Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1292 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Izjava za štampu: III.8 (Slovačka)

948 880 942
Država: Liga:

Slovačka Ice Lightning† - 93:94 výsledok 4. štvrťfinále posúva ďalej Ice Lightning
Ice Lightnin - Addleheads Prievidza 95:89, 92:80, 70:90, 94:93 toto sú výsledky ktoré iba tesne posúvajú do semifinále Ice Lightning proti ktorým nastúpi Slovan Briestie, ktoré určite sľubuje nervy drásajúce zápasy a hlavne derby bez favorita tešíme sa nech lepší vyhrá.
Slovačka Ice Lightning† - Ice Lightning : Posledné kolá ako generálka Play-Off
Posledné kolá pred bojmi o pohár berieme ako generálku pred Play-off, ale zároveň musíme aj našetriť sily. V 40. kole nás privítali na palubovke BASKETBALISTI ktorý sú aktuálne na prvom mieste v tabuľke, 71:79 s pohľadu domácich pre nás znamenal cenný skalp, ale posledné dve kolá môžu napovedať o tom ako sa bude play-off vyvíjať ked v predposlednom kole privítame Slovan Brieste, ktorý nám dýcha na...
Slovačka B.B.C. APOS KÚTY† - Vstup do basketbalu
Začíname z novým športom v Kútoch.Je to pre nás veľká neznáma.Pokúsime sa s tým popasovať ako len najlepšie budeme vedieť.Z basketbalu toho moc nevieme,hlavne čo sa týka rozostavenia hráčov,taktiky.Všetko si to dôkladne naštudujeme,povyhadzujeme odpad (napr.hráčov z veľmi nízkou priemernou kvalitou: 5% !!!).Áno aj týchto hráčov sme dostali do tímu,takýchto tu fakt nepotrebujeme,takýchto živiť nebu...
Ove opcije su dio PRO paketa!      

Ova opcija je za izjavu štampe za javnost

Kao vlasnik PRO paketa imate opciju da napišete izjavu u štampi o dešavanjima u vašem timu. Ovo je mjesto gdje možete izjaviti koje su ambicije vašeg tima, da komentirate utakmicu koja je odigrana prošle noći ili da napravite izvještaj prije bitne utakmice. Izjave za štampu mogu biti pregledane i ocijenje od strane drugih koriniska, koji također imaju opciju da odgovore sa vlastitom štampom.