Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1283 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.

  Statistike igrača - Sezona 34 - Regularna sezona

310 162 898

Dobar položaj na ligaškoj tablici dokaz je kvalitete igrača u momčadi. Statistike prikazuju najbolje igrače prema određenim kriterijima. Najbolji igrači će na kraju sezone dobiti bonus u popularnosti, a njihovi klubovi dobiti će novčanu nagradu od povjerenika lige.
Sezona: Država: Liga:

Poz ImeMomčad GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Poljska Mirosław SnopczukSlovačka Golden-State Warrior 213770.365.383.110.76.41.34.313.673.561.2
2 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 184067.867.492.93.2100.44.70.53.446.499.7
3 Rusija Boris IgnatyevSlovačka AK Barsk 194062.866.383.49.17.20.83.60.53.545.993.3
4 Češka Republika Drahomír HoladaSlovačka AK Barsk 204075.670.565.413.75.20.96.21.5444.196.1
5 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 204064.264.987.32.917.20.63.50.53.642.295.3
6 Latvija Kristiāns GrebisSlovačka BK Bardejov 3338.966.55875.35.84.61.25.11.63.23385.5
7 Slovačka Ľuboš MacášekSlovačka Leitoland 3332.866.666.779.89.13.20.64.61.13.432.275.4
8 Argentina José EstigarribiaSlovačka BK Bardejov 2439.465.460.679.25.910.10.73.50.73.531.591.5
9 Slovačka Eduard RencešSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 3338.959.970.587.72.87.50.93.41.12.129.466.9
10 Mađarska Péter VerebesSlovačka Leitoland 3333.868.26070.63.53.90.741.13.428.880.9
11 Slovačka Milan CombaSlovačka Baskettball Club Tre 3338.937.939.973.92.25.53.21.50.62.628.1-42.8
12 Češka Republika Ladislav ŽabkaSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 3335.966.557.870.46.23.91.12.81.13.12764
13 Mađarska Krisztián MagyariSlovačka BK Bardejov 3239.966.153.876.32.360.73.50.92.326.890
14 Slovačka Frederik SmažilSlovačka AK Barsk 144070.873.8903.13.60.94.60.53.626.4122.6
15 Slovačka Vladimír ZimaSlovačka AK Barsk 144059.576.791.52.513.613.10.13.925.4122.2
16 Bosna i Hercegovina Rešad ČivićSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 332767.958.977.88.92.50.93.40.93.925.155.6
17 Slovačka Albín EdingerSlovačka Baskettball Club Tre 3340.25840.371.45.36.64.31.30.42.424.8-42.7
18 Slovačka Kamil ŠramkaSlovačka Public account 3338.274.343.642.412.622.21.60.43.424.417.2
19 Finska Jukka ÄijöSlovačka BK Bardejov 3135.171.245.560.612.14.10.82.50.62.823.577
20 Slovačka Jozef VyhlídalSlovačka AK Barsk 34057.97577.81.73.3240.32.721.7111.7
21 Slovačka Martin PolášekSlovačka AK Barsk 234069.365.872.65.81.70.96.713.821.2108.3
22 Slovačka Bohuš GellnerSlovačka Public account 3334.253.671.2893.71.63.41.20.24.121.113.2
23 Bjelorusija Radzivon Puroŭski Dana do oporavka: 4 (Težak potres mozga) Slovačka Leitoland 284063.655.763.91.812.20.93.60.81.320.589.2
24 Slovačka Adrián BotkaSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 2134.355.33971.26.13.11.81.60.63.520.512.6
25 Slovačka Rastislav ChabenSlovačka Public account 333966.943.834.12.12.22.42.90.32.920.416.8
26 Slovačka Hubert PospíšilSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 332962.739.671.88.22.51.52.40.83.8208.2
27 Slovačka Tomáš GuľašaSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 11810060100330131208
28 Slovačka Jozef FašiangaSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 1929.557.453.377.83.63.11.21.70.53.118.528.3
29 Slovačka Ľubomír LátečkaSlovačka CSKA Moscow5 333945.332.965.52.13.53.20.80.32.818.2-28.5
30 Slovačka Dávid ÍroSlovačka CSKA Moscow5 3338.348.738.366.22.92.93.61.30.33.417.5-24.9
31 Slovačka Jozef RevajSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 3333.26657.185.93.84.81.22.30.63.117.263.5
32 Bugarska Krastyo Velev Dana do oporavka: 1 (Ozljeda desnog meniskusa) Slovačka Leitoland 2232.67678.4804.13.71.34.10.83.517.174.4
33 Slovačka Bohuš GagnerSlovačka Golden-State Warrior 3338.757.44070.72.84.422.20.73.117.140.6
34 Slovačka Pavol ŠkultétySlovačka Team noname 38474 3338.445.330.3841.42.74.10.90.82.916.9-46.7
35 Slovačka Radoslav LengsfeldSlovačka CSKA Moscow5 3334.953.55074.15.32.93.20.90.34.216.5-23.8
36 Slovačka Prokop MajbikSlovačka Team noname 38701 3339.237.232.873.32.72.730.812.816.3-50.2
37 Slovačka Milan ČaradskýSlovačka Public account 3335.945.534.938.12.915.11.61.90.33.616.216.2
38 Slovačka Drahomír Neupaver Dana do oporavka: 3 (Ozljeda desnog meniskusa) Slovačka Leitoland 1831.666.447.479.17.151.24.60.73.21669.7
39 Slovačka Samuel GunišSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 2127.552.852.284.81.53.51.52.30.62.215.923.9
40 Slovenija Franc KalanSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 3332.558.863.679.94.74.61.22.30.73.415.864.4
41 Slovačka Sebastián HavrillSlovačka Team noname 38491 3331.349.540.375.29.81.72.20.60.54.415.4-23
42 Poljska Mieczysław BiłatSlovačka BK Bardejov 3331.865.153.770.83.91.60.73.81.94.515.271.2
43 Slovačka Tibor NižnikSlovačka Team noname 38492 3333.651.336.2679.71.43.40.50.53.815.2-36.9
44 Slovačka Pavol HochelSlovačka Team noname 38491 3339.940.530.778.73.82.73.70.90.32.514.8-35.9
45 Slovačka Bonifác GombárSlovačka Team noname 38493 3332.457.932.783.29.32.12.41.10.74.214.5-31.3
46 Slovačka Svetozár FiguľaSlovačka Team noname 38493 3339.741.629.566.42.93.13.70.80.52.614.4-40.5
47 Češka Republika Radovan VlkSlovačka Leitoland 2324.567.258.271.12.630.72.50.82.91463
48 Španjolska Pablo MurúaSlovačka Leitoland 1412.574.855.671.42.11.30.31.40.41.613.932
49 Slovačka Dušan PaňákSlovačka Golden-State Warrior 3334.861.137.576.28.23.31.62.40.53.913.341.5
50 Slovačka Vladimír MyškaSlovačka Golden-State Warrior 2026.748.246.763.64.62.82.31.40.43.113.37.7