Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 28 - Regularna sezona

394 737 634

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Finska Verneri PolviSlovačka AK Barsk 35140063.464.782.280307391463112213432655
2 Slovačka Radovan GagoSlovačka Klenovec Warriors 44164975.547.954.6494108172445617312764200
3 Rusija Boris IgnatyevSlovačka AK Barsk 37148060.964.377.523917532811514012582660
4 Francuska Sébastien BouffardSlovačka Klenovec Warriors 43170268.161.382.911731520205326711944293
5 Švicarska Jean AnselmeSlovačka Lambda Y 44154054.14870.7195228906642176118025
6 Češka Petr DivokýSlovačka Klenovec Warriors 44167472.868.182.3201201262403116011634242
7 Slovačka Dominik DananajSlovačka BK Svidnička 44105453.355.467.611680287031801059722
8 Tajvan Liam PinkSlovačka Klenovec Warriors 41162769.662.446.715428232124159510493998
9 Slovačka Ladislav DoksanskýSlovačka ŠBK Čerti 32127364.352.775.39815930126567910361847
10 Mađarska Tas Hunyadi Dana do oporavka: 10 (fraktura gornje vilice) Slovačka Baskettball Club Tre 441043663468.6258484559462161019-166
11 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 37144362.860.872.996283411071712210102631
12 Kina Jin GuiSlovačka Klenovec Warriors 44175773.466.574.9764102119113689824402
13 Kolumbija Henry PearceySlovačka ŠBK Čerti 44142659.936.654.34282214195181948391922
14 Slovačka Matej AdamecSlovačka ŠBK Čerti 40139664.55084.3202985685161287961955
15 Poljska Karol KaniaSlovačka ŠBK Čerti 42166757.542.766.31202437812634997832127
16 Slovačka Vendelín ChalupkaSlovačka BC Baník Handlová 4486966.251.259.5431761110013547812011
17 Rusija Vladislav IvannikovSlovačka AK Barsk 35140062.858.575.15258560143851347782458
18 Rusija Vadim ProhorovSlovačka Lambda Y 44160157.54270.11811361277348176776144
19 Slovačka Kamil ŠramkaSlovačka Public account 3914666551.344.43021061027014124766-304
20 Slovačka Iľja GschwandtnerSlovačka Public account 44113255.862.777.615113479457168761-221
21 Slovačka Belo BalátSlovačka Lambda Y 44140058.548.171.3372117876231194759223
22 Slovačka Tadeáš BaďuraSlovačka Winged Gryphons 4416514732.874.31731221435122147742-1074
23 Slovačka Roland FrancekSlovačka Golden-State Warrior 44166044.534.967.71191521374119136719-898
24 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 31123760.465.491.916028239123201037112656
25 Portugal José ChavesSlovačka ŠBK Čerti 37100356.65064.9162105418638927031305
26 Slovačka Svätopluk ZapletalSlovačka BK Svidnička 4488058.572.178.411174542713125689684
27 Slovačka Pavol GermanSlovačka adidass12 4416804231.569.21461131443120157683-1215
28 Slovačka Juraj PolomskýSlovačka BC Baník Handlová 4487069.874.291612211112925516832019
29 Slovačka Eduard BarbaričSlovačka Golden-State Warrior 44156453.73671.84441071434834167675-723
30 Slovačka Leonard RoskošSlovačka BK Mariov Livians† 44162943.130.375.71391021693218132668-2267
31 Poljska Cyprian SzczukaSlovačka BC Baník Handlová 4489163.253.863.137258151098516472208
32 Slovačka Rastislav ChabenSlovačka Public account 4413695533.324.4678499669101643-565
33 Slovačka Roland BiččiančinSlovačka Golden-State Warrior 44166746.435.171.2781441086032142641-909
34 Rusija Alexander TugolukovSlovačka BC Baník Handlová 4491769.35577.310412220113171006402276
35 Slovačka Ján ForgácsSlovačka BK Svidnička 44159751.346.461.74292457594201736291267
36 Slovačka Arnold RužovičSlovačka Winged Gryphons 44167947.734.571.41231401363825161620-1005
37 Slovačka Rastislav ČizmadiSlovačka jokipoit 38101855.742.977.61297962532087619241
38 Slovačka Milan CombaSlovačka Baskettball Club Tre 44171037.83857.9123164136545117605-571
39 Grčka Mathaios SardelisSlovačka BC Baník Handlová 4490666.36468.4712038698486042259
40 Venecuela Kevin ArévaloSlovačka Baskettball Club Tre 32105753.243.480.4131118454919103595-346
41 Slovačka Radoslav BayerSlovačka adidass12 44163249.142.270128982333726148588-1251
42 Slovačka Blahoslav GetrhoferSlovačka Golden-State Warrior 44160153.636.868.21871121963124166580-782
43 Slovačka Belo ReiterSlovačka adidass12 44161543.831.568.52011101184928154568-1191
44 Slovačka Peter NožičkaSlovačka BC Baník Handlová 4495073.973.375141231413319975552364
45 Slovačka Aleš DovičičSlovačka Winged Gryphons 44142854.346.768.4372801683415192553-680
46 Slovačka Ladislav OvčíkSlovačka jokipoit 3894058.257.476.2868742321612055374
47 Slovačka Igor StražanecSlovačka Winged Gryphons 44159050.445.566.9219941672624164549-1057
48 Slovačka Kristián HrochSlovačka Public account 44144249.355.288.1122117153469190535-513
49 Slovačka Slavomír FukSlovačka jokipoit 44112457.842.481.9769883461898529235
50 Slovačka Ondrej LobotkaSlovačka BC Prada 44168933.32859.6841082202416123528-2405