Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kratak sadržaj utakmice

1 267 895 293




89
Finale Nacionalnog Kupa
Srijeda, Maj 6, 2020
Ganjaville Arena
Gledalaca: 20 000
Cijena ulaznice: 300


Q1 Q2 Q3 Q4
22 25 20 22
5 15 17 16


53
FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
Tim M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts
Slovačka Moroms Ladies 36/67 53.7 31/53 58.5 5/14 35.7 12/18 66.7 8 25 33 29 20 7 11 4 89
Slovačka Inter BA 17/53 32.1 13/34 38.2 4/19 21.1 15/22 68.2 9 22 31 5 19 23 5 2 53

PREGLED

prva četvrtina
Srbija Slavko Stančević (A)
2  (00:26)  0
Kanada Tyler St. Amour (A)
4  (01:20)  0
4  (01:38)  2Češka David Železný
Kanada Tyler St. Amour (A)
6  (02:46)  2
Srbija Slavko Stančević (A)
9  (03:34)  2
Čile Pedro Carrasco
11  (04:50)  2
Kanada Tyler St. Amour (A)
13  (05:10)  2
13  (05:57)  4Litvanija Benas Sula
Češka Slávek Kněz (A)
16  (07:19)  4
Argentina Gabriel Aparicio
17  (07:46)  4
Argentina Gabriel Aparicio
19  (08:29)  4
Argentina Gabriel Aparicio
21  (08:51)  4
Češka Slávek Kněz
22  (09:38)  4
22  (09:49)  5Poljska Robert Słaboń
druga četvrtina
Argentina Gabriel Aparicio
24  (10:30)  5
SAD Nelson Harvey (A)
26  (10:53)  5
26  (11:12)  7Slovačka Marián Cehuľa (A)
26  (11:40)  9Litvanija Benas Sula
Argentina Gabriel Aparicio (A)
28  (11:51)  9
Argentina Gabriel Aparicio (A)
30  (13:04)  9
30  (13:16)  11Slovačka Alexander Humlíček (A)
Ukrajina Artem Savytskyi
32  (13:36)  11
32  (13:51)  14Slovačka Marián Cehuľa
Argentina Gabriel Aparicio (A)
34  (14:05)  14
34  (14:24)  16Slovačka Viktor Lesniewski
34  (15:03)  18Slovačka Viktor Lesniewski
Češka Slávek Kněz (A)
36  (15:25)  18
SAD Nelson Harvey
38  (16:00)  18
Češka Slávek Kněz (A)
41  (16:28)  18
Argentina Gabriel Aparicio (A)
43  (17:01)  18
Rusija Eduard Zaletaev (A)
45  (17:37)  18
Argentina Gabriel Aparicio (A)
47  (19:16)  18
47  (19:33)  20Litvanija Benas Sula


treća četvrtina
47  (21:13)  22Slovačka Viktor Lesniewski
Češka Slávek Kněz
49  (21:22)  22
49  (21:34)  24Slovačka Viktor Lesniewski
Argentina Gabriel Aparicio (A)
51  (21:49)  24
SAD Nelson Harvey (A)
53  (22:16)  24
53  (22:30)  26Slovačka Marián Cehuľa (A)
Češka Slávek Kněz (A)
55  (22:45)  26
55  (23:03)  29Poljska Robert Słaboń
Češka Slávek Kněz (A)
57  (23:56)  29
57  (24:53)  30Slovačka Alexander Humlíček
SAD Nelson Harvey
59  (25:48)  30
59  (25:59)  32Slovačka Marián Cehuľa
SAD Nelson Harvey
61  (26:20)  32
61  (26:47)  34Slovačka Marián Cehuľa
Argentina Gabriel Aparicio (A)
63  (27:06)  34
63  (28:01)  35Litvanija Benas Sula
SAD Nelson Harvey (A)
65  (28:11)  35
65  (28:24)  37Slovačka Alexander Humlíček
Argentina Gabriel Aparicio
67  (28:58)  37
četvrta četvrtina
Češka Slávek Kněz (A)
69  (30:32)  37
69  (30:46)  40Poljska Robert Słaboń (A)
Rusija Eduard Zaletaev (A)
71  (31:04)  40
Čile Carlos González (A)
73  (31:46)  40
73  (34:51)  42Slovačka Viktor Lesniewski
Rusija Eduard Zaletaev
75  (35:16)  42
75  (35:35)  44Slovačka Viktor Lesniewski
Češka Slávek Kněz
76  (35:46)  44
Češka Slávek Kněz (A)
79  (37:26)  44
Argentina Gabriel Aparicio (A)
81  (37:44)  44
Rusija Eduard Zaletaev (A)
83  (38:03)  44
83  (38:14)  45Slovačka Viktor Lesniewski
Čile Carlos González
84  (38:30)  45
84  (38:42)  47Litvanija Benas Sula
Češka Richard Kešner (A)
86  (38:57)  47
86  (39:19)  48Slovačka Viktor Lesniewski
Argentina Gabriel Aparicio (A)
89  (39:35)  48
89  (39:44)  50Litvanija Benas Sula (A)
89  (40:00)  53Slovačka Viktor Lesniewski

