Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Svjetski Kup

410 627 586
Logo turnira
Logo turnira
Maskota turnira
Maskota turnira
Dobij besplatno kredite!
Sezona: Kategorija: Kolo turnira:

Grupa 1

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat Mjesto i vrijeme
2019-11-02 Kina Kina Švedska Švedska 95:63 Air Finland Cen 20:00
2019-11-02 Ukrajina Ukrajina Turska Turska 104:84 Air Finland Cen 20:30
2019-11-02 Litvanija Litvanija Poljska Poljska 78:72 Air Finland Cen 20:30
2019-11-03 Švedska Švedska Poljska Poljska 79:77 Air Finland Cen 20:00
2019-11-03 Turska Turska Litvanija Litvanija 76:98 Air Finland Cen 20:30
2019-11-03 Kina Kina Ukrajina Ukrajina 120:125 Air Finland Cen 20:30
2019-11-04 Ukrajina Ukrajina Švedska Švedska 97:80 Air Finland Cen 20:00
2019-11-04 Litvanija Litvanija Kina Kina 85:67 Air Finland Cen 20:30
2019-11-04 Poljska Poljska Turska Turska 87:53 Air Finland Cen 20:30
2019-11-05 Švedska Švedska Turska Turska 76:81 Air Finland Cen 20:00
2019-11-05 Kina Kina Poljska Poljska 88:80 Air Finland Cen 20:30
2019-11-05 Ukrajina Ukrajina Litvanija Litvanija 90:69 Air Finland Cen 20:30
2019-11-06 Litvanija Litvanija Švedska Švedska 82:79 Air Finland Cen 20:00
2019-11-06 Poljska Poljska Ukrajina Ukrajina 72:76 Air Finland Cen 20:30
2019-11-06 Turska Turska Kina Kina 74:117 Air Finland Cen 20:30

Grupa 2

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat Mjesto i vrijeme
2019-11-02 Latvija Latvija Argentina Argentina 110:92 Pomppulinna 20:00
2019-11-02 Mađarska Mađarska Srbija Srbija 90:74 Pomppulinna 20:30
2019-11-02 Holandija Holandija Hrvatska Hrvatska 70:87 Pomppulinna 20:30
2019-11-03 Argentina Argentina Hrvatska Hrvatska 99:103 Pomppulinna 20:00
2019-11-03 Srbija Srbija Holandija Holandija 73:75 Pomppulinna 20:30
2019-11-03 Latvija Latvija Mađarska Mađarska 104:98 Pomppulinna 20:30
2019-11-04 Mađarska Mađarska Argentina Argentina 101:98 Pomppulinna 20:00
2019-11-04 Holandija Holandija Latvija Latvija 65:79 Pomppulinna 20:30
2019-11-04 Hrvatska Hrvatska Srbija Srbija 94:88 Pomppulinna 20:30
2019-11-05 Argentina Argentina Srbija Srbija 95:89 Pomppulinna 20:00
2019-11-05 Latvija Latvija Hrvatska Hrvatska 82:99 Pomppulinna 20:30
2019-11-05 Mađarska Mađarska Holandija Holandija 90:80 Pomppulinna 20:30
2019-11-06 Holandija Holandija Argentina Argentina 91:104 Pomppulinna 20:00
2019-11-06 Hrvatska Hrvatska Mađarska Mađarska 77:94 Pomppulinna 20:30
2019-11-06 Srbija Srbija Latvija Latvija 97:99 Pomppulinna 20:30

Grupa 3

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat Mjesto i vrijeme
2019-11-02 Rusija Rusija Slovenija Slovenija 100:86 La Arena 20:00
2019-11-02 Slovačka Slovačka Njemačka Njemačka 112:78 La Arena 20:30
2019-11-02 Brazil Brazil Francuska Francuska 88:80 La Arena 20:30
2019-11-03 Slovenija Slovenija Francuska Francuska 83:96 La Arena 20:00
2019-11-03 Njemačka Njemačka Brazil Brazil 83:87 La Arena 20:30
2019-11-03 Rusija Rusija Slovačka Slovačka 90:69 La Arena 20:30
2019-11-04 Slovačka Slovačka Slovenija Slovenija 101:69 La Arena 20:00
2019-11-04 Brazil Brazil Rusija Rusija 66:70 La Arena 20:30
2019-11-04 Francuska Francuska Njemačka Njemačka 85:100 La Arena 20:30
2019-11-05 Slovenija Slovenija Njemačka Njemačka 90:98 La Arena 20:00
2019-11-05 Rusija Rusija Francuska Francuska 81:61 La Arena 20:30
2019-11-05 Slovačka Slovačka Brazil Brazil 68:74 La Arena 20:30
2019-11-06 Brazil Brazil Slovenija Slovenija 97:79 La Arena 20:00
2019-11-06 Francuska Francuska Slovačka Slovačka 68:88 La Arena 20:30
2019-11-06 Njemačka Njemačka Rusija Rusija 70:87 La Arena 20:30

Grupa 4

Datum Domaći tim Gostujući tim Rezultat Mjesto i vrijeme
2019-11-02 Češka Češka Portugal Portugal 82:73 KoriPark 20:00
2019-11-02 Finska Finska Iran Iran 73:76 KoriPark 20:30
2019-11-02 Bugarska Bugarska Rumunija Rumunija 90:82 KoriPark 20:30
2019-11-03 Portugal Portugal Rumunija Rumunija 85:100 KoriPark 20:00
2019-11-03 Iran Iran Bugarska Bugarska 74:83 KoriPark 20:30
2019-11-03 Češka Češka Finska Finska 97:86 KoriPark 20:30
2019-11-04 Finska Finska Portugal Portugal 71:60 KoriPark 20:00
2019-11-04 Bugarska Bugarska Češka Češka 93:99 KoriPark 20:30
2019-11-04 Rumunija Rumunija Iran Iran 97:84 KoriPark 20:30
2019-11-05 Portugal Portugal Iran Iran 54:87 KoriPark 20:00
2019-11-05 Češka Češka Rumunija Rumunija 102:114 KoriPark 20:30
2019-11-05 Finska Finska Bugarska Bugarska 78:76 KoriPark 20:30
2019-11-06 Bugarska Bugarska Portugal Portugal 90:70 KoriPark 20:00
2019-11-06 Rumunija Rumunija Finska Finska 90:97 KoriPark 20:30
2019-11-06 Iran Iran Češka Češka 97:78 KoriPark 20:30