Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača - Sezona 29 - Regularna sezona

402 011 365

Dobra ligaška statistika je dokaz kvaliteta tima. Statistika pokazuje najbolje igrače po određenim kriterijima. Najbolji igrači na kraju sezone će dobiti i bonus popularnosti i njihovi klubovi će dobiti novčanu nagradu.
Sezona: Država: Liga:

Rnk ImeTim GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 SAD Will WilliamsRusija Metallurg NK 532.868.242.993.810.440.83.61.44.634.636.8
2 Litvanija Vilgelmas ŠiukščiusRusija Metallurg NK 536.458.243.3726.65.41.43.41.23.229.829.2
3 Rusija Garik VladimirovRusija Sheksna 34062.546.757.11.340.31.70.7325.334
4 Rusija Renat OvchinnikovRusija frofrtyuye 54041.342.662.51.64.82.820.4324.42.6
5 Rusija Denis VolokushinRusija Quasar 223.563.25037.52.54.50.50022430
6 Rusija Vyacheslav BuslaevRusija ska-neva 54058.746.258.32.44.61.42.40.822327.4
7 Rusija Roman ShestopalovRusija CSKAELEKTROSTAL 2405040753.51210.52.523-4.5
8 Rusija Albert CherenkovRusija Sheksna 337.359.353.376.93.75.31.3314.32228.3
9 Rusija Mansur ErshovRusija Sheksna 33972.266.771.49.73.722042136
10 Rusija Vitaliy GlushakovRusija torpeda-nnfg 54070.54464.32.861.61.80.8220.830.4
11 Rusija Dinar VorontsovRusija ska-neva 539.6525076.213.61.82.610.8320.626.6
12 Rusija Yegor GorbunovRusija torpeda-nnfg 53961.942.983.37.23.41.630.63.820.429.6
13 Estonija Mark VaskRusija Rambov 5405055.676.93.47.60.61.801.220.436.4
14 Rusija Nikita SmirnovRusija ska-neva 534.846.953.87684.22.23.60.83.82017.6
15 Rusija Arseniy LykovRusija Quasar 2245035.710010.531.50319-1
16 Rusija Bogdan ShumilovRusija Red Rocket 516.676.256.791.70.62.80.43.40.40.218.846.4
17 Rusija Eduard VasilkovRusija torpeda-nnfg 538.260.72588.212.82.61.81.41.23.818.429.4
18 Rusija Nikolay KononovRusija Red Rocket 523.46357.71001.86.60.21.40.20.618.246.2
19 Rusija Nikolay BulanovRusija Metallurg NK 530.256.351.783.32.62.61.81.40.63.818.225.8
20 Češka Luboš DušákRusija Rambov 526.862.550505.42.211.40.4417.822.8
21 Rusija Stanislav IllarionovRusija torpeda-nnfg 534.255.963.672.74.23.62.41.60.23.417.619.2
22 Rusija Ioan SkorodumovRusija CSKAELEKTROSTAL 239.552.92091.7711.511417.5-7.5
23 Rusija Nikita KristalinskiyRusija Sheksna 32862.562.5605.33.711.7041724.7
24 Slovačka Igor RepíkRusija Avto radio 525.273.941.91000.64.80.63.40.8216.415.4
25 Rusija Yegor VoinovRusija Red Rocket 51878.887.581.84.420.23.40.61.416.447.8
26 Rusija Kamil KomarovRusija BC NN 52655.16069.65.81.833.60.63.415.81.8
27 Rusija Leonid ChurikovRusija Rambov 533.658.641.250241.21.413.215.629
28 Rusija Alexey AgapovRusija Red Rocket 523.489.357.1503.22.40.62.60.6215.646.2
29 Portugal Sandro MoutinhoRusija Avto radio 521.659.366.7902.27.80.420.21.615.453.4
30 Rusija Ermolay ChichikovRusija Team noname 36810 539.230.4371005.225.40.21.23.615.2-41.2
31 Rusija Alexander BlinovRusija Red Rocket 521.677.807581.60.81.60.4315.254.8
32 Rusija Vladislav KornilovRusija Red Rocket 522756054.542.80.610.63.61544.8
33 Rusija Bogdan ApahovRusija Team noname 36810 539.841.56068.814.61.440.20.43.214.8-41
34 Rusija Gavriil Safonov Dana do oporavka: 7 (Fraktura malog prsta desne ruke) Rusija ska-neva 34051.4066.744.720.71314.717.3
35 Rusija Roman SorokinRusija torpeda-nnfg 53854.817.942.91.84.61.21.20.82.814.625.2
36 Rusija Vladimir SharikovRusija frofrtyuye 53945.162.584.67.23.23.20.613.414.40.6
37 Rusija Yegor TikhomirovRusija Rambov 316.352.9605010.70.30.7001415.7
38 Holandija Vincent HarpalRusija Avto radio 519.271.462.5100120.60.400.4142.2
39 Rusija Valeriy IvashkoRusija Team noname 36811 5403034.1802.61.85.60.80.61.613.8-48.2
40 Mađarska Dezső DominikRusija Avto radio 526.485.253.8253.21.81.2202.413.652.4
41 Rusija Semyon KlimovRusija Red Rocket 523.46076.266.71.46.40.41.20.40.813.646.2
42 Rusija Konstantin GladilinRusija Rambov 534.446.247.161.54.84.81.80.80.63.413.629.6
43 Rusija Anatoliy NaumovRusija Red Rocket 516.689.569.285.71.62.60.41.20.80.613.446.4
44 Slovačka Peter Bogdanovský Dana do oporavka: 4 (Povreda palca na lijevoj ruci) Rusija Quasar 317.384.2072.73.31.72.71.30.32.313.325.7
45 Rusija Artem KolotovkinRusija frofrtyuye 531.655.92084.242.61.62.20.8413.20.8
46 Rusija Vladimir DyninRusija BC NN 529.452.435.366.71.21.82.610.2213.2-16.8
47 Rusija Kir NemchinovRusija Quasar 519.455.957.169.641.61.21.21.2113.216.6
48 Rusija Artem RahmanovRusija Quasar 42664.356.366.73.33.31.81.802.812.818
49 Rusija Artemiy BobrikovRusija Team noname 36811 53251.433.382.69.21.26.20.20.84.812.6-37.2
50 Rusija Leonid PivovarovRusija Team noname 36810 538.657.133.330523.40.20.43.812.6-38.8