Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Svjetski Kup

1 259 338 676
Logo turnira
Logo turnira
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Sezona: Kategorija: Kolo turnira:

Rnk Ime GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Čile Braulio Galaz 140505010046201115-13
2 Austrija Laurent Schneeweiss 84055.913.658.82.95.330.90.31.57.1-26.6
3 Estonija Rain Tamm 84046.833.376.73.83.3410.61.512.8-32.8
4 Estonija Haldo Raadik 84031.125.674.30.93.14.410.32.310.5-32.8
5 Španija Joseba Sánchez 14042.9405056702214-11
6 Španija Aníbal Briega 74051.72584.61.75.12.91.40.31.79.3-18.9
7 Čile Néstor Eguiluz 14057.1506043421322-13
8 Austrija Mattes Fischler 84042.331.9871.84.42.910.61.813.6-26.6
9 Austrija Kolja Hader 839.135.32580.94.42.64.91.30.93.513.8-26.3
10 Danska Therkil Larsen 838.438.528.257.93.34.14.10.50.12.88-28.3
11 Španija Nando Capellán 837.63829.378.11.43.63.40.802.514.3-17.5
12 Estonija Viljar Eller 836.936.133.362.53.42.93.11.40.43.310.3-30.9
13 Danska René Rosensparre 836.346.232.1801.54.93.30.60.62.314.8-26.5
14 Norveška Lasse Kjelsrud 834.135.421.7722.82.53.810.148.4-24
15 Španija Raúl Gómez 833.952.526.5754.13.33.51.30.43.813.3-14.1
16 Ujedinjeno Kraljevstvo Mark Boxall 831.556.537.173.31.33.93.51.61.11.19.52.5
17 Danska Ulrik Jyde 831.557.92568.85.11.81.90.50.5411.9-19.6
18 Mađarska József Miskolczi 431.36342.981.33.83.81.31.301.320.86
19 Ujedinjeno Kraljevstvo Kurt Hawkins 831.346.340.494.73.832.50.90.31.517.93.5
20 Latvija Aigars Nesliņš 231650504.540.510.5413.521
21 Mađarska Baldvin Bene 23157.142.91005.5550.5139.510.5
22 Ujedinjeno Kraljevstvo Ian Delvin 8304935.170.83.8321.51.44132.9
23 Kanada Amarion Tremblay 13050002222022-2
24 Danska Stanley Nyrop 829.652.9056.37.61.81.90.81.34.612.6-23
25 SAD Tory Holden 12933.306017230255
26 Danska Pelle Rosenberg 829.146.633.3883.61.83.60.113.99.9-19.5
27 Belgija Andy Ceusters 828.640.427.374.22.32.31.80.30.43.59.3-8.8
28 Mađarska Arnold Bárdossy 228.538.91008081.5110.5312.511.5
29 Finska Jani Viiki 328.773.94056.31.730.71.701.722.314.7
30 Slovenija Marko Lebar 827.948.639.678.91.84.31.40.50.31.413.55.6
31 Srbija Mitar Matić 22844.49.101.51.51.53.501.55.5-1
32 Rumunija Lucian Mărcuş 12858.306080121517-12
33 Švicarska Stefan Riechsteiner 827.529.615.852.414.52.30.50.514.5-2.9
34 Švicarska Robin Voramwald 827.55537.768.232.11.81.30.31.416-2.9
35 Iran Hadi Norouzi 827.447.537.981.32.54.61.10.60.30.916.312.4
36 SAD Bret Aiken 1275033.376.9314002280
37 SAD Raymond Cummings 12766.7010041200380
38 Finska Edvard Luhanko 12710050500500027-18
39 Španija Juan Soro 727.147.9084.230.91.90.70.64.48.9-11.6
40 SAD Mitch Crouch 12757.10013121048-1
41 Francuska Géry Frappier 226.563.6002.52.52104715.5
42 Austrija Nick Bieberstein 826.652.9065.48.60.42.90.60.858.9-16.9
43 Njemačka Moritz Riana 726.659.443.673.72.632.40.10.41.614.7-3.6
44 Norveška Scott Ottesen 826.655.637.578.61.55.511.10.32.310.9-11.9
45 Francuska Julien Pollet 426.563.637.577.81.54.30.81.5027.54.8
46 Brazil Lucas Pendotiba 426.326.712.556.324.80.510.515-2.5
47 Latvija Mārtiņš Jekalis 22646.222.269.223.52.50.50113.523.5
48 Finska Isak Majaluoma 42637.554.510025.310.501.39.5-2
49 Turska Göğem Arkas 12633.314.300141025-18
50 Norveška Tom Åmodt 825.557.134.570.61.43.32.11.10.4114.6-12.4