Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Svjetski Kup

410 627 586
Sezona: Kategorija: Kolo turnira:

Rnk Ime GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Argentina Mariano Paredes 43535.321.456.32.562.30.80.53.37.5-7.8
2 Slovenija Marko Lebar 53246.931.771.432.820.80.2315.8-14.2
3 Finska Jani Viiki 631.346.742.685.72.32.81.310.31.216.71.5
4 Poljska Ryszard Rogacki 630.528.630.888.51.73.51.51.20.80.88.5-2.8
5 Njemačka Laurin Stehle 629.854.531.853.80.24.51.80.80.50.86.7-8
6 Njemačka Ben Morgenroth 629.344.466.7693.31.730.202.514.7-9.3
7 Njemačka Moritz Riana 629.339.341.592.63.532.80.50.30.716.3-9.3
8 Švedska Mattias Bredin 529.235.726.764.31.24.42.41.20.81.48.6-5.4
9 Litvanija Aurimas Klezys 929.166.766.777.84.22.12.40.70.64.2149.8
10 Srbija Slavko Stančević 52946.23666.7223.21.40.40.812.6-8.2
11 Švedska Oscar Nyström 528.845.366.754.29.20.420.60.43.213.4-4.8
12 Argentina Félix Avellaneda 428.827.355.393.31.55.51.30.50.81.325.8-0.8
13 Slovenija David Pretnar 528.65052.666.70.441.40.80.22.88.4-8.4
14 Hrvatska Marijan Juretić 928.343.831.383.34.23.11.31.20.42.213.47.1
15 Srbija Radenko Škorić 52846.244.457.11.64.220.60.616.4-8
16 Švedska Rasmus Bengtsson 527.847.13783.33.22.81.60.60.21.811.2-4.6
17 Finska Heikki Vilka 12825005400032-5
18 Srbija Radan Petaković 52747.6063.22.81.42.21.414.210.4-10.2
19 Poljska Nikodem Dyrkacz 626.745.534.487.52.53.21.310.2111.7-3.7
20 Slovenija Stanislav Justin 426.552.633.376.53.5310.80.33.516.3-8.8
21 Slovačka Filip Rovder 32658.3090.9331.710.32811.3
22 Turska Şemsettin Balparmak 42641.72066.723.520.50.816.3-15.8
23 Švedska Anton Samuelsson 525.858.830753.81.82.20.60.62.28.8-4.2
24 Ukrajina Stanislav Hurka 625.744.410076.27.71.21.51.21.82.598.5
25 Hrvatska Robert Čorak 925.654.136.782.81.632.20.30.61.214.44.1
26 Hrvatska Mladen Udovičić 925.634.63658.32.24.120.70.22.35.84.1
27 Kina Xue Songqing 625.554.55073.33.51.31.70.50.53.810.37.7
28 Argentina Juan Carlos Heredia 325.366.7501001.31.32.30.70.71.77-7
29 Finska Antero Tiainen 625.242.119.282.41.35.31.50.70.31.37.51.5
30 Poljska Sylwester Bezaniuk 625.261.831.376.23.51.81.50.70.3312.2-3.3
31 Finska Yrjö Sulkala 625.262.935.361.92.51.80.31.70.82.812.52.8
32 Bugarska Georgi Dobrev 625.262.2046.781.71.80.20.73.710.50.2
33 Brazil Ubiraci Cataldi 824.951.922.7800.43.60.90.50.41.15.91.3
34 Ukrajina Arsenii Usyk 724.743.230.866.72.32.310.40.41.113.73.3
35 Kina Qian Shenhao 624.746.223.1801.74.81.50.30.31.28.20.7
36 Finska Armas Dahlman 624.544.25035.33.80.81.510.34.87.8-3
37 Argentina Abelardo Chávez 324.333.316.758.325.330.301.74.72.3
38 Švedska William Hallberg 524.441.7072.23.612.60.6046.6-5.4
39 Kina Han She 624.368.441.258.342.31.310.32.313.34.8
40 Latvija Artis Encenbahs 424.34828.61002.52.51.51.30.839-4.3
41 Latvija Žanis Rivčs 424.341.746.786.71.33.520.80.31.813.5-4.3
42 Latvija Vitauts Liedzāns 424.350401001.351.80.30.51.56.5-4.3
43 Češka Viktor Maňas 424.333.323.185.71.34.52.30.301.36.3-7
44 Češka Ondřej Gajda 424.358.842.9802.51.320.301.88.3-7
45 Holandija Renzo Hendrix 52441.241.21002.8110.60210.6-9.4
46 Holandija Joey Bosker 52456.516.166.71.82.22.20.40210.2-9.4
47 Mađarska Tamás Fegyverneki 4245042.166.71.3320.802.39.52.3
48 Holandija Maarten Bernard 523.835.1062.54.20.82.41.412.86.2-7.4
49 Turska Çalgan Falcı 523.844.166.74040.221.612.68.4-17.4
50 Srbija Vladimir Višnjić 523.846.5077.89.20.41.610.64.69.4-2.6