Sezona | Datum | Događaj | 16 (9/70) | 2017-05-23 | Momčad dodijeljena menadžeru - osaka57 | 16 (31/70) | 2017-06-14 | Propala momčad - osaka57 | 16 (31/70) | 2017-06-14 | Momčad dodijeljena menadžeru - Cuma Kose | 16 (53/70) | 2017-07-06 | Propala momčad - Cuma Kose | 16 (55/70) | 2017-07-08 | Momčad dodijeljena menadžeru - dwight23 | 17 (7/70) | 2017-07-30 | Propala momčad - dwight23 | 17 (8/70) | 2017-07-31 | Momčad dodijeljena menadžeru - Berke Aktaş | 17 (30/70) | 2017-08-22 | Propala momčad - Berke Aktaş | 17 (33/70) | 2017-08-25 | Momčad dodijeljena menadžeru - immortal2002 | 17 (55/70) | 2017-09-16 | Propala momčad - immortal2002 | 17 (60/70) | 2017-09-21 | Momčad dodijeljena menadžeru - Burak Yeniyol | 18 (12/70) | 2017-10-13 | Propala momčad - Burak Yeniyol | 18 (20/70) | 2017-10-21 | Momčad dodijeljena menadžeru - mert2003 | 18 (43/70) | 2017-11-13 | Propala momčad - mert2003 | 18 (53/70) | 2017-11-23 | Momčad dodijeljena menadžeru - docarolf | 19 (6/70) | 2017-12-16 | Propala momčad - docarolf | 19 (9/70) | 2017-12-19 | Momčad dodijeljena menadžeru - alpeerr | 19 (31/70) | 2018-01-10 | Propala momčad - alpeerr | 19 (31/70) | 2018-01-10 | Momčad dodijeljena menadžeru - Alparslan Hüseyin Zopa | 19 (56/70) | 2018-02-04 | Propala momčad - Alparslan Hüseyin Zopa | 19 (61/70) | 2018-02-09 | Momčad dodijeljena menadžeru - aksry | 20 (13/70) | 2018-03-03 | Propala momčad - aksry | 20 (18/70) | 2018-03-08 | Momčad dodijeljena menadžeru - Mazzyus | 20 (40/70) | 2018-03-30 | Propala momčad - Mazzyus | 20 (48/70) | 2018-04-07 | Momčad dodijeljena menadžeru - burakcbklu | 20 (70/70) | 2018-04-29 | Propala momčad - burakcbklu | 21 (14/70) | 2018-05-13 | Momčad dodijeljena menadžeru - Enes17Emin | 21 (36/70) | 2018-06-04 | Propala momčad - Enes17Emin | 21 (42/70) | 2018-06-10 | Momčad dodijeljena menadžeru - vatancan | 21 (64/70) | 2018-07-02 | Propala momčad - vatancan | 22 (20/70) | 2018-07-28 | Momčad dodijeljena menadžeru - Stephzer | 22 (42/70) | 2018-08-19 | Propala momčad - Stephzer | 22 (70/70) | 2018-09-16 | Momčad dodijeljena menadžeru - kastamonulu1235 | 23 (22/70) | 2018-10-08 | Propala momčad - kastamonulu1235 | 23 (40/70) | 2018-10-26 | Momčad dodijeljena menadžeru - Mehmet Bereket Şirik | 24 (2/70) | 2018-11-27 | Propala momčad - Mehmet Bereket Şirik | 24 (51/70) | 2019-01-15 | Momčad dodijeljena menadžeru - efe345 | 25 (3/70) | 2019-02-06 | Propala momčad - efe345 | 25 (19/70) | 2019-02-22 | Momčad dodijeljena menadžeru - kalp47gnbjk | 25 (41/70) | 2019-03-16 | Propala momčad - kalp47gnbjk | 25 (51/70) | 2019-03-26 | Momčad dodijeljena menadžeru - ertan6373 | 26 (3/70) | 2019-04-17 | Propala momčad - ertan6373 | 26 (5/70) | 2019-04-19 | Momčad dodijeljena menadžeru - mr babey | 26 (27/70) | 2019-05-11 | Propala momčad - mr babey | 26 (40/70) | 2019-05-24 | Momčad dodijeljena menadžeru - FearGD | 26 (62/70) | 2019-06-15 | Propala momčad - FearGD | 27 (16/70) | 2019-07-09 | Momčad dodijeljena menadžeru - Mehmet Akyalçın | 27 (39/70) | 2019-08-01 | Propala momčad - Mehmet Akyalçın | 27 (46/70) | 2019-08-08 | Momčad dodijeljena menadžeru - Talha Popovich | 27 (68/70) | 2019-08-30 | Propala momčad - Talha Popovich | 28 (1/70) | 2019-09-02 | Momčad dodijeljena menadžeru - muratanrikulu | 28 (23/70) | 2019-09-24 | Propala momčad - muratanrikulu | 28 (24/70) | 2019-09-25 | Momčad dodijeljena menadžeru - İhsan Akın |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
51 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u četvrtfinalu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji B lige I.1. |
||
50 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
Pobjeda u utakmici za ostanak u I.1 ligi. |
||
12 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji B lige I.1. |
||
49 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u I.1 ligu. |
||
Pobjeda u promocijskoj utakmici za I.1 ligu. |
||
2 mjesto u doigravanju II.1 lige. |
||
Pozicija 1 u konferenciji B lige II.1. |
||
48 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u II.1 ligu. |
||
16 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 8 u konferenciji A lige I.1. |
||
47 | ANTALYASPOR |
Sudjelovanje u Kupu Pobjednika Kupova. |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
