Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1230 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Izjava za štampu: III.9 (Slovačka)

640 684 911
Država: Liga:

Slovačka Blchy Bratislava† - 20,5

Do basketového kolotoča som hupol v polke siedmej sezóny s tým že som chcel čo najskôr vybudovať zázemie na plný tréning. Trvalo mi to 20 a pol sezóny a keď sa tak pozerám na to čo som potreboval tak je tam všetko. Ak chcem mať na platy zamestnancov potrebujem príjem, ak na kvalitných hráčov potrebujem príjem, ak si nemôžem dovoliť nakupovať drahých zamestnancov každú chvíľu musím ich vedieť rýchlo vychovať. Všetko so všetkým súvisí. Opúšťam tím ktorý má k dispozícii všetky možnosti a vo výbornej finančnej kondícii. V tíme boli nakúpení hráči, ktorí za sezónu dorastú na druhú ligu. Mohli by mať aj do RFA každí po dva bonusy vyplatené. Postup bol plánovaný na nasledujúcu sezónu s TK 550+. Potom v II.lige by som sa mohol rozhodnúť či dokúpim silných UFA k tým čo by som mal akurát vyplatených RFA a pokúsil sa ešte nabrať TK s postupom do I.ligy. Druhá možnosť by bola rozpredať v polke sezóny a následný nákup juniorov. V každom prípade by som šiel na juniorov. Chýba postaviť ešte jeden level PEO na čo by som mal dve sezóny. PEO totiž musí by pri omladine na max nech cestou dole vyzbieravam drafty.

Basketbal sa mi vidí ako najprepracovanejší šport. Musím to aj napriek tomu useknúť, lebo hokej je moja srdcovka a dva športy naplno si nemôžem dovoliť.
Na ukončenie tímu ešte musím počkať osem dní aby som mohol vrátiť hráčov do hry, ale jednu lahôdku som vám už pustil. 21 dní do vyplácania :)

Lúčim sa s prianím dobrej hry a odporúčam v draftoch skúmať všetky SF bez ohľadu na výšku a B-čka ťahať.

Športu zdar!


Jedinstveni pregledi: 15
Rejting izjave štampe: Loše - Normalno - Odlično
Ove opcije su dio PRO paketa!      

Ova opcija je za izjavu štampe za javnost

Kao vlasnik PRO paketa imate opciju da napišete izjavu u štampi o dešavanjima u vašem timu. Ovo je mjesto gdje možete izjaviti koje su ambicije vašeg tima, da komentirate utakmicu koja je odigrana prošle noći ili da napravite izvještaj prije bitne utakmice. Izjave za štampu mogu biti pregledane i ocijenje od strane drugih koriniska, koji također imaju opciju da odgovore sa vlastitom štampom.