Sezona | Datum | Događaj | 29 (20/70) | 2019-11-30 | Klub je dodjeljen menadžeru - TaiCosta13 | 29 (50/70) | 2019-12-30 | Klub je oduzet - TaiCosta13 | 29 (67/70) | 2020-01-16 | Klub je dodjeljen menadžeru - Rayan Tesla | 30 (19/70) | 2020-02-07 | Klub je oduzet - Rayan Tesla | 31 (17/70) | 2020-04-15 | Klub je dodjeljen menadžeru - berto59 | 31 (59/70) | 2020-05-27 | Klub je oduzet - berto59 | 33 (3/70) | 2020-08-19 | Klub je dodjeljen menadžeru - gugu 01 | 33 (26/70) | 2020-09-11 | Klub je oduzet - gugu 01 | 34 (42/70) | 2020-12-06 | Klub je dodjeljen menadžeru - Gabriel Ferreira Dauninhe | 34 (64/70) | 2020-12-28 | Klub je oduzet - Gabriel Ferreira Dauninhe | 34 (65/70) | 2020-12-29 | Klub je dodjeljen menadžeru - UesleiPC | 35 (17/70) | 2021-01-20 | Klub je oduzet - UesleiPC | 36 (1/70) | 2021-03-15 | Klub je dodjeljen menadžeru - JanderAugusto94 | 36 (52/70) | 2021-05-05 | Klub je oduzet - JanderAugusto94 | 41 (28/70) | 2022-03-27 | Klub je dodjeljen menadžeru - br 104 | 41 (53/70) | 2022-04-21 | Klub je oduzet - br 104 | 41 (54/70) | 2022-04-22 | Klub je dodjeljen menadžeru - Leonardo Fabri Urias | 42 (62/70) | 2022-07-09 | Klub je oduzet - Leonardo Fabri Urias | 43 (6/70) | 2022-07-23 | Klub je dodjeljen menadžeru - X4mpola | 44 (1/70) | 2022-09-26 | Klub je oduzet - X4mpola |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
51 | São Paulo FC Basquete† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pomaknut u ligu III.2 od strane košarkaškog saveza |
||
Pozicija 10 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 6 u konferenciji B lige II.2. |
||
50 | São Paulo FC Basquete† |
Eliminisan u kolu 3 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 7 u konferenciji B lige II.2. |
||
49 | São Paulo FC Basquete† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 11 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 5 u konferenciji B lige II.2. |
||
48 | São Paulo FC Basquete† |
Eliminisan u kolu 3 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 10 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 6 u konferenciji A lige II.2. |
||
47 | São Paulo FC Basquete† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 12 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 6 u konferenciji B lige II.2. |
||
46 | São Paulo FC Basquete† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 12 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 6 u konferenciji B lige II.2. |
||
45 | São Paulo FC Basquete† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 11 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 6 u konferenciji B lige II.2. |
||
44 | São Paulo FC Basquete† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 10 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 6 u konferenciji B lige II.2. |
||
43 | São Paulo FC Basquete |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Unaprijeđen u ligu II.2. |
||
Pozicija 1 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 1 u konferenciji B lige III.2. |
||
42 | Amoreira Soldiers |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Ispadanje u ligu III.2. |
||
Pozicija 16 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 8 u konferenciji A lige II.2. |
||
41 | Areia BC |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Unaprijeđen u ligu II.2. |
||
Pobjedio u kvalifikacijama za unapređenje u ligu II.2 |
||
Pozicija 2 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 3 u konferenciji B lige III.2. |
||
40 | Basquete Pouso-Alegrense† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 12 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 6 u konferenciji A lige III.2. |
||
39 | Basquete Pouso-Alegrense† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 14 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 7 u konferenciji B lige III.2. |
||
38 | Basquete Pouso-Alegrense† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 14 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 7 u konferenciji A lige III.2. |
||
37 | Basquete Pouso-Alegrense† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 16 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 8 u konferenciji B lige III.2. |
||
36 | Basquete Pouso-Alegrense |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 16 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 8 u konferenciji A lige III.2. |
||
35 | SBS Sul† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 7 u konferenciji A lige III.2. |
||
34 | Atletico Brasileiro |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 6 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 3 u konferenciji B lige III.2. |
||
33 | guguuu† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 10 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 5 u konferenciji B lige III.2. |
||
32 | BC Eloy† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 8 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 4 u konferenciji B lige III.2. |
||
31 | BC Eloy |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 10 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 5 u konferenciji A lige III.2. |
||
30 | Terremoto Juve† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 14 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 7 u konferenciji B lige III.2. |
||
29 | Brilliant Minds |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u razigravanju u ligi III.2. |
||
Rang 7 u konferenciji A lige III.2. |
||
28 | Team noname 37456 |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Ispadanje u ligu III.2. |
||
Pozicija 16 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Rang 8 u konferenciji A lige II.2. |