Logo turnira
Dobij besplatno kredite!
Grupa 1
Datum | Domaći tim | Gostujući tim | Rezultat |
09.09.2020 | Les Corsaires BB† | Zoon Van Snook | 94:65 |
09.09.2020 | BK Mārupe† | Arkrektor BBC | 99:82 |
10.09.2020 | Zoon Van Snook | Arkrektor BBC | 99:65 |
10.09.2020 | Les Corsaires BB† | BK Mārupe† | 74:71 |
11.09.2020 | BK Mārupe† | Zoon Van Snook | 78:80 |
11.09.2020 | Arkrektor BBC | Les Corsaires BB† | 84:77 |
12.09.2020 | Zoon Van Snook | Les Corsaires BB† | 80:82 |
12.09.2020 | Arkrektor BBC | BK Mārupe† | 73:95 |
13.09.2020 | Arkrektor BBC | Zoon Van Snook | 78:123 |
13.09.2020 | BK Mārupe† | Les Corsaires BB† | 82:81 |
14.09.2020 | Zoon Van Snook | BK Mārupe† | 82:61 |
14.09.2020 | Les Corsaires BB† | Arkrektor BBC | 110:74 |
Grupa 2
Datum | Domaći tim | Gostujući tim | Rezultat |
09.09.2020 | Gajdyho nazdárci | BK TERMINÁTOR† | 94:69 |
09.09.2020 | Sezimovo Ústí Frogs | BC Navarov | 111:59 |
10.09.2020 | BK TERMINÁTOR† | BC Navarov | 97:89 |
10.09.2020 | Gajdyho nazdárci | Sezimovo Ústí Frogs | 72:86 |
11.09.2020 | Sezimovo Ústí Frogs | BK TERMINÁTOR† | 97:71 |
11.09.2020 | BC Navarov | Gajdyho nazdárci | 48:102 |
12.09.2020 | BK TERMINÁTOR† | Gajdyho nazdárci | 93:106 |
12.09.2020 | BC Navarov | Sezimovo Ústí Frogs | 54:91 |
13.09.2020 | BC Navarov | BK TERMINÁTOR† | 71:116 |
13.09.2020 | Sezimovo Ústí Frogs | Gajdyho nazdárci | 47:136 |
14.09.2020 | BK TERMINÁTOR† | Sezimovo Ústí Frogs | 75:104 |
14.09.2020 | Gajdyho nazdárci | BC Navarov | 101:63 |
Grupa 3
Datum | Domaći tim | Gostujući tim | Rezultat |
09.09.2020 | BK Nová Paka | BK KOCOURKOV† | 53:119 |
09.09.2020 | BK Blechy Kolín | BC INVALIDI 65 | 112:70 |
10.09.2020 | BK KOCOURKOV† | BC INVALIDI 65 | 94:73 |
10.09.2020 | BK Nová Paka | BK Blechy Kolín | 47:147 |
11.09.2020 | BK Blechy Kolín | BK KOCOURKOV† | 125:85 |
11.09.2020 | BC INVALIDI 65 | BK Nová Paka | 130:73 |
12.09.2020 | BK KOCOURKOV† | BK Nová Paka | 121:50 |
12.09.2020 | BC INVALIDI 65 | BK Blechy Kolín | 81:119 |
13.09.2020 | BC INVALIDI 65 | BK KOCOURKOV† | 92:99 |
13.09.2020 | BK Blechy Kolín | BK Nová Paka | 121:51 |
14.09.2020 | BK KOCOURKOV† | BK Blechy Kolín | 90:82 |
14.09.2020 | BK Nová Paka | BC INVALIDI 65 | 76:114 |
Grupa 4
Datum | Domaći tim | Gostujući tim | Rezultat |
09.09.2020 | BK Spořilov Devils | Viktorija | 86:85 |
09.09.2020 | LAON BASKET CLUB | Split | 63:133 |
10.09.2020 | Viktorija | Split | 64:110 |
10.09.2020 | BK Spořilov Devils | LAON BASKET CLUB | 137:64 |
11.09.2020 | LAON BASKET CLUB | Viktorija | 72:114 |
11.09.2020 | Split | BK Spořilov Devils | 88:79 |
12.09.2020 | Viktorija | BK Spořilov Devils | 76:80 |
12.09.2020 | Split | LAON BASKET CLUB | 112:55 |
13.09.2020 | Split | Viktorija | 96:76 |
13.09.2020 | LAON BASKET CLUB | BK Spořilov Devils | 48:116 |
14.09.2020 | Viktorija | LAON BASKET CLUB | 130:57 |
14.09.2020 | BK Spořilov Devils | Split | 65:81 |
Napomena: Nakon što je doigravanje isplanirano, otkazivanje utakmica preliminarnih kola neće biti uzeto u obzir. Utakmice doigravanja ne mogu biti otkazane zbog tehničkih razloga.