Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 30 - Regularna sezona

15 497 061

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 SAD Marcos SpenceSAD War Pigs 2725.662.25386.52.43.91.11.40.4122.633.6
2 Kina Song ZhihuaSAD Cibona 1983 2822.960.957.876.822.90.80.90.10.820.126.8
3 SAD Darnell SmithSAD Chicago Suckers 826.958.835.779.24.62.41.40.60.1218-6.6
4 Danska Verner MallingSAD Michigan Pistons 282647.4488023.21.610.50.91710.9
5 SAD Parker JohnsonSAD Montana Miners† 2839.839.342.578.33.53.14.50.40.5216.7-38.8
6 Ukrajina Orkhyp FedorovSAD Beavers 2721.85855.884.72.331.30.40.21.7160
7 Slovačka Marián ReidlSAD Scottsdale Athletic 282344.541.685.32.32.81.40.70.1114.9-1.8
8 SAD Eric RadfordSAD Yardie Hoopsters 2722.657.945.176.51.52.60.90.80.1114.63.9
9 Njemačka Veit BärSAD Michigan Pistons 2826.257.544.379.232.91.310.4214.511.6
10 SAD Richard CashSAD War Pigs 2424.463.140754.21.81.11.60.83.514.329.8
11 Rusija Dmitriy ShelepinSAD Beavers 2823.544.649.781.81.82.32.60.501.314.30
12 SAD Martin MeltonSAD BC Michalovce Wild H 2832.841.838.668.83.72.93.30.80.53.114-16.3
13 SAD Milton WackerleSAD Scottsdale Athletic 2318.554.342.7741.32.710.70.11.113.86
14 Kina Qian QizhiSAD RNGesus 2821.661.448.878.13.72.511.30.41.513.84
15 SAD Norman ClevelandSAD Cibona 1983 282161.143.861.57.71.30.61.50.93.413.725.3
16 Slovačka Marek FuleSAD Bumble Bees 2822.260.634.873.92.22.21.30.60.2212.8-5.8
17 Rumunija Marian Virgil ZafiuSAD Mutant Atomic Superm 2819.955.642.684.32.72.30.71.30.51.612.814.4
18 SAD Tory YoungbloodSAD Mutant Atomic Superm 2819.861.461.561.48.10.60.81.50.63.212.618
19 SAD Daniel HardingSAD Yardie Hoopsters 2824.553.426.257.76.61.31.41.70.83.512.58
20 SAD Darryl DormanSAD BC Michalovce Wild H 2830.746.839.272.12.122.20.60.63.412.5-21.9
21 SAD Alex SloanSAD Nome Icebergs 2719.561.55071.46.50.7110.43.312.56.4
22 Argentina Raúl MoralesSAD Chicago Suckers 2025.15437.873.52.22.31.110.21.112.39.9
23 Kina Cai BolinSAD Chicago Suckers 212555.142.588.72.4210.80.3212.310.1
24 Ujedinjeno Kraljevstvo Terry DoughtySAD The Bronxd Bombers 2820.56027.982.32.121.60.50.3212.2-7.9
25 SAD Pascal TrombleySAD BC Michalovce Wild H 2823.549.836.874.48.10.71.90.80.8412.2-11.3
26 SAD Jaden RowanSAD War Pigs 2725.261.34365.31.660.51.50.41.612.133.4
27 Belgija Jaak Van RynSAD Mutant Atomic Superm 2820.158.642.9641.92.30.71.50.41.412.116.6
28 SAD Dan GarciaSAD Nome Icebergs 2722.455.345.473.81.92.31.10.60.41.212.1-1.4
29 Litvanija Andrius SesickasSAD Michigan Pistons 2823.253.853.352.79.10.61.60.50.7412.112
30 SAD Roland BoylesSAD Beavers 13557.15010060801412-85
31 SAD Errol HemingwaySAD War Pigs 272365.838.580.88.61.31.11.60.93.711.924.3
32 Ukrajina Oleksandr PolyvodaSAD Mutant Atomic Superm 2819.942.342.673.52.32.31.21.30.30.711.816.6
33 Hrvatska Zlatko PrimoracSAD Nome Icebergs 2719.461.411.173.260.70.90.70.43.511.80.6
34 SAD Carl EurichSAD Chicago Suckers 923.27554.881.31.33.40.7101.311.82.8
35 SAD Clifton WymanSAD Nome Icebergs 2717.754.746.484.51.42.60.70.50.30.711.77.7
36 SAD Scott CurrySAD Yardie Hoopsters 2717.457.443.590.41.32.30.90.70.11.111.77.5
37 SAD Mitch CrouchSAD Cibona 1983 2818.760.433.357.16.50.90.71.30.42.511.717.2
38 Mađarska Gergely KorsósSAD RNGesus 2817.663.263.667.16.30.80.90.91.12.611.613.6
39 SAD Kyle HuntSAD Cibona 1983 2822.96544.384.82.52.5110.51.611.526.8
40 Češka Imrich PšurnýSAD Oregon Eagles 282554.350.775.62.71.811.20.41.511.515.1
41 Slovačka Ivan PacovskýSAD Bumble Bees 2822.349.426.343.38.30.61.60.80.53.811.4-5.2
42 SAD Raymond CummingsSAD War Pigs 2725.65547.477.53.22.91.11.80.62.111.432.1
43 Iran Asad MostafaviSAD Oregon Eagles 2820.153.133.875.322.61.10.90.40.411.411.5
44 Njemačka Benedikt ZapfSAD Montana Miners† 2835.245.333.371.64.925.10.80.73.911.3-34.5
45 SAD Phillip StringerSAD Yardie Hoopsters 2823.753.539.4693.121.31.40.52.111.19.4
46 SAD Russ CroftSAD Scottsdale Athletic 2221.659.114.373.34.411.80.80.53.611.10.1
47 Latvija Doris SaldenieksSAD Chicago Suckers 2523.263.533.377.33.61.20.810.53.6118.4
48 Ujedinjeno Kraljevstvo Robert GouldSAD Beavers 2721.951.636.476.45.31.61.810.73115.9
49 Češka Teodor ChlíbekSAD Beavers 242253.246.279.54.321.50.90.63.9112.6
50 Rumunija Mihai PânzariuSAD Oregon Eagles 2819.953.153.472.21.82.20.80.70.40.610.89.9