Online: 310
Vrijeme:
Public account
IV.9
Sezona: 51 (60/70)
Komunikacija
Komunikacija
Pošta
Obavijesti
Forumi
Flash chat
Public account
Public account
Profil
Postavke
Odjava
PRO Zona
1330
kredita
Kupi kredite
Momčad
Vijesti
Info momčadi
Kalendar
Izazovi
Financije
Postavke
Igrači
Igrači
Pregled
Ugovori
Ozljede
Skauti
Statistika
Trening
Sezonski bonusi
Draft
Dvorana
Dvorana
Objekti
Osoblje
Istraživanje
Obrazovni centar
Sportska akademija
Tržište
Igrači
Osoblje
Tvoje prodaje i ponude
Vaši transferi
Sistem reklamiranja
Utakmica
Sljedeća utakmica
Postava
Taktika
Planiranje
Instant izazovi
Liga
Ligaške novosti
Rezultati
Tablica
Doigravanje
Statistika
All stars momčad
Novčana nagrada
Info
Novosti i izjave za javnost
Forumi
Turniri
Nacionalni kup
Liga prvaka
Kup pobjednika kupova
Države
Kreditni turniri
Međunarodni
Profil države
Svjetsko prvenstvo
Rezultati
Poredak država
Izbori
Informacije
Vodič
FAQ
Pravila
PPM tim
Pomagači
Vrh
Društvo
Košarkaške vijesti
Najdraže momčadi
Flash chat
PPM Televizija
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.
Prijavi se
registracija
Liga prvaka
428 057 137
Uzmite besplatne kredite!
Pozovite nove menadžere u igru i zaradite do 12 kredita po dovedenom menadžeru!
Zabilješke
Ova opcija je dio PRO paketa!
Aktiviraj PRO paket
Poredak
Utakmice
Doigravanje
Statistika
Sezona:
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
Nositelji u doigravanju
Pozicija
Momčad
1
Phenomenix Suns
2
Dobosh
3
Sampaio Basket
4
Amana Plérin sur mer
5
BK Kokiv Sant Angelo
6
KKPantelejci
7
Ekvilibristerne
8
Russian Five
9
BC Galychyna
10
Timber
11
Gaudeamus Igitur
12
K-L-A-S-I-K-A
13
Hannover Baskets
14
BC Potomac
15
SIOUXI
16
Basel Slovenia
17
Kate's Vampires
18
1.Mega Czech Bigboss club
19
Buonanotte
20
Vērgales COBRAS
21
Dukes of Normandy
22
korabostroitel
23
BK Velké Albrechtice 2.0
24
K.K. Festival Ludosti
25
radishes
26
PEC 79ers
27
BC Multiple Scorgasms
28
IniKorgen BK
29
Revelation08
30
CFEAmadora
31
Ternopil Oxen
32
Stells
33
Hellraisers
34
Hajduk 1911
35
Grudusk Basket Stars
36
ST.BITANGOK
37
BarakudaBasketClub
38
GALATASARAY
39
TSV Nittenau
40
CUCUTA BC
41
Dark Armadillos
42
Snipiers
43
Armpit Warriors
44
Podli stroji
45
SSC Napoli
46
Red Skull
47
Brigo team
48
M.G. Basket
49
Los Spurs Millonarios
50
War Pigs
51
don't hit my face
52
Olarin Kolari
53
Kabarday
54
BIG BALLS OF BASKET
55
fulgerul sf.ilie
56
Arkrektor BBC
57
osfp7
58
BC Karlsbad
59
Moss Team
60
lian zi qing ru xu
61
Trencin
62
melex†
63
sartai
64
rocky mountains
Kolo
Domaći
Gostujuća momčad
Konačan rezultat
Kolo 1
K-L-A-S-I-K-A
Kabarday
98:77
Kolo 1
korabostroitel
Armpit Warriors
114:84
Kolo 1
Buonanotte
Red Skull
88:97
Kolo 1
Dukes of Normandy
Podli stroji
91:84
