Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1227 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Izjava za štampu: IV.4 (Slovačka)

682 636 457
Država: Liga:

Slovačka BK Power Rangers† - BK Power Rangers a štvrtá liga

Je za nami prvých 9 kôl základnej časti IV. ligy a tým pádom sme sa, ako už tradične, zišli v kancelárii klubu a zhodnotili naše doterajšie pôsobenie v súťaži.

Po nie príliš vydarenej predošlej sezóne sme na počudovanie všetkých boli preradení do IV. ligy. Predsezónny plán bolo okupovať priečky okolo 5. až 6. miesta, poprípade sa pobiť o postup do playoff.

Hneď prvé dva zápasy nám však nastavili zrkadlo a my sme sa presvedčili o výkonnostnom rozdieli medzi IV. a V. ligou. Pravda, oba zápasy sme odohrali na palubovkách súperov, no to nič nemení na tom, to bol pre nás horký vstup do tejto súťaže. Prvá prehra o 18 a hlavne tá druhá o 43 bodov nám ukázali, že niečo nefunguje a je čas na hráčsku zmenu, ktorá sa žiadala už v V. lige.

Po vyskautovaní a vytipovaní si tých vhodných hráčov do nášho kádra sme sa s niekoľkými hráčmi rozlúčili a vypovedali im zmluvy. Noví hráči výborne zapadli do nášho tímu a okamžite sa to odrazilo aj na výsledkoch. Od 3. kola ťaháme 7-zápasovú víťaznú šnúru. Najviac by som vyzdvihol domáci zápas 8. kola s tímom BC Eagles Michalovce. Hoci sme prehrávali v polčase o 22 bodov a ešte 3 minúty pred koncom ukazovala výsledková tabuľa skóre 80:89 náš tím sa nevzdal a Tang Yiduo rozhodol trojkou v poslednej sekunde o výhre v pomere 96:94. Veľká vďaka patrí hlavne našim fanúšikom, ktorí vypredali halu a prišlo ich neuveriteľných 1000!

Medzi naše ďalšie ciele určite patrí udržanie si miesta do playoff. Hoci sme momentálne na prvej priečke nič nemôžeme nechať na náhodu a stále tvrdo makať ako doteraz. Výrazným úspechom by bolo aj pódiové umiestnenie v playoff, čo nie je nič nereálne.

Našu schôdzu sme zakončili slávnostným prípitkom a veríme, že aj tá ďalšia bude aspoň v tak pozitívnej nálade ako tá dnešná.

Personálno-ekonomické oddelenie BK Power Rangers
Jedinstveni pregledi: 17
Rejting izjave štampe: Loše - Normalno - Odlično
Ove opcije su dio PRO paketa!      

Ova opcija je za izjavu štampe za javnost

Kao vlasnik PRO paketa imate opciju da napišete izjavu u štampi o dešavanjima u vašem timu. Ovo je mjesto gdje možete izjaviti koje su ambicije vašeg tima, da komentirate utakmicu koja je odigrana prošle noći ili da napravite izvještaj prije bitne utakmice. Izjave za štampu mogu biti pregledane i ocijenje od strane drugih koriniska, koji također imaju opciju da odgovore sa vlastitom štampom.