Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1227 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Liga prvaka

676 204 777
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!


Sezona:

Raspored za doigravanje

Rank Tim
1Italija US Salve
2Latvija Gulbenes Buki
3Portugal Sampaio Basket
4Latvija Vērgales COBRAS
5Francuska Les Corsaires BB
6Kina Internazionale Milano
7Slovačka Zoon Van Snook
8Brazil Corinthians Steamrollers
9Francuska Pepito Magic
10SAD Cibona 1983
11Italija Snipiers
12Mađarska Blue Wizards B C
13Njemačka TSV Nittenau
14Slovačka Slávia Medik Martin
15Finska Hellraisers
16Mađarska ST.BITANGOK
17Slovačka Moroms Ladies
18Estonija BC Potomac
19Hrvatska Hajduk 1911
20Češka Kotěhulky Spurs
21Slovenija X Heat
22Kina don't hit my face
23Kina xiaowu
24Bugarska Adrenalin Blue Unicorn
25Hrvatska Divljaci
26Portugal Milheiroense Basket
27Finska Red Skull
28Slovenija Dendrobates Azureus
29Slovenija Portland Trail-Blazers
30Argentina Ginobili mas 4
31Bjelorusija Epidemic Madness
32Brazil Pelotas Eagle
33Hrvatska Delta Quadrant
34Srbija Archangels
35Iran PS DarabKola
36Turska akabe
37Poljska VBc Protowo
38SAD Chicago Suckers
39Mađarska Anzsima
40Brazil CUCUTA BC
41Njemačka Ebrach Bajuwaren
42Argentina Adrogué Poker Atlhétic
43Srbija KKPantelejci
44Litvanija BC Inter Alytus
45Italija Scorpioni Torrenova
46SAD War Pigs
47Rusija Armpit Warriors
48Bugarska SSC Napoli
49Švicarska M.G. Basket
50Rusija Russian Five
51Švedska AussieFootballRules
52Poljska Toledo
53Italija Real Castello
54Turska Kabarday
55Iran CaSPiaN NeKa BC
56Njemačka Riedenburger Falken
57Argentina Spartanos
58Rusija Dark Armadillos
59Španija C.B.San Fernando
60Srbija KK Cezar
61Bjelorusija VEDRICH
62Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU
63Holandija Hoogeveen Giants
64Iran mehabad

