Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 31 - Mjesto u razigravanju

1 293 734 006

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 34046.761.790.96.761.33.70.33.33762
2 Rusija Boris IgnatyevSlovačka AK Barsk 34056.853.878.68.341.31.303.734.362
3 Češka Drahomír HoladaSlovačka AK Barsk 34062.52538.116.32.70.33.32431.362
4 Latvija Armis DropmanisSlovačka BK Biedne Stroje† 838.651.538.872.38.65.42.80.91.82.124.6-4.5
5 Češka Ctibor ŠtěpánSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 635.345.339.471.44.731.31.80.52.524.3-10.3
6 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 34044.458.3601.714.70.33.70.73.720.362
7 Italija Danilo GuidiniSlovačka Leitoland 24030.860505.543.5002.519-53.5
8 Latvija Kristiāns GrebisSlovačka BK Bardejov 1037.637.333.361.54.331.81.60.83.617.42
9 Poljska Rafał CyglerSlovačka Leitoland 34026.337.9500.75.33.310216.7-62
10 Finska Jukka ÄijöSlovačka BK Bardejov 1039.95018.646.512.73.92.21.40.52.815.63.5
11 Slovačka Eduard RencešSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 635.543.333.368.82.73.71.71.70.7315.2-4.8
12 Mađarska András VámbérySlovačka Leitoland 34045.54069.23.33.330.302.315-62
13 Argentina Lucas OrellanaSlovačka BK Biedne Stroje† 84036.537.357.12.92.83.40.92.11.815-5.3
14 Rusija Magomed VelichkoSlovačka BK Biedne Stroje† 839.442.241.782.94.12.93.50.813.114.9-4.9
15 Slovačka Vladimír PlašilSlovačka PHL Team 333.333.32585.71.32.730.312.714.3-35.7
16 Poljska Mieczysław BiłatSlovačka BK Bardejov 1034.549.545.548.15.91.22.41.21.14.3132
17 Argentina José Estigarribia Dana do oporavka: 7 (Povreda desnog članka) Slovačka BK Bardejov 44041.22555.62.85.821.50.31.812.80
18 Bosna i Hercegovina Gvozden ErcegSlovačka BK Biedne Stroje† 831.152.17576.212.61.32.60.90.64.612.4-0.4
19 Norveška Per LiknesSlovačka BK Bardejov 103554.941.769.62.72.11.41.50.53.612.12.8
20 Australija Roger CuttingSlovačka Leitoland 336.75042.11003.724.70.303.712-56
21 Mađarska Tamás SiposSlovačka Leitoland 339.741.2058.38.33.7600.73.711.7-61
22 Slovačka Jozef RevajSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 638.742.940884.83.21.710.33.311.7-6.5
23 Slovačka Arnold HrádelaSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 625.251.433.3702.731.70.80.7411.7-4.2
24 Bosna i Hercegovina Veroljub TrifkovićSlovačka BK Bardejov 1015.95830.4525.22.30.40.90.21.811.44.3
25 Slovačka Martin PolášekSlovačka AK Barsk 34076.52083.35.70.71.31.71.3411.362
26 Slovačka Rastislav ParízekSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 21483.366.70100.50.5021111.5
27 Španija Francisco MolineroSlovačka BK Biedne Stroje† 839.843.838.169.25.44.61.90.50.52.410.6-4.8
28 Češka Ladislav ŽabkaSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 636.243.54062.511.82.221.80.7410.3-8.8
29 Slovačka Aurel MasrnaSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 615.362.542.172.712.51.20.70.328.7-1.8
30 Mađarska Krisztián Magyari Dana do oporavka: 4 (Lagani potres) Slovačka BK Bardejov 54046.228.693.81.85.61.81.2037.86
31 Slovačka Dominik PramukaSlovačka PHL Team 32846.72533.35.30.720.30.72.77-28
32 Slovačka Dušan PrimasSlovačka PHL Team 335.730.40752.71.760.302.36.7-39.7
33 Slovačka František OvečkaSlovačka PHL Team 32538.9083.36.70.720.70.346.3-25.7
34 Slovačka Svätopluk MokryšSlovačka PHL Team 31280501002.30.3100.31.34-14.7
35 Slovačka Stanislav IvácekSlovačka PHL Team 326.325201000.72.32.30.7044-30.3
36 Rusija Albert SuslyatinSlovačka Leitoland 210.5600100300.5002.53.5-21.5
37 Slovačka Frederik ZloSlovačka PHL Team 313.75033.3501.70.730.30.323.3-12.3
38 Grčka Dimitris FlourisSlovačka Leitoland 110500506010003-18
39 Slovačka Samuel AčkoSlovačka PHL Team 314.737.501003.70.320.302.32.7-17.7
40 Slovačka Radomír MularčíkSlovačka PHL Team 36.733.316.7400.30.30.3001.32.3-7
41 Slovenija Ivan BergantSlovačka BK Biedne Stroje† 711.735.333.35031.310.60.10.72.3-6.4
42 Slovačka Igor BrezianskýSlovačka PHL Team 34.77500100.70.300.32-2.3
43 Slovačka Alexander HavranSlovačka Leitoland 1550000020042-13
44 Slovačka Adrián DyttertSlovačka BK Bardejov 42.5100000.30.3000.30.321
45 Slovačka Jakub RajtSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 413.533.3010021.30.50.801.31.80.3
46 Slovačka Oleg HosskinsSlovačka Leitoland 11400501030151-26
47 Francuska Xavier DefaySlovačka BK Biedne Stroje† 1500500010101-3
48 Slovačka Juraj BebejSlovačka BK Biedne Stroje† 120001000000-4