Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kratak sadržaj utakmice

1 276 501 676




138
Kvalifikaciona utakmica U17 Svjetskog prvenstva
Petak, Maj 22, 2020
Junglearena Battleship
Gledalaca: 13 876


Q1 Q2 Q3 Q4
38 39 33 28
12 14 11 10


47
FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
Tim M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts
Rusija Rusija U17 49/88 55.7 39/65 60 10/23 43.5 30/38 78.9 22 37 59 24 26 10 17 5 138
Norveška Norveška U17 14/59 23.7 8/30 26.7 6/29 20.7 13/16 81.3 7 12 19 11 27 26 2 1 47

PREGLED

prva četvrtina
Rusija Vadim Ermolin
2  (00:59)  0
Rusija Yegor Sudarkin (A)
5  (01:26)  0
Rusija Yegor Sudarkin
8  (01:55)  0
Rusija Yulian Petrushin
10  (02:21)  0
Rusija Vladilen Serdyukov (A)
12  (03:04)  0
12  (03:27)  3Norveška George Aksdal (A)
Rusija Yulian Petrushin (A)
15  (03:38)  3
Rusija Vadim Ermolin
17  (04:44)  3
17  (05:07)  5Norveška Bror Gudbrandsen
Rusija Vadim Ermolin (A)
19  (05:50)  5
Rusija Vadim Ermolin
21  (07:03)  5
Rusija Vadim Ermolin
23  (07:20)  5
23  (07:33)  8Norveška George Aksdal (A)
Rusija Vladilen Serdyukov
26  (07:42)  8
26  (07:52)  9Norveška George Aksdal
Rusija Maxim Buturlin
28  (08:02)  9
Rusija Yulian Petrushin (A)
30  (08:18)  9
Rusija Maxim Buturlin (A)
32  (08:41)  9
Rusija Maxim Buturlin (A)
34  (09:02)  9
34  (09:17)  12Norveška George Aksdal (A)
Rusija Vitaliy Shipov (A)
36  (09:38)  12
Rusija Maxim Buturlin (A)
38  (10:00)  12
druga četvrtina
38  (10:30)  14Norveška George Aksdal (A)
38  (11:01)  16Norveška Bror Gudbrandsen (A)
Rusija Vadim Ermolin (A)
40  (11:31)  16
Rusija Vladilen Serdyukov
43  (11:53)  16
Rusija Yulian Petrushin
45  (12:19)  16
Rusija Vadim Ermolin
47  (12:48)  16
Rusija Vladilen Serdyukov
50  (13:15)  16
Rusija Vitaliy Shipov
52  (13:33)  16
Rusija Yulian Petrushin (A)
54  (13:55)  16
54  (14:09)  18Norveška Cato Dalby (A)
Rusija Vadim Ermolin (A)
57  (14:19)  18
57  (14:45)  21Norveška George Aksdal
Rusija Yulian Petrushin
59  (15:00)  21
Rusija Vadim Ermolin
61  (15:21)  21
Rusija Maxim Buturlin (A)
63  (16:05)  21
63  (16:16)  23Norveška Bror Gudbrandsen (A)
Rusija Vitaliy Shipov
64  (16:41)  23
Rusija Vitaliy Shipov (A)
67  (17:05)  23
Rusija Rail Tropinkin
69  (17:38)  23
Rusija Maxim Buturlin
70  (18:13)  23
70  (18:38)  25Norveška Morten Vu
Rusija Vitaliy Shipov
71  (18:49)  25
Rusija Maxim Buturlin (A)
73  (19:15)  25
73  (19:27)  26Norveška Cato Dalby
Rusija Maxim Buturlin
75  (19:35)  26
Rusija Vladilen Serdyukov
77  (20:00)  26