Kolo 1
Russian Five
osfp7
94:91
Kolo 1
BC Galychyna
Arkrektor BBC
108:70
Kolo 1
Gaudeamus Igitur
BIG BALLS OF BASKET
93:74
Kolo 1
Dobosh
sartai
111:81
Kolo 1
SIOUXI
War Pigs
88:97
Kolo 1
K.K. Festival Ludosti
Dark Armadillos
82:95
Kolo 1
Ternopil Oxen
Hajduk 1911
85:67
Kolo 1
CFEAmadora
Grudusk Basket Stars
86:75
Kolo 1
Timber
fulgerul sf.ilie
75:87
Kolo 1
IniKorgen BK
BarakudaBasketClub
94:90
Kolo 1
PEC 79ers
TSV Nittenau
106:101
Kolo 1
KKPantelejci
Moss Team
99:75
Kolo 1
Amana Plérin sur mer
Trencin
103:58
Kolo 1
Hannover Baskets
Olarin Kolari
100:82
Kolo 1
Sampaio Basket
melex†
91:75
Kolo 1
1.Mega Czech Bigboss club
Brigo team
109:74
Kolo 1
BK Velké Albrechtice 2.0
Snipiers
93:85
Kolo 1
Phenomenix Suns
rocky mountains
117:63
Kolo 1
Ekvilibristerne
BC Karlsbad
98:102
Kolo 1
BC Potomac
don't hit my face
87:89
Kolo 1
Basel Slovenia
Los Spurs Millonarios
97:104
Kolo 1
BK Kokiv Sant Angelo
lian zi qing ru xu
94:51
Kolo 1
Kate's Vampires
M.G. Basket
77:106
Kolo 1
Revelation08
ST.BITANGOK
97:80
Kolo 1
BC Multiple Scorgasms
GALATASARAY
90:101
Kolo 1
Vērgales COBRAS
SSC Napoli
104:66
Kolo 1
Stells
Hellraisers
88:103
Kolo 1
radishes
CUCUTA BC
109:87
Kolo 2
Sampaio Basket
don't hit my face
98:87
Kolo 2
Phenomenix Suns
BC Karlsbad
97:74
Kolo 2
BC Galychyna
Dark Armadillos
96:76
Kolo 2
Dobosh
fulgerul sf.ilie
81:82
Kolo 2
BK Kokiv Sant Angelo
Los Spurs Millonarios
96:75
Kolo 2
korabostroitel
PEC 79ers
78:83
Kolo 2
BK Velké Albrechtice 2.0
radishes
83:95
Kolo 2
Amana Plérin sur mer
War Pigs
94:79
Kolo 2
1.Mega Czech Bigboss club
CFEAmadora
73:80
Kolo 2
K-L-A-S-I-K-A
Hellraisers
80:91
Kolo 2
Gaudeamus Igitur
GALATASARAY
83:69
Kolo 2
Vērgales COBRAS
Revelation08
96:89
Kolo 2
Russian Five
Red Skull
80:75
Kolo 2
Dukes of Normandy
IniKorgen BK
93:82
Kolo 2
KKPantelejci
M.G. Basket
90:42
Kolo 2
Hannover Baskets
Ternopil Oxen
86:84
Osmina finala
BK Kokiv Sant Angelo
PEC 79ers
74:63
Osmina finala
Phenomenix Suns
fulgerul sf.ilie
117:71
Osmina finala
KKPantelejci
radishes
76:92
Osmina finala
Amana Plérin sur mer
CFEAmadora
86:69
Osmina finala
BC Galychyna
Vērgales COBRAS
95:98
Osmina finala
Gaudeamus Igitur
Hannover Baskets
93:75
Osmina finala
Russian Five
Dukes of Normandy
85:76
Osmina finala
Sampaio Basket
Hellraisers
100:68
Četvrtfinale
Phenomenix Suns
radishes
79:65
Četvrtfinale
Sampaio Basket
Vērgales COBRAS
66:97
Četvrtfinale
Amana Plérin sur mer
Gaudeamus Igitur
75:80
Četvrtfinale
BK Kokiv Sant Angelo
Russian Five
103:84
Polufinale
BK Kokiv Sant Angelo
Gaudeamus Igitur
90:82
Polufinale
Phenomenix Suns
Vērgales COBRAS
89:101
Utakmica za treće mjesto
Phenomenix Suns
Gaudeamus Igitur
Dodaj u TV pregled
Finale
BK Kokiv Sant Angelo
Vērgales COBRAS
Dodaj u TV pregled