||
Promocija u I.1 ligu. |
||
1 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
Pozicija 2 u konferenciji B lige II.2. |
||
46 | ANTALYASPOR |
Pozicija 4 u nacionalnom kupu. |
Ispadanje u II.2 ligu. |
||
Izgubio u utakmici za ispadanje iz I.1 lige. |
||
12 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 7 u konferenciji B lige I.1. |
||
45 | ANTALYASPOR |
Eliminirani u prvoj rundi doigravanja Kupa Pobjednika Kupova. |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
||
6 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji A lige I.1. |
||
44 | ANTALYASPOR |
Pozicija 4 u nacionalnom kupu. |
8 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji A lige I.1. |
||
43 | ANTALYASPOR |
Sudjelovanje u Kupu Pobjednika Kupova. |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
||
7 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji B lige I.1. |
||
42 | ANTALYASPOR |
Pozicija 4 u nacionalnom kupu. |
6 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji B lige I.1. |
||
41 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji A lige I.1. |
||
40 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige I.1. |
||
39 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji B lige I.1. |
||
38 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige I.1. |
||
37 | ANTALYASPOR |
Eliminirani u prvoj rundi doigravanja Kupa Pobjednika Kupova. |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
||
5 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji A lige I.1. |
||
36 | ANTALYASPOR |
Pozicija 2 u nacionalnom kupu. |
5 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji B lige I.1. |
||
35 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji A lige I.1. |
||
34 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u četvrtfinalu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige I.1. |
||
33 | ANTALYASPOR |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji A lige I.1. |
||
32 | ANTALYASPOR |
Sudjelovanje u Kupu Pobjednika Kupova. |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
||
6 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 3 u konferenciji B lige I.1. |
||
31 | Varsak apaches |
Pozicija 4 u nacionalnom kupu. |
Pobjeda u utakmici za ostanak u I.1 ligi. |
||
12 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
Pozicija 7 u konferenciji B lige I.1. |
||
30 | Varsak apaches |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u I.1 ligu. |
||
1 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
Pozicija 1 u konferenciji B lige II.3. |
||
29 | Varsak apaches |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
Pozicija 2 u konferenciji B lige II.3. |
||
28 | Varsak apaches |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige II.3. |
||
27 | AmedSpor† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji A lige II.3. |
||
26 | Fenerbahçe |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige II.3. |
||
25 | MARDİN BŞB SPOR† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Premještena u II.3 ligu od strane košarkaškog saveza. |
||
7 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji B lige III.1. |
||
24 | Büyük Armutlar† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 7 u konferenciji B lige III.1. |
||
23 | Büyük Armutlar |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 8 u konferenciji A lige III.1. |
||
22 | Minneapolis Timberwolves† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
15 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 7 u konferenciji B lige III.1. |
||
21 | İzmir Lakers |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji A lige III.1. |
||
20 | Cleveland T† |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 5 u konferenciji B lige III.1. |
||
19 | ÇŞSK BASKETBOL |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji B lige III.1. |
||
18 | Kars 36 Spor† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 4 u konferenciji A lige III.1. |
||
17 | yıldızlar |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 2 u konferenciji B lige III.1. |
||
16 | Hacıoğlu basket |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
15 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
Pozicija 6 u konferenciji A lige III.1. |