treća četvrtina
Rusija Rail Tropinkin
79  (20:20)  26
79  (20:31)  28Norveška Jan Erik Olberg
Rusija Rail Tropinkin
82  (20:44)  28
Rusija Maxim Buturlin
84  (21:16)  28
Rusija Vladilen Serdyukov
86  (22:39)  28
Rusija Maxim Buturlin (A)
88  (23:02)  28
Rusija Maxim Buturlin
90  (23:34)  28
Rusija Yulian Petrushin (A)
92  (24:16)  28
92  (24:59)  30Norveška Morten Vu
Rusija Vladilen Serdyukov (A)
94  (25:23)  30
94  (25:37)  33Norveška George Aksdal (A)
Rusija Vitaliy Shipov
97  (25:45)  33
97  (25:58)  35Norveška Cato Dalby
Rusija Maxim Buturlin
99  (26:09)  35
Rusija Vitaliy Shipov
101  (26:25)  35
Rusija Rail Tropinkin
103  (26:57)  35
103  (27:11)  37Norveška George Aksdal (A)
Rusija Yulian Petrushin (A)
105  (27:22)  37
Rusija Rail Tropinkin (A)
107  (27:59)  37
Rusija Vladilen Serdyukov
108  (29:23)  37
Rusija Yulian Petrushin
110  (29:45)  37
četvrta četvrtina
Rusija Vladilen Serdyukov
113  (31:47)  37
Rusija Rail Tropinkin (A)
115  (32:34)  37
Rusija Maxim Buturlin
117  (33:14)  37
117  (33:24)  39Norveška Cato Dalby (A)
Rusija Vladilen Serdyukov
118  (33:39)  39
Rusija Vladilen Serdyukov
120  (34:14)  39
Rusija Vladilen Serdyukov
122  (34:44)  39
Rusija Yegor Boyarskiy
124  (35:31)  39
124  (36:03)  41Norveška Frode Grimsmo (A)
Rusija Yegor Boyarskiy
125  (36:16)  41
Rusija Yegor Boyarskiy (A)
127  (36:22)  41
127  (36:31)  42Norveška Cato Dalby
Rusija Vitaliy Shipov
129  (36:44)  42
Rusija Bogdan Vodopyanov
131  (37:57)  42
Rusija Yegor Boyarskiy
133  (38:23)  42
Rusija Vladilen Serdyukov (A)
135  (38:44)  42
135  (39:00)  44Norveška Frode Grimsmo
Rusija Vladilen Serdyukov (A)
138  (39:16)  44
138  (39:26)  47Norveška Jan Erik Olberg

STATISTIKA

RUS FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
No. Igrač M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts +/- Rat
0 Rusija Bogdan Vodopyanov 08:01 0/1 0 0/1 0 0/0 0 2/2 100 0 0 0 3 0 1 0 0 2 20 26
0 Rusija Yegor Sudarkin 01:55 2/3 66.7 0/0 0 2/3 66.7 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 8 51
0 Rusija Boris Bazhenov 04:26 0/1 0 0/1 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 12 62
0 Rusija Yegor Boyarskiy 07:28 2/3 66.7 2/3 66.7 0/0 0 3/4 75 0 3 3 0 1 0 3 0 7 18 61
0 Rusija Vadim Ermolin 15:38 6/10 60 5/9 55.6 1/1 100 6/6 100 5 8 13 0 5 0 0 0 19 40 52
0 Rusija Vitaliy Shipov 38:05 5/12 41.7 4/8 50 1/4 25 5/7 71.4 1 1 2 6 1 3 6 1 16 83 52
0 Rusija Vladilen Serdyukov 38:05 9/22 40.9 4/11 36.4 5/11 45.5 8/11 72.7 0 1 1 4 3 0 2 1 31 83 51
0 Rusija Yulian Petrushin 35:34 8/13 61.5 8/11 72.7 0/2 0 3/4 75 2 5 7 6 5 3 3 1 19 79 53
0 Rusija Maxim Buturlin 32:32 11/16 68.8 11/15 73.3 0/1 0 3/4 75 2 9 11 3 5 0 2 2 25 73 51
0 Rusija Pavel Pletnev 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Rusija Felix Kutuzov 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Rusija Rail Tropinkin 18:16 6/7 85.7 5/6 83.3 1/1 100 0/0 0 9 9 18 1 5 2 1 0 13 39 43
Tim: Rusija Rusija U17 3 1 4 0

