Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1307 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.

  Statistike igrača - Sezona 37 - Regularna sezona

658 166 174

Dobar položaj na ligaškoj tablici dokaz je kvalitete igrača u momčadi. Statistike prikazuju najbolje igrače prema određenim kriterijima. Najbolji igrači će na kraju sezone dobiti bonus u popularnosti, a njihovi klubovi dobiti će novčanu nagradu od povjerenika lige.
Sezona: Država: Liga:

Poz ImeMomčad GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Poljska Mirosław SnopczukSlovačka Golden-State Warrior 2936.971.867.179.611.15.70.641.33.266.852.7
2 Francuska Gary Zajac Dana do oporavka: 4 (Upala tetive lijeve podlaktice) Slovačka Bc Heat M. 2137.370.867.689.877.312.82.13.157.458.5
3 Bosna i Hercegovina Njegoš KecmanSlovačka Bc Heat M. 64071.860819.85.70.72.72.23.255.851.7
4 Slovačka Henrich DolinskýSlovačka Baskettball Club Tre 2933.562.959.881.49.461.62.90.64.140.240.8
5 Njemačka Jürgen KrugSlovačka Lukes Ducks 2939.156.449.760.64.56.81.32.51.12.938.939.7
6 Latvija Kristiāns GrebisSlovačka BK Bardejov 2939.361.258.372.26.14.40.84.72.13.336.989.7
7 Slovačka Vratko HimičSlovačka Tvrdošín Foxes 2939.568.565.784.44.610.90.63.90.51.736.359.9
8 Rusija Lev KatkovSlovačka Lukes Ducks 2937.465.14783.56.551.2313.431.239.3
9 Slovačka Rastislav ChabenSlovačka Public account 2938.964.438.131.62.41.82.12.70.433019.7
10 Argentina José EstigarribiaSlovačka BK Bardejov 2937.761.54974.53.49.10.33.21.23.227.786.2
11 Poljska Wojciech RozwadowskiSlovačka Bc Heat M. 293072.15690.29.92.71.22.32.24.62644.5
12 Finska Jukka ÄijöSlovačka BK Bardejov 2938.668455015.84.60.82.60.332487.4
13 Slovačka Vlastimil HustýSlovačka Tvrdošín Foxes 293359.451.184.26.84.70.82.70.93.423.152.3
14 Slovačka Kamil ŠramkaSlovačka Public account 2938.372.739.342.714.11.42.81.50.53.52318.7
15 Slovačka Mojmír PirošSlovačka Tvrdošín Foxes 1139.755.857.491.72.26.10.92.811.52260.3
16 Mađarska Krisztián MagyariSlovačka BK Bardejov 2939.863.665.182.12.85.90.740.91.821.290.3
17 Njemačka Julian OppermannSlovačka Baskettball Club Tre 292659.647.678.73.33.41.31.60.52.220.811.9
18 Slovačka František ParajkaSlovačka Tvrdošín Foxes 2927.871.45078.98.71.412.413.720.244.7
19 Rusija Albert SuslyatinSlovačka Baskettball Club Tre 2226.570.75076.44.92.31.52.80.34.919.139
20 Slovačka Jozef FašiangaSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 2925.864.56376.46.73.70.91.70.63.718.924.9
21 Slovačka Pavol PalajSlovačka Public account 2937.965.469.581.75.32.22.220.43.318.818.2
22 Slovačka Hubert PospíšilSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 2822.966.743.671.16.22.60.91.312.917.917
23 Češka Republika Lukáš Kronďák Dana do oporavka: 3 (Upala desnog oka) Slovačka Lukes Ducks 2932.364.96085.512.91.91.52.20.24.417.340.7
24 Slovačka Eduard HašekSlovačka Golden-State Warrior 2937.949.743.169.424.31.22.30.33.116.652.9
25 Slovačka Vlastimil ObadálekSlovačka Kosice Ballers† 2937.844.330.676.41.82.14.10.30.72.916.2-48.7
26 Slovačka Oliver LeitingerSlovačka FC Novoť Sihelné 293945.341.768.93.33.12.11.20.42.415.7-26.6
27 Slovačka Ľubomír LátečkaSlovačka CSKA Moscow5 2938.148.436.162.13.42.72.50.50.43.415.4-40.3
28 Poljska Mieczysław BiłatSlovačka BK Bardejov 2933.462.85666.14.31.80.93.82.44.315.480.2
29 Slovačka Milan ČaradskýSlovačka Public account 2938.249.83141.1317.21.71.80.23.615.118.4
30 Slovačka Matej Teken Dana do oporavka: 3 (Lagani potres mozga) Slovačka BC JENKIE 2825.253.637.3727.32.31.21.10.43.314.44
31 Slovačka Ján LabancSlovačka Pitbulls† 293938.230.766.33.823.70.70.43.313.9-59.2
32 Slovačka Dávid HozákSlovačka BC WHITE FACES† 2937.12530.9712.62.14.30.20.63.413.7-54.6
33 Slovačka Ľubomír MasárSlovačka BC JENKIE 2922.447.538.566.21.82.40.810.31.713.513
34 Slovačka Dominik ChrenekSlovačka Public account 2819.365.664.388.53.51.21.51.10.42.113.47.9
35 Slovačka Jaromír MargeťákSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 2925.752.847.177.51.72.311.30.11.213.426.5
36 Slovačka Radoslav LengsfeldSlovačka CSKA Moscow5 2729.750.624.16581.92.90.90.44.713.4-31.3
37 Slovačka Ladislav RandikSlovačka Red Diamond† 2935.537.335.162.34.12.43.20.80.53.913.1-44.6
38 Slovačka Boris CipciarSlovačka FC Novoť Sihelné 2929.856.547.4707.91.63.31.10.54.613-22.7
39 Slovačka Vincent PolicianSlovačka BC WHITE FACES† 2937.638.93171.94.623.10.60.5412.9-55.3
40 Slovačka Silvester KondelSlovačka Red Diamond† 2934.154.842.964.69.51.65.30.40.34.212.9-42.7
41 Slovačka Samuel GunišSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 2821.469.160.586.42.34.20.61.90.31.712.821.6
42 Slovačka Fridrich GondzúrSlovačka CSKA Moscow5 2935.141.825.869.55.52.32.710.64.112.8-36.6
43 Slovačka Daniel SnohaSlovačka BK INTER Hrubý Šúr 292548.63864.11.82.71.910.4212.511.2
44 Slovačka Dávid ÍroSlovačka CSKA Moscow5 293844.236.866.93.42.14.30.70.33.212.1-38.3
45 Slovačka Štefan VelcSlovačka FC Novoť Sihelné 2634.248.631.868.13.92.231.10.33.811.8-25
46 Slovačka Marcel GuláčSlovačka BC JENKIE 2920.658.35088.23.11.50.510.22.211.811.7
47 Slovačka Karol FranceSlovačka Bc Heat M. 734.34843.261.52.74.91.1202.111.444.7
48 Slovačka Róbert HudcovskýSlovačka BC WHITE FACES† 2932.147.534.6788.724.50.80.54.111.4-43.4
49 Slovačka Denis MajtnerSlovačka Tvrdošín Foxes 2924.661.440.590.23.21.90.71.10.33.811.140.1
50 Slovačka Dušan CihakSlovačka Team noname 39407 2933.933.332.651.431.35.90.30.34.311.1-65.1