Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 28 - Runda Ispadanja/promocije

403 293 190

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Slovačka Matej AdamecSlovačka ŠBK Čerti 24059.133.35061.55102.516.5-77.5
2 Portugal José ChavesSlovačka ŠBK Čerti 29.56033.371.420.50.510010-7
3 Slovačka Ladislav DoksanskýSlovačka ŠBK Čerti 236.523.133.3501.50.52.510.559.5-76.5
4 Kolumbija Henry PearceySlovačka ŠBK Čerti 23331.3507.762.54104.58.5-71.5
5 Poljska Karol KaniaSlovačka ŠBK Čerti 24027.316.728.6134.5002.55.5-77.5
6 Slovačka Milan OhrzálSlovačka ŠBK Čerti 2401000013.56.50.50.522-77.5
7 Ukrajina Mykhailo KhrolSlovačka ŠBK Čerti 1200002000000