NOR FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
No. Igrač M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts +/- Rat
0 Norveška George Aksdal 40:00 7/15 46.7 2/6 33.3 5/9 55.6 1/2 50 1 1 2 1 4 3 0 0 20 -91 35
0 Norveška Cato Dalby 40:00 2/19 10.5 2/6 33.3 0/13 0 4/6 66.7 0 3 3 3 4 4 1 1 8 -91 34
0 Norveška Morten Vu 25:45 0/9 0 0/6 0 0/3 0 4/4 100 1 1 2 1 5 6 1 0 4 -64 32
0 Norveška Jan Erik Olberg 40:00 2/6 33.3 1/3 33.3 1/3 33.3 0/0 0 3 2 5 2 4 5 0 0 5 -91 19
0 Norveška Bror Gudbrandsen 20:00 2/4 50 2/4 50 0/0 0 2/2 100 1 2 3 3 5 2 0 0 6 -51 20
0 Norveška Sondre Homme 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Norveška Hussein Vika 20:00 0/2 0 0/1 0 0/1 0 0/0 0 0 1 1 0 1 2 0 0 0 -40 28
0 Norveška Frode Grimsmo 14:15 1/4 25 1/4 25 0/0 0 2/2 100 0 1 1 1 4 4 0 0 4 -27 11
Tim: Norveška Norveška U17 1 1 2 0


POSTAVA

Rusija
Vodopyanov
Ermolin
Boyarskiy
Bazhenov
Sudarkin
Serdyukov
Shipov
Petrushin
Buturlin
Buturlin
Pletnev
Kutuzov
Tropinkin
Olberg
Vu
Dalby
Aksdal
Gudbrandsen
Norveška

TAKTIKE U UTAKMICI

Po četvrtini Taktika Po četvrtini
Niska / Niska / Niska / Niska Važnost utakmice Jako visoka / Jako visoka / Jako visoka / Jako visoka
Brzi šutevi / Brzi šutevi / Brzi šutevi / Brzi šutevi Tempo Brzi šutevi / Brzi šutevi / Brzi šutevi / Brzi šutevi
2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja / 1 vanjski 4 unutarnja / 1 vanjski 4 unutarnja Ofanzivno postavljanje 3 vanjska 2 unutarnja / 3 vanjska 2 unutarnja / 3 vanjska 2 unutarnja / 3 vanjska 2 unutarnja
Zonski napad / Zonski napad / Zonski napad / Zonski napad Napadačke taktike Akcije / Akcije / Akcije / Akcije
Šutevi iz blizine / Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen Preferiranje šuta Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen
Jedan na jedan / Kombinacija / Kombinacija / Kombinacija Odbrana Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan
Normalno / Normalno / Normalno / Normalno Agresivnost Normalno / Normalno / Agresivno / Agresivno
- / - / - / - / - Time-out 02:21 / 08:18 / 26:25 / 34:14 / -

ZVIJEZDE

1
Rusija Maxim Buturlin
Rusija Rusija U17
(25 Pts, 3 A, 11 Reb)
2
Rusija Vladilen Serdyukov
Rusija Rusija U17
(31 Pts, 4 A, 1 Reb)
3
Rusija Vitaliy Shipov
Rusija Rusija U17
(16 Pts, 6 A, 2 Reb)

SNAGA TIMA


RUS
Šutiranje
49
Dodavanje
53
Skokovi
51
Odbrana
53
Ukupno
52

NOR
Šutiranje
33
Dodavanje
44
Skokovi
28
Odbrana
30
Ukupno
34