Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 31 - Regularna sezona

1 293 734 006

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Rusija Boris IgnatyevSlovačka AK Barsk 304065.258.882.68.24.81.43.10.43.84153.2
2 Slovačka Július NistorSlovačka VARANO CROWS 427.365.583.3881.850.85.30.81.838.578
3 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 334056.651.680.24.47.51.63.50.23.434.148.2
4 Grčka Orfeas PapoulisSlovačka VARANO CROWS 4029.765.764.282.21.74.71.41.70.51.633.350.1
5 Estonija Küllo RasiaSlovačka ŠBK Čerti 44053.631.971.4114.80.82.30.3331.3-6.5
6 Hrvatska Goran ŠemigaSlovačka ŠBK Čerti 3838.353.35280.14.12.11.61.10.63.630.712.9
7 Češka Drahomír HoladaSlovačka AK Barsk 3539.261.543.958.6153.41.53.51.443042.5
8 Izrael James Martin Dana do oporavka: 3 (Fraktura desnog ramena) Slovačka Spartak Myjava 4438.459.149.266.23.950.72.20.51.629.550.9
9 Finska Kalervo KärkiSlovačka VARANO CROWS 4437.362.257.580.34.68.11.62.60.51.827.963.4
10 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 3239.764.246.979.12.811.31.230.43.626.949
11 Češka Ctibor ŠtěpánSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 4437.955.651.775.87.53.222.20.92.826.718.8
12 Slovačka Milan Comba Dana do oporavka: 16 (Povreda lijevog meniskusa) Slovačka Baskettball Club Tre 3039.334.739.7752.34.14.80.40.4326.2-72.7
13 Latvija Valdis TrīsinieksSlovačka Spartak Myjava 4437.6605672.89.45.11.12.10.93.125.952.1
14 Češka Daniel HruškaSlovačka Leitoland 443854.250.1633.55.31.620.62.925.543.8
15 Latvija Kristiāns GrebisSlovačka BK Bardejov 4437.154.742.764.97.83.31.72.30.53.724.428.9
16 Italija Massimo StendardoSlovačka Spartak Myjava 3637.963.251.772.74.14.31.42.71.13.324.153.5
17 Slovačka Ján HollovičSlovačka AK Barsk 24056.353.888.93.53.5310423.562.5
18 Latvija Armis DropmanisSlovačka BK Biedne Stroje† 443959.846.372.99.55.91.52.11.43.321.628.9
19 Ujedinjeno Kraljevstvo Owen BiggsSlovačka Leitoland 2633.861.85275.311.52.21.42.20.73.620.739.9
20 Slovačka Dominik DananajSlovačka BK Svidnička† 4432.15042.558.25.11.72.40.90.62.819.8-14.9
21 Litvanija Donatas KarlanskasSlovačka Leitoland 24355953.285.92.46.80.51.50.61.519.543.9
22 Argentina José Estigarribia Dana do oporavka: 7 (Povreda desnog članka) Slovačka BK Bardejov 4437.353.143.672.83.36.41.41.30.73.419.428.4
23 Španija Francisco MolineroSlovačka BK Biedne Stroje† 414057.948.572.95.14.621.90.52.61929.3
24 Slovačka Juraj HnídzikSlovačka AK Barsk 22581.357.101.52.51.520.521954.5
25 Rusija Magomed VelichkoSlovačka BK Biedne Stroje† 4438.35643.571.44.13.52.41.813.618.727.8
26 Slovačka Timotej FabišSlovačka AK Barsk 294055.449.778.42.95.71.81.80.4318.653.7
27 Slovačka Eduard RencešSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 3938.854.448.172.12.14.51.61.70.52.617.916.5
28 Hrvatska Darko MalovrhSlovačka ŠBK Čerti 3937.452.641.160.74.67.81.72.30.53.517.513.8
29 Švedska Victor PerssonSlovačka VARANO CROWS 4437.562.164.983.73.910.212.60.51.917.364
30 Slovačka Mário PatákSlovačka Kubba 4435.851.441.472.63.83.32.61.90.62.816.7-17.2
31 Slovačka Rudolf PospíšilíkSlovačka Public account 4436.241.355.676.621.35.70.50.32.916.2-52.4
32 Norveška Per LiknesSlovačka BK Bardejov 4435.755.946.667.14.52.82.1213.815.927.1
33 Češka Libor TruksaSlovačka VARANO CROWS 4421.163.552.254.13.21.10.42.30.73.615.839.9
34 Slovačka Ladislav SlízSlovačka BC Prada 4437.343.634.370.25.41.93.80.90.23.515.7-56.5
35 Argentina Lucas OrellanaSlovačka BK Biedne Stroje† 4436.555.748.374.52.33.32.31.71.1315.523.5
36 Slovačka František MičíkSlovačka Kubba 323651.331.362.97.82.82.71.40.53.315.3-10.2
37 Latvija Muntis SārtvaidzisSlovačka CSKA Moscow5 4427.454.333.3677.10.92.50.61.94.615.2-41
38 Mađarska Krisztián Magyari Dana do oporavka: 4 (Lagani potres) Slovačka BK Bardejov 3939.654.647.278.32.55.421.60.62.114.831.2
39 Slovačka Bohuš Gagner Dana do oporavka: 4 (Fraktura okcipitalne kosti) Slovačka Golden-State Warrior 2436.345.434.2702.72.83.10.80.32.814.6-31.8
40 Francuska Roland SprietSlovačka Spartak Myjava 4431.958.93780.75.42.61.41.81.24.114.443.1
41 Poljska Mieczysław BiłatSlovačka BK Bardejov 3731.356.346.759.481.32.22.31.14.614.424.2
42 Portugal José ChavesSlovačka ŠBK Čerti 4329.350.541.266.88.31.41.71.20.8414.27.4
43 Slovačka Ľuboš MacášekSlovačka Leitoland 3228.563.651.759.37.12.41.32.40.6414.132.6
44 Mađarska Gábor IzsákSlovačka Spartak Myjava 3628.758.553.784.311.34.21.32.50.6314.141.1
45 Hrvatska Dražen MajdakSlovačka ŠBK Čerti 3839.150.845.863.92.84.12.61.81.12.814.115.3
46 Slovačka Kamil ŠramkaSlovačka Public account 4431.456.527.832.49.50.93.30.60.23.514-46.7
47 Slovačka Norbert PliešovskýSlovačka Kubba 443539.134.669.522.72.80.70.53.613.8-16.6
48 Slovačka Albín EdingerSlovačka Baskettball Club Tre 4435.646.129.457.933.75.20.50.32.912.4-72.3
49 Latvija Franks Žīgurs Dana do oporavka: 7 (Povreda lijevog članka) Slovačka VARANO CROWS 432073.138.968.271.80.72.10.33.812.336.8
50 Bugarska Krastyo VelevSlovačka Leitoland 4430.561.147.167.54.41.81.520.5412.335.4