Sezona | Datum | Događaj | 21 (4/70) | 2018-05-03 | Momčad dodijeljena menadžeru - Kevin Nascimento Bueno | 21 (26/70) | 2018-05-25 | Propala momčad - Kevin Nascimento Bueno | 21 (27/70) | 2018-05-26 | Momčad dodijeljena menadžeru - Gabriel Nascimento Flexa | 21 (52/70) | 2018-06-20 | Propala momčad - Gabriel Nascimento Flexa | 21 (63/70) | 2018-07-01 | Momčad dodijeljena menadžeru - Lucas Clausen | 22 (16/70) | 2018-07-24 | Propala momčad - Lucas Clausen | 22 (36/70) | 2018-08-13 | Momčad dodijeljena menadžeru - alsnac | 23 (19/70) | 2018-10-05 | Propala momčad - alsnac | 23 (19/70) | 2018-10-05 | Momčad dodijeljena menadžeru - vegetazinhop | 23 (42/70) | 2018-10-28 | Propala momčad - vegetazinhop | 23 (52/70) | 2018-11-07 | Momčad dodijeljena menadžeru - Thito torres | 24 (4/70) | 2018-11-29 | Propala momčad - Thito torres | 24 (19/70) | 2018-12-14 | Momčad dodijeljena menadžeru - PlayerWinning | 24 (41/70) | 2019-01-05 | Propala momčad - PlayerWinning | 24 (50/70) | 2019-01-14 | Momčad dodijeljena menadžeru - Hans Soldier | 25 (34/70) | 2019-03-09 | Propala momčad - Hans Soldier | 25 (66/70) | 2019-04-10 | Momčad dodijeljena menadžeru - Hugo UTAH JAZZ | 26 (18/70) | 2019-05-02 | Propala momčad - Hugo UTAH JAZZ | 26 (66/70) | 2019-06-19 | Momčad dodijeljena menadžeru - natanlindo | 27 (19/70) | 2019-07-12 | Propala momčad - natanlindo | 27 (41/70) | 2019-08-03 | Momčad dodijeljena menadžeru - twigue182 | 27 (63/70) | 2019-08-25 | Propala momčad - twigue182 | 29 (7/70) | 2019-11-17 | Momčad dodijeljena menadžeru - Jeanmisterr | 29 (45/70) | 2019-12-25 | Propala momčad - Jeanmisterr | 29 (54/70) | 2020-01-03 | Momčad dodijeljena menadžeru - Acayan | 30 (6/70) | 2020-01-25 | Propala momčad - Acayan | 31 (14/70) | 2020-04-12 | Momčad dodijeljena menadžeru - Richard de Jesus | 31 (62/70) | 2020-05-30 | Propala momčad - Richard de Jesus | 33 (7/70) | 2020-08-23 | Momčad dodijeljena menadžeru - AlvaroD | 47 (16/70) | 2023-05-09 | Propala momčad - AlvaroD |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
47 | Flamengo Guarulhos Crows† |
Sudjelovanje u Kupu Pobjednika Kupova. |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
||
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji A lige II.2. |
||
46 | Flamengo Guarulhos Crows |
Pozicija 4 u nacionalnom kupu. |
6 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji A lige II.2. |
||
45 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji B lige II.2. |
||
44 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji A lige II.2. |
||
43 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji A lige II.2. |
||
42 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 2 u konferenciji A lige II.2. |
||
41 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 2 u konferenciji B lige II.2. |
||
40 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji B lige II.2. |
||
39 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji A lige II.2. |
||
38 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige II.2. |
||
37 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji A lige II.2. |
||
36 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 7 u konferenciji A lige II.2. |
||
35 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 7 u konferenciji B lige II.2. |
||
34 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 8 u konferenciji B lige II.2. |
||
33 | Flamengo Guarulhos Crows |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u II.2 ligu. |
||
Pobjeda u promocijskoj utakmici za II.2 ligu. |
||
2 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 2 u konferenciji B lige III.2. |
||
32 | Rio Claro Ravens† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji A lige III.2. |
||
31 | Rio Claro Ravens |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji A lige III.2. |
||
30 | Harley† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji A lige III.2. |
||
29 | THE DREAM OF GOLD† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji A lige III.2. |
||
28 | Imperatriz† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji A lige III.2. |
||
27 | Imperatriz |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji B lige III.2. |
||
26 | Utah Jazz Mitchell† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 1 u konferenciji B lige III.2. |
||
25 | Cleveland Cavaliers 34776 † |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 2 u konferenciji B lige III.2. |
||
24 | Youngs FC† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige III.2. |
||
23 | corinthians paulista 34776 † |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji B lige III.2. |
||
22 | Alsnac |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji A lige III.2. |
||
21 | Botafogo |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju III.2 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige III.2. |
||
20 | Team noname 34776 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u III.2 ligu. |
||
16 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 8 u konferenciji A lige II.2. |