STATISTIKA

Moroms Ladies FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
No. Igrač M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts +/- Rat
0 Čile Pedro Carrasco 05:10 1/2 50 1/2 50 0/0 0 0/0 0 0 0 0 2 0 0 1 0 2 11 173
0 Srbija Slavko Stančević 05:10 2/3 66.7 1/1 100 1/2 50 0/0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 5 11 164
0 Čile Carlos González 13:43 1/3 33.3 1/3 33.3 0/0 0 1/2 50 1 3 4 4 3 0 0 0 3 16 192
0 Kanada Tyler St. Amour 05:10 3/5 60 3/5 60 0/0 0 0/0 0 1 1 2 0 0 1 0 0 6 11 167
0 Češka Richard Kešner 06:28 1/1 100 1/1 100 0/0 0 0/0 0 0 3 3 0 2 1 1 1 2 10 155
0 Rusija Eduard Zaletaev 34:50 4/5 80 4/5 80 0/0 0 0/0 0 1 1 2 9 0 1 3 0 8 25 163
0 Češka Slávek Kněz 34:50 8/18 44.4 5/9 55.6 3/9 33.3 2/4 50 1 3 4 4 2 1 0 0 21 25 163
0 SAD Nelson Harvey 26:17 5/8 62.5 5/7 71.4 0/1 0 2/2 100 0 1 1 6 5 0 2 0 12 20 158
0 Argentina Gabriel Aparicio 34:50 10/20 50 9/18 50 1/2 50 7/10 70 1 4 5 2 3 2 3 2 28 25 154
0 Ukrajina Artem Savytskyi 33:32 1/2 50 1/2 50 0/0 0 0/0 0 1 5 6 1 5 1 1 1 2 26 152
0 Slovačka Radomír Remeník 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Španija Pablo Sabugal 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tim: Slovačka Moroms Ladies 2 3 5 0

Inter BA FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
No. Igrač M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts +/- Rat
11 Litvanija Ispanas Paškevičius 05:10 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 -11 134
2 Francuska Frédéric Rivault 05:10 0/3 0 0/2 0 0/1 0 0/0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 -11 130
3 Ujedinjeno Kraljevstvo Nick Stimson 05:10 0/2 0 0/1 0 0/1 0 0/0 0 1 1 2 0 1 0 0 0 0 -11 124
4 Rumunija Claudiu-Ştefan Grigoraş 05:10 0/1 0 0/1 0 0/0 0 0/0 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 -11 123
15 Češka David Železný 12:07 0/4 0 0/4 0 0/0 0 2/2 100 2 1 3 0 1 3 0 0 2 -14 122
1 Poljska Robert Słaboń 34:50 2/9 22.2 0/3 0 2/6 33.3 1/4 25 1 1 2 2 2 2 2 0 7 -25 131
0 Slovačka Alexander Humlíček 34:50 1/8 12.5 1/2 50 0/6 0 3/4 75 0 3 3 1 2 2 0 0 5 -25 102
13 Litvanija Benas Sula 34:50 2/7 28.6 2/6 33.3 0/1 0 7/8 87.5 2 4 6 1 3 7 0 0 11 -25 120
0 Slovačka Viktor Lesniewski 34:50 7/12 58.3 6/10 60 1/2 50 2/4 50 1 6 7 1 4 4 1 0 17 -25 89
0 Slovačka Marián Cehuľa 27:53 5/7 71.4 4/5 80 1/2 50 0/0 0 2 4 6 0 5 4 1 0 11 -22 111
0 Slovačka Ladislav Mucha 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Slovačka Alan Príkopský 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tim: Slovačka Inter BA 0 1 1 0


POSTAVA

Dresovi tima
Carrasco
Stančević
González
Kešner
Amour
Kněz
Harvey
Aparicio
Zaletaev
Savytskyi
Remeník
Remeník
Železný
Grigoraş
Stimson
Rivault
Paškevičius
Humlíček
Sula
Lesniewski
Słaboń
Cehuľa
Mucha
Príkopský
Príkopský
Mucha
Príkopský
Dresovi tima

TAKTIKE U UTAKMICI

Po četvrtini Taktika Po četvrtini
Visoka / Visoka / Niska / Normalna Važnost utakmice Jako niska / Jako niska / Jako niska / Jako niska
Spori napadi / Spori napadi / Spori napadi / Spori napadi Tempo Normalno / Normalno / Normalno / Normalno
3 vanjska 2 unutarnja / 3 vanjska 2 unutarnja / 3 vanjska 2 unutarnja / 3 vanjska 2 unutarnja Ofanzivno postavljanje 2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja
Akcije / Akcije / Akcije / Akcije Napadačke taktike Akcije / Akcije / Akcije / Akcije
Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen Preferiranje šuta Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen
Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan Odbrana Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan
Normalno / Normalno / Normalno / Normalno Agresivnost Normalno / Normalno / Normalno / Normalno
- / - / - / - / - Time-out - / - / - / - / -

ZVIJEZDE

1
Argentina Gabriel Aparicio
Slovačka Moroms Ladies
(28 Pts, 2 A, 5 Reb)
2
Rusija Eduard Zaletaev
Slovačka Moroms Ladies
(8 Pts, 9 A, 2 Reb)
3
Češka Slávek Kněz
Slovačka Moroms Ladies
(21 Pts, 4 A, 4 Reb)

SNAGA TIMA


Moroms Ladies
Šutiranje
148
Dodavanje
162
Skokovi
152
Odbrana
154
Ukupno
154

Inter BA
Šutiranje
101
Dodavanje
115
Skokovi
107
Odbrana
103
Ukupno
107