Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1227 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.

  Statistike igrača - Sezona 32 - Regularna sezona

664 901 792

Dobar položaj na ligaškoj tablici dokaz je kvalitete igrača u momčadi. Statistike prikazuju najbolje igrače prema određenim kriterijima. Najbolji igrači će na kraju sezone dobiti bonus u popularnosti, a njihovi klubovi dobiti će novčanu nagradu od povjerenika lige.
Sezona: Država: Liga:

Poz ImeMomčad GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Švicarska Nils PfiffnerSlovačka BC Prada 173472.461.484.414.12.41.53.11.93.944.332.9
2 SAD Todd FoxSlovačka AK Barsk 274061.161.883.94.89.41.34.60.53.341.971.7
3 Češka Republika Drahomír Holada Dana do oporavka: 4 (Ozljeda lijevog meniskusa) Slovačka AK Barsk 324067.547.27114.83.10.94.61.443761.6
4 Rusija Ilgiz DomchakSlovačka AK Barsk 264066.560.282.62.213.41.22.30.33.335.758.7
5 Rusija Boris IgnatyevSlovačka AK Barsk 274065.449.686.57.66.51.13.60.73.735.560.6
6 Estonija Küllo RasiaSlovačka ŠBK Čerti 4438.160.758.976.43.7514.10.83.330.863.5
7 Češka Republika Daniel HruškaSlovačka Leitoland 4438.75850.177.23.55.613.10.92.830.373.7
8 Latvija Kristiāns GrebisSlovačka BK Bardejov 4436.259.649.567.510.53.91.12.90.93.329.152.5
9 Slovačka Kristián SantaiSlovačka AK Barsk 24060507555.5110.5428.567
10 Hrvatska Goran ŠemigaSlovačka ŠBK Čerti 4438.362.959.876.15.12.91.12.513.125.163.8
11 Slovačka Maximilián LelkesSlovačka AK Barsk 14073.307564192425127
12 Slovačka Milan CombaSlovačka Baskettball Club Tre 383943.837.170.82.74.24.30.90.4324.8-60.5
13 Slovačka Drahomír NeupaverSlovačka Leitoland 4434.465.250.970.312.33.80.83.90.94.324.767.6
14 Slovačka Vladimír ZimaSlovačka AK Barsk 15404960.2861.910.912.60.53.623.682.9
15 Argentina José EstigarribiaSlovačka BK Bardejov 4438.358.35072.53.67.81.420.83.22355.5
16 Slovačka Eduard RencešSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 4439.362.657.581.72.56.61.62.30.52.62349
17 Hrvatska Darko MalovrhSlovačka ŠBK Čerti 4438.660.239.173.511.591.53.313.122.866.8
18 Slovačka Filip ŽďarskýSlovačka AK Barsk 34066.742.366.73.3100.73.30422.3116.7
19 Slovačka Mário PatákSlovačka Kubba 4335.559.154.878.63.73.91.72.30.92.82220.7
20 Slovačka Jozef VyhlídalSlovačka AK Barsk 1407033.366.711130422127
21 Slovačka Juraj HnídzikSlovačka AK Barsk 144058.748.789.82.93.12.13.40.23.621.463.3
22 Litva Donatas KarlanskasSlovačka Leitoland 414060.551.576.629.20.72.60.31.221.377.8
23 Slovačka Kamil ŠramkaSlovačka Public account 4436.469.729.636.110.31.831.20.43.121.2-24.2
24 Slovačka Maroš Bučko Dana do oporavka: 1 (Fraktura malog prsta desne ruke) Slovačka BK Black Town 4434.467.746.583.89.81.21.41.814.121.148.1
25 Slovačka Róbert MúčkaSlovačka Kubba 3931.45647.673.88.63.51.41.80.62.72115.8
26 Rumunjska Bernard LambruSlovačka BC Prada 3739.95638.9827.18.93.12.20.82.520.85.5
27 Slovačka Ladislav SlízSlovačka BC Prada 4438.743.343.576.13.632.41.80.42.920.34.1
28 Ukrajina Mykhailo KhrolSlovačka ŠBK Čerti 4438.950.260.680.72.42.61.32.81.83.319.865.5
29 Bosna i Hercegovina Rešad ČivićSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 4429.964.249.576.35.92.51.72.30.73.919.839.7
30 Norveška Per LiknesSlovačka BK Bardejov 4437.162.445.179.953.21.33.31.23.719.655.7
31 Slovačka Frederik SmažilSlovačka AK Barsk 124064.355.671.14.32.71.52.70.13.819.474.7
32 Slovačka Bohuš GagnerSlovačka Golden-State Warrior 4435.148.741.371.12.82.92.91.20.43.119-13.3
33 Slovačka Rudolf PospíšilíkSlovačka Public account 3435.949.260.983.82.11.84.70.70.22.718.9-25.3
34 Češka Republika Ladislav ŽabkaSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 303159.45578.83.941.22.20.83.218.935.6
35 Velika Britanija Owen BiggsSlovačka Leitoland 4434.162.857.880.84.12.51.431418.865.9
36 Mađarska Krisztián MagyariSlovačka BK Bardejov 4439.860.649.878.52.15.51.82.80.32.418.457.7
37 Slovačka Bohuš GellnerSlovačka Public account 1030.936.257.183.93.62.43.20.804.318-27.3
38 Latvija Juris StraumeSlovačka ČONTOŠVAĽA BK 4427.269.737.571.19.81.81.31.90.3417.943.9
39 Slovačka Ľuboš MacášekSlovačka Leitoland 443563.436.468.65.53.71.33.60.83.817.969.3
40 Grčka Evgenios TzanidakisSlovačka BC Prada 3432.357.835.864.28.822.41.40.44.417.45.6
41 Slovačka Albín EdingerSlovačka Baskettball Club Tre 4439.948.93170.43.35.65.110.32.516.8-60.3
42 Slovačka Norbert PliešovskýSlovačka Kubba 2626.247.94576.52.33.61.31.10.52.31518.1
43 Slovačka Ctibor GuláčSlovačka BK Black Town 4415.853.159.783.11.63.80.510.50.61519.6
44 Slovačka Eugen SekáčSlovačka BK Black Town 4324.667.255.870.22.55.90.61.70.40.914.635
45 Slovačka Rastislav LaffersSlovačka BK Black Town 4424.660.240.754.13.13.511.81.22.614.533.4
46 Hrvatska Dražen Majdak Dana do oporavka: 3 (Kontuzija grudnog koša) Slovačka ŠBK Čerti 4438.559.458.879.42.54.71.52.31.62.914.565.6
47 Slovačka Jozef NyarjašSlovačka BK Black Town 4424.258.760.281.81.45.10.91.30.70.614.534.4
48 Slovačka Ivan SirýSlovačka Kubba 2735.853.929.766.73.83.41.91.70.43.71415.2
49 Slovačka Eduard SemeňákSlovačka Kubba 443453.56070.77.332.61.70.84.213.919.3
50 Slovačka Martin PolášekSlovačka AK Barsk 324057.74063.26.31.31.34.60.9413.667