Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1280 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 33 - Regularna sezona

582 634 189

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Kina Song ZhihuaSAD Cibona 1983 4422.961.957.386.82.13.70.71.30.20.620.831.4
2 SAD Marcos SpenceSAD War Pigs 4223.555.356.581.12.340.81.60.21.320.632.3
3 Slovačka Aleš ObenauSAD Zilina United 4438.545.437.674.12.93.13.20.80.32.319.6-22
4 Slovačka Marek FuleSAD Oklahoma City Thunde 4438.749.639.280.94.333.90.70.63.619-58.2
5 SAD Dan GarciaSAD Nome Icebergs† 4439.242.736.482.21.83.14.30.50.52.418.9-35.7
6 SAD Woody SpauldingSAD War Pigs 127100100011410318-28
7 Brazil Amador BuarqueSAD BC Michalovce Wild H 3938.445.937.767.43.643.30.70.71.717.2-15.6
8 Češka Tobiáš MartinSAD Scottsdale Athletic 2821.466.6070.880.80.81.413.21711.7
9 SAD Norman ClevelandSAD Cibona 1983 4421.568.343.565.17.71.20.71.80.93.216.329.7
10 Poljska Leszek CzerniakSAD Chicago Suckers 3027.249.246.5732.13.81.110.41.115.717.7
11 Kina Cheng ZhipengSAD Chicago Suckers 4425.365.951753.12.30.81.20.31.915.516.4
12 SAD Richard CashSAD War Pigs 422462.339.682.84.51.912.113.715.430
13 Rumunija Marian Virgil ZafiuSAD Mutant Atomic Superm 442455.642.280.932.80.520.6215.114
14 Poljska Sylwester Tyszkiewic...SAD Zilina United 4433.552.534.981.43.13.92.80.90.42.114-19.3
15 SAD Jaden RowanSAD War Pigs 4323.257.947.174.51.25.80.41.50.3113.631.5
16 Češka Erik SýkoraSAD Beavers 3123.95045.267.82.12.72.20.70.41.113.50.9
17 Rumunija Ianis NemethSAD Mutant Atomic Superm 4417.4615789.61.42.40.70.90.30.813.421.6
18 SAD Bret AikenSAD Cibona 1983 4417.155.950.587.41.62.20.70.80.3113.418.8
19 SAD Rene BensonSAD War Pigs 3218.257.355.888.21.42.20.90.60.30.813.411.7
20 Švedska Oskar ForsSAD Bumble Bees 4425.248.741.5771.92.81.90.70.20.913.3-4.4
21 Ukrajina Oleksandr PolyvodaSAD Mutant Atomic Superm 4123.747.63879.71.93.31.60.90.30.913.213.6
22 Rumunija Vladimir VicolSAD Oklahoma City Thunde 364036.13378.62.14.15.40.50.33.113.1-57
23 Venecuela José Miguel SotoSAD Oklahoma City Thunde 4435.347.35039.15.41.940.60.74.313-52.4
24 SAD Teddy WilliamsonSAD Scottsdale Athletic 1023.84941.576.21.32.31.70.70.50.813-14.4
25 Slovačka Marián ReidlSAD Scottsdale Athletic 3822.153.741.786.922.90.80.80.41.112.813.3
26 SAD Tory YoungbloodSAD Mutant Atomic Superm 4321.958.456.367.87.90.71.21.10.62.812.715.5
27 SAD Charlie GreenleafSAD War Pigs 1526.156.455.674.52.91.71.51.50.22.312.645.3
28 SAD Errol HemingwaySAD War Pigs 3624.5571971.59.11.11.420.83.412.532.3
29 Rusija Mikhail KorshunovSAD Oklahoma City Thunde 74053.836.469.22.35.33.61.60.43.312.4-44.4
30 Poljska Stanisław SynówkaSAD Pballas 4420.554.34477.61.62.31.20.60.3112.4-0.2
31 Rumunija Petre IonSAD Mutant Atomic Superm 4422.154.24178.94.31.81.11.30.73.112.215.1
32 SAD Darryl DormanSAD BC Michalovce Wild H 4435.847.933.772.242.82.90.80.8312.2-18.5
33 Belgija Guillaume ToelenSAD Smokin' Aces 44044.433.361.52.82.87.50.302.312-97.3
34 Kina Chen XiaoyiSAD Michigan Pistons 12266.728.610000101012-22
35 Kina Qian QizhiSAD RNGesus 4423.258.434.27232.611.40.7211.85.6
36 Mađarska Gergely KorsósSAD RNGesus 4416.1615050.55.30.60.60.80.72.911.710.2
37 Češka Teodor ChlíbekSAD Beavers 4322.462.432.168.47.71.31.810.63.611.50.3
38 Finska Olavi MeriahoSAD Chicago Suckers 4423.361.27554.87.610.91.50.93.411.516.3
39 SAD Cornelius BunchSAD Oregon Eagles 3719.659.137.2663.50.91.10.90.63.111.49.3
40 SAD Mitch CrouchSAD Cibona 1983 4418.461.230.861.77111.20.32.611.320.2
41 SAD Anthony ScruggsSAD RNGesus 4424.150.540.482.831.41.41.20.63.511.33.8
42 Češka Valtr NyčSAD Cibona 1983 4422.263.151.978.43.520.81.51311.330.5
43 Češka Imrich PšurnýSAD Oregon Eagles 4421.161.830.878.62.82.11.11.30.51.611.213.4
44 SAD Clint ColemanSAD Nome Icebergs† 4435.446.22776.13.62.23.40.50.33.811.2-32.9
45 Češka Aleš ZdichynecSAD Cibona 1983 4417.862.542.173.93.11.30.51.30.62.311.119.7
46 Slovačka Tomáš OrdegSAD Scottsdale Athletic 3820.956.939.876.32.82.5110.21.91112.9
47 Belgija Jaak Van RynSAD Mutant Atomic Superm 4316.460.348.5802.52.40.51.70.51.31121.3
48 SAD Pascal TrombleySAD BC Michalovce Wild H 4422.556.12075.97.311.50.61411-10.8
49 Slovačka Ivan PacovskýSAD Bumble Bees 442156.23048.27.80.61.310.53.310.9-1.6
50 SAD Kyle HuntSAD Cibona 1983 4422.76747.180.52.82.80.91.30.41.710.831.3