Kolo Domaći tim Gostujući tim Rezultat
Runda 1 Slovenija X Heat Litvanija BC Inter Alytus 94:91
Runda 1 Brazil Corinthians Steamrollers Argentina Spartanos 110:86
Runda 1 Slovenija Portland Trail-Blazers Turska akabe 97:110
Runda 1 Slovenija Dendrobates Azureus Poljska VBc Protowo 87:72
Runda 1 Finska Red Skull SAD Chicago Suckers 83:76
Runda 1 Finska Hellraisers Rusija Russian Five 85:83
Runda 1 Hrvatska Hajduk 1911 SAD War Pigs 87:94
Runda 1 Hrvatska Divljaci Brazil CUCUTA BC 93:80
Runda 1 Francuska Les Corsaires BB Srbija KK Cezar 84:81
Runda 1 Portugal Milheiroense Basket Mađarska Anzsima 81:120
Runda 1 Portugal Sampaio Basket Rumunija BC CSU Hermannstadt SIBIU 107:76
Runda 1 Argentina Ginobili mas 4 Iran PS DarabKola 84:82
Runda 1 Kina Internazionale Milano Španija C.B.San Fernando 100:74
Runda 1 Kina don't hit my face Srbija KKPantelejci 113:87
Runda 1 Kina xiaowu Argentina Adrogué Poker Atlhétic 96:61
Runda 1 Estonija BC Potomac Rusija Armpit Warriors 84:70
Runda 1 Bjelorusija Epidemic Madness Srbija Archangels 86:93
Runda 1 Bugarska Adrenalin Blue Unicorn Njemačka Ebrach Bajuwaren 104:82
Runda 1 SAD Cibona 1983 Iran CaSPiaN NeKa BC 102:59
Runda 1 Italija Snipiers Turska Kabarday 107:109
Runda 1 Italija US Salve Iran mehabad 148:29
Runda 1 Brazil Pelotas Eagle Hrvatska Delta Quadrant 105:90
Runda 1 Latvija Gulbenes Buki Holandija Hoogeveen Giants 100:60
Runda 1 Mađarska Blue Wizards B C Italija Real Castello 96:80
Runda 1 Mađarska ST.BITANGOK Švicarska M.G. Basket 82:71
Runda 1 Slovačka Zoon Van Snook Rusija Dark Armadillos 82:89
Runda 1 Slovačka Moroms Ladies Bugarska SSC Napoli 94:85
Runda 1 Latvija Vērgales COBRAS Bjelorusija VEDRICH 85:71
Runda 1 Slovačka Slávia Medik Martin Švedska AussieFootballRules 96:95
Runda 1 Francuska Pepito Magic Njemačka Riedenburger Falken 90:83
Runda 1 Češka Kotěhulky Spurs Italija Scorpioni Torrenova 90:88 OT
Runda 1 Njemačka TSV Nittenau Poljska Toledo 73:64
Runda 2 Francuska Pepito Magic Argentina Ginobili mas 4 69:81
Runda 2 Portugal Sampaio Basket SAD War Pigs 102:71
Runda 2 Italija US Salve Rusija Dark Armadillos 95:100
Runda 2 Mađarska ST.BITANGOK Kina don't hit my face 102:101
Runda 2 SAD Cibona 1983 Slovenija Dendrobates Azureus 95:75
Runda 2 Slovačka Moroms Ladies Slovenija X Heat 108:95
Runda 2 Kina Internazionale Milano Srbija Archangels 92:69
Runda 2 Estonija BC Potomac Češka Kotěhulky Spurs 87:94
Runda 2 Slovačka Slávia Medik Martin Bugarska Adrenalin Blue Unicorn 93:89
Runda 2 Latvija Gulbenes Buki Turska Kabarday 70:74
Runda 2 Mađarska Blue Wizards B C Finska Red Skull 85:83
Runda 2 Finska Hellraisers Kina xiaowu 81:80
Runda 2 Latvija Vērgales COBRAS Mađarska Anzsima 74:93
Runda 2 Njemačka TSV Nittenau Hrvatska Divljaci 106:103
Runda 2 Brazil Corinthians Steamrollers Brazil Pelotas Eagle 123:83
Runda 2 Francuska Les Corsaires BB Turska akabe 88:93
Posljednjih 16 Njemačka TSV Nittenau Češka Kotěhulky Spurs 87:81
Posljednjih 16 Finska Hellraisers Mađarska ST.BITANGOK 109:87
Posljednjih 16 Brazil Corinthians Steamrollers Mađarska Anzsima 87:79
Posljednjih 16 Portugal Sampaio Basket Rusija Dark Armadillos 71:73
Posljednjih 16 Slovačka Slávia Medik Martin Slovačka Moroms Ladies 93:86
Posljednjih 16 SAD Cibona 1983 Turska akabe 105:100
Posljednjih 16 Kina Internazionale Milano Turska Kabarday 86:91
Posljednjih 16 Mađarska Blue Wizards B C Argentina Ginobili mas 4 112:80
Četvrtfinale Njemačka TSV Nittenau Slovačka Slávia Medik Martin 105:106
Četvrtfinale Mađarska Blue Wizards B C Finska Hellraisers 91:94
Četvrtfinale SAD Cibona 1983 Turska Kabarday 103:88
Četvrtfinale Brazil Corinthians Steamrollers Rusija Dark Armadillos 106:41
Polufinale Brazil Corinthians Steamrollers Finska Hellraisers 90:96
Polufinale SAD Cibona 1983 Slovačka Slávia Medik Martin 95:103
Utakmica za treće mijesto Brazil Corinthians Steamrollers SAD Cibona 1983 Dodaj u TV prenose
Finale Slovačka Slávia Medik Martin Finska Hellraisers Dodaj u TV prenose