Russian Five Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Češka Kotěhulky Spurs Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Turska Kabarday Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Turska Kabarday Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Rusija Russian Five Češka Kotěhulky Spurs Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Češka Kotěhulky Spurs Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Turska Kabarday Rusija Russian Five Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Rusija Russian Five Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Turska Kabarday Češka Kotěhulky Spurs Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Turska Kabarday Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Češka Kotěhulky Spurs Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Rusija Russian Five Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Rusija Russian Five Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Češka Kotěhulky Spurs Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Turska Kabarday Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Argentina Adrogué Poker Atlhétic Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Turska Kabarday Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Češka Kotěhulky Spurs Rusija Russian Five Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Ujedinjeno Kraljevstvo Islington Bulls Češka Kotěhulky Spurs Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Rusija Russian Five Turska Kabarday Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Slovačka Dirty Rotten Scoundrels Argentina Adrogué Poker Atlhétic Dodaj u TV prenose

Grupa 12

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Mađarska Anzsima Bosna i Hercegovina KK Radnički Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Poljska melex Argentina Ginobili mas 4 Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Njemačka TSV Nittenau Turska BJK SAN DIEGO Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Bosna i Hercegovina KK Radnički Turska BJK SAN DIEGO Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Argentina Ginobili mas 4 Njemačka TSV Nittenau Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Mađarska Anzsima Poljska melex Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Poljska melex Bosna i Hercegovina KK Radnički Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Njemačka TSV Nittenau Mađarska Anzsima Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Turska BJK SAN DIEGO Argentina Ginobili mas 4 Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Bosna i Hercegovina KK Radnički Argentina Ginobili mas 4 Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Mađarska Anzsima Turska BJK SAN DIEGO Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Poljska melex Njemačka TSV Nittenau Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Njemačka TSV Nittenau Bosna i Hercegovina KK Radnički Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Turska BJK SAN DIEGO Poljska melex Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Argentina Ginobili mas 4 Mađarska Anzsima Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Bosna i Hercegovina KK Radnički Mađarska Anzsima Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Argentina Ginobili mas 4 Poljska melex Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Turska BJK SAN DIEGO Njemačka TSV Nittenau Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Turska BJK SAN DIEGO Bosna i Hercegovina KK Radnički Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Njemačka TSV Nittenau Argentina Ginobili mas 4 Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Poljska melex Mađarska Anzsima Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Bosna i Hercegovina KK Radnički Poljska melex Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Mađarska Anzsima Njemačka TSV Nittenau Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Argentina Ginobili mas 4 Turska BJK SAN DIEGO Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Argentina Ginobili mas 4 Bosna i Hercegovina KK Radnički Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Turska BJK SAN DIEGO Mađarska Anzsima Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Njemačka TSV Nittenau Poljska melex Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Bosna i Hercegovina KK Radnički Njemačka TSV Nittenau Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Poljska melex Turska BJK SAN DIEGO Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Mađarska Anzsima Argentina Ginobili mas 4 Dodaj u TV prenose

Grupa 13

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Slovenija X Heat Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Ukrajina BC Galychyna Bjelorusija Epidemic Madness Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Srbija Made in Serbia Portugal Fluvial Mineiro Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Belgija BC Trapper Portugal Fluvial Mineiro Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Bjelorusija Epidemic Madness Srbija Made in Serbia Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Slovenija X Heat Ukrajina BC Galychyna Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Ukrajina BC Galychyna Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Srbija Made in Serbia Slovenija X Heat Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Portugal Fluvial Mineiro Bjelorusija Epidemic Madness Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Belgija BC Trapper Bjelorusija Epidemic Madness Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Slovenija X Heat Portugal Fluvial Mineiro Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Ukrajina BC Galychyna Srbija Made in Serbia Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Srbija Made in Serbia Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Portugal Fluvial Mineiro Ukrajina BC Galychyna Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Bjelorusija Epidemic Madness Slovenija X Heat Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Belgija BC Trapper Slovenija X Heat Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Bjelorusija Epidemic Madness Ukrajina BC Galychyna Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Portugal Fluvial Mineiro Srbija Made in Serbia Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Portugal Fluvial Mineiro Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Srbija Made in Serbia Bjelorusija Epidemic Madness Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Ukrajina BC Galychyna Slovenija X Heat Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Belgija BC Trapper Ukrajina BC Galychyna Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Slovenija X Heat Srbija Made in Serbia Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Bjelorusija Epidemic Madness Portugal Fluvial Mineiro Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Bjelorusija Epidemic Madness Belgija BC Trapper Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Portugal Fluvial Mineiro Slovenija X Heat Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Srbija Made in Serbia Ukrajina BC Galychyna Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Belgija BC Trapper Srbija Made in Serbia Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Ukrajina BC Galychyna Portugal Fluvial Mineiro Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Slovenija X Heat Bjelorusija Epidemic Madness Dodaj u TV prenose

