Sezona | Datum | Događaj | 29 (64/70) | 2020-01-13 | Klub je dodjeljen menadžeru - kisbuddha | 30 (16/70) | 2020-02-04 | Klub je oduzet - kisbuddha | 30 (49/70) | 2020-03-08 | Klub je dodjeljen menadžeru - Hendary | 31 (32/70) | 2020-04-30 | Klub je oduzet - Hendary | 32 (10/70) | 2020-06-17 | Klub je dodjeljen menadžeru - sallerbalint | 32 (32/70) | 2020-07-09 | Klub je oduzet - sallerbalint | 32 (41/70) | 2020-07-18 | Klub je dodjeljen menadžeru - Hendary | 33 (24/70) | 2020-09-09 | Klub je oduzet - Hendary | 33 (35/70) | 2020-09-20 | Klub je dodjeljen menadžeru - Marci 1683 | 33 (59/70) | 2020-10-14 | Klub je oduzet - Marci 1683 | 34 (58/70) | 2020-12-22 | Klub je dodjeljen menadžeru - Krisztian27 | 35 (4/70) | 2021-01-07 | Klub je oduzet - Krisztian27 | 35 (4/70) | 2021-01-07 | Klub je dodjeljen menadžeru - Laki Orsolya | 35 (30/70) | 2021-02-02 | Klub je oduzet - Laki Orsolya | 35 (31/70) | 2021-02-03 | Klub je dodjeljen menadžeru - Erik Bogdán | 35 (53/70) | 2021-02-25 | Klub je oduzet - Erik Bogdán | 35 (67/70) | 2021-03-11 | Klub je dodjeljen menadžeru - Martin0611 | 36 (37/70) | 2021-04-20 | Klub je oduzet - Martin0611 | 36 (40/70) | 2021-04-23 | Klub je dodjeljen menadžeru - Ladislao1121 | 38 (11/70) | 2021-08-12 | Klub je oduzet - Ladislao1121 |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
38 | Lila Sólymok† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 3 u razigravanju u ligi III.1. |
||
Rang 2 u konferenciji B lige III.1. |
||
37 | Lila Sólymok |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 9 u razigravanju u ligi III.1. |
||
Rang 5 u konferenciji B lige III.1. |
||
36 | Lila Sólymok |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 10 u razigravanju u ligi III.1. |
||
Rang 5 u konferenciji B lige III.1. |
||
35 | AmígBEERom |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 11 u razigravanju u ligi III.1. |
||
Rang 6 u konferenciji B lige III.1. |
||
34 | Pénzügyör† |
Unaprijeđen u ligu III.1. |
Pobjedio u kvalifikacijama za unapređenje u ligu III.1 |
||
Pozicija 2 u razigravanju u ligi IV.1. |
||
Rang 1 u konferenciji B lige IV.1. |
||
33 | Pénzügyör |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pomaknut u ligu IV.1 od strane košarkaškog saveza |
||
Pozicija 13 u razigravanju u ligi III.3. |
||
Rang 8 u konferenciji B lige III.3. |
||
32 | Hengermalmi KosárTeam |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pomaknut u ligu III.3 od strane košarkaškog saveza |
||
Pozicija 6 u razigravanju u ligi IV.1. |
||
Rang 1 u konferenciji B lige IV.1. |
||
31 | Agárdi Bedobók† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pomaknut u ligu IV.1 od strane košarkaškog saveza |
||
Pozicija 14 u razigravanju u ligi III.3. |
||
Rang 7 u konferenciji A lige III.3. |
||
30 | Kispesti 21 team† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u razigravanju u ligi III.3. |
||
Rang 8 u konferenciji B lige III.3. |
||
29 | Team noname 37254 |
Pomaknut u ligu III.3 od strane košarkaškog saveza |
Pozicija 11 u razigravanju u ligi IV.1. |
||
Rang 5 u konferenciji B lige IV.1. |
||
28 | Team noname 37254 |
Pozicija 14 u razigravanju u ligi IV.1. |
Rang 7 u konferenciji A lige IV.1. |
||
27 | Team noname 37254 |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Ispadanje u ligu IV.1. |
||
Pozicija 16 u razigravanju u ligi III.1. |
||
Rang 8 u konferenciji A lige III.1. |