Grupa 14

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Slovačka Slávia Medik Martin Holandija Hoogeveen Giants Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Hrvatska Hajduk 1911 Švicarska Luzern Lakers Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Kina Internazionale Milano Rumunija fulgerul sf.ilie Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Holandija Hoogeveen Giants Rumunija fulgerul sf.ilie Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Švicarska Luzern Lakers Kina Internazionale Milano Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Slovačka Slávia Medik Martin Hrvatska Hajduk 1911 Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Hrvatska Hajduk 1911 Holandija Hoogeveen Giants Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Kina Internazionale Milano Slovačka Slávia Medik Martin Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Rumunija fulgerul sf.ilie Švicarska Luzern Lakers Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Holandija Hoogeveen Giants Švicarska Luzern Lakers Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Slovačka Slávia Medik Martin Rumunija fulgerul sf.ilie Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Hrvatska Hajduk 1911 Kina Internazionale Milano Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Kina Internazionale Milano Holandija Hoogeveen Giants Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Rumunija fulgerul sf.ilie Hrvatska Hajduk 1911 Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Švicarska Luzern Lakers Slovačka Slávia Medik Martin Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Holandija Hoogeveen Giants Slovačka Slávia Medik Martin Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Švicarska Luzern Lakers Hrvatska Hajduk 1911 Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Rumunija fulgerul sf.ilie Kina Internazionale Milano Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Rumunija fulgerul sf.ilie Holandija Hoogeveen Giants Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Kina Internazionale Milano Švicarska Luzern Lakers Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Hrvatska Hajduk 1911 Slovačka Slávia Medik Martin Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Holandija Hoogeveen Giants Hrvatska Hajduk 1911 Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Slovačka Slávia Medik Martin Kina Internazionale Milano Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Švicarska Luzern Lakers Rumunija fulgerul sf.ilie Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Švicarska Luzern Lakers Holandija Hoogeveen Giants Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Rumunija fulgerul sf.ilie Slovačka Slávia Medik Martin Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Kina Internazionale Milano Hrvatska Hajduk 1911 Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Holandija Hoogeveen Giants Kina Internazionale Milano Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Hrvatska Hajduk 1911 Rumunija fulgerul sf.ilie Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Slovačka Slávia Medik Martin Švicarska Luzern Lakers Dodaj u TV prenose

Grupa 15

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Mađarska Arkrektor BBC Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Ukrajina Ternopil Oxen Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
24.08.2020 SAD Cibona 1983 Francuska Pepito Magic Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Francuska Pepito Magic Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Švedska AussieFootballRules SAD Cibona 1983 Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Mađarska Arkrektor BBC Ukrajina Ternopil Oxen Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Ukrajina Ternopil Oxen Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Dodaj u TV prenose
31.08.2020 SAD Cibona 1983 Mađarska Arkrektor BBC Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Francuska Pepito Magic Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Mađarska Arkrektor BBC Francuska Pepito Magic Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Ukrajina Ternopil Oxen SAD Cibona 1983 Dodaj u TV prenose
07.09.2020 SAD Cibona 1983 Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Francuska Pepito Magic Ukrajina Ternopil Oxen Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Švedska AussieFootballRules Mađarska Arkrektor BBC Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Mađarska Arkrektor BBC Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Švedska AussieFootballRules Ukrajina Ternopil Oxen Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Francuska Pepito Magic SAD Cibona 1983 Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Francuska Pepito Magic Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Dodaj u TV prenose
14.09.2020 SAD Cibona 1983 Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Ukrajina Ternopil Oxen Mađarska Arkrektor BBC Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Ukrajina Ternopil Oxen Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Mađarska Arkrektor BBC SAD Cibona 1983 Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Švedska AussieFootballRules Francuska Pepito Magic Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Švedska AussieFootballRules Bosna i Hercegovina Los Bancos BC Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Francuska Pepito Magic Mađarska Arkrektor BBC Dodaj u TV prenose
21.09.2020 SAD Cibona 1983 Ukrajina Ternopil Oxen Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Bosna i Hercegovina Los Bancos BC SAD Cibona 1983 Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Ukrajina Ternopil Oxen Francuska Pepito Magic Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Mađarska Arkrektor BBC Švedska AussieFootballRules Dodaj u TV prenose

Grupa 16

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat
24.08.2020 Latvija BK Mārupe Grčka spoky Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Italija Snipiers Litvanija BC Inter Alytus Dodaj u TV prenose
24.08.2020 Srbija KK Cezar Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Grčka spoky Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Litvanija BC Inter Alytus Srbija KK Cezar Dodaj u TV prenose
27.08.2020 Latvija BK Mārupe Italija Snipiers Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Italija Snipiers Grčka spoky Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Srbija KK Cezar Latvija BK Mārupe Dodaj u TV prenose
31.08.2020 Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Litvanija BC Inter Alytus Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Grčka spoky Litvanija BC Inter Alytus Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Latvija BK Mārupe Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Dodaj u TV prenose
03.09.2020 Italija Snipiers Srbija KK Cezar Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Srbija KK Cezar Grčka spoky Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Italija Snipiers Dodaj u TV prenose
07.09.2020 Litvanija BC Inter Alytus Latvija BK Mārupe Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Grčka spoky Latvija BK Mārupe Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Litvanija BC Inter Alytus Italija Snipiers Dodaj u TV prenose
10.09.2020 Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Srbija KK Cezar Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Grčka spoky Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Srbija KK Cezar Litvanija BC Inter Alytus Dodaj u TV prenose
14.09.2020 Italija Snipiers Latvija BK Mārupe Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Grčka spoky Italija Snipiers Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Latvija BK Mārupe Srbija KK Cezar Dodaj u TV prenose
17.09.2020 Litvanija BC Inter Alytus Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Litvanija BC Inter Alytus Grčka spoky Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Latvija BK Mārupe Dodaj u TV prenose
21.09.2020 Srbija KK Cezar Italija Snipiers Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Grčka spoky Srbija KK Cezar Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Italija Snipiers Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU Dodaj u TV prenose
24.09.2020 Latvija BK Mārupe Litvanija BC Inter Alytus Dodaj u TV prenose
Napomena: Nakon što je doigravanje isplanirano, otkazivanje utakmica preliminarnih kola neće biti uzeto u obzir. Utakmice doigravanja ne mogu biti otkazane zbog tehničkih razloga.