Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1191 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Kausu ieguvēju kausa izcīņa

1 306 944 794

Spēlētāji

Rng Vārds Komanda GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Slovākija Marcel Čeri Portugāle Sampaio Basket 338.36573.776.563.70.72.70.7235.749.3
2 Polija Zbigniew Zarzeczny Brazīlija Nova Venécia ES 1136.157.751.876.24.22.512.31.1334.918.8
3 Igaunija Viit Liiv Ķīna Wizard† 14058.366.762.521110143158
4 Brazīlija Neimar Cardia Grieķija kosmation bc 1038.144.342.481.83.14.32.50.70.82.429.1-25.3
5 Argentīna Matías Carrizo Argentīna Adrogué Poker A 830.668.959.3853.83.60.41.90.40.927.945.1
6 Ukraina Danylo Shalimov Ukraina Lanky Monkeys 11405042.654.52.25.12.32.611.626.215.5
7 Itālija Fabio Falcioni Norvēģija Tanem BB 104046.942.284.83.24.61.70.50.11.825.1-21.1
8 Brazīlija Nelinho Vingador Ķīna Wizard† 1405075505430242558
9 Kanāda Harvey Lucas Dānija Ekvilibristerne 74059.3068.813.62.42.92.71423.914.4
10 Horvātija Marko Šarović Brazīlija Corinthians Ste 1333.26241.478.32.85.11.22.20.42.123.534.7
11 Francija Stevy Cruchet Argentīna Adrogué Poker A 1231.164.644.4689.71.10.52.213.623.343.5
12 Kanāda Brock Innis Ķīna xiaowu 1430.674.352.280.34.34.40.920.92.223.137.7
13 Ķīna Ma Yuanpei Irāna Qom City 1238.857.153.485.73.34.42.12.70.72.322.636.4
14 Krievija Konstantin Zyryanov Dānija Ekvilibristerne 114045.749.487.52.85.72.81.50.42.922.314.1
15 Bulgārija Mladen Ramchev Krievija Dark Armadillos 13364.30607232042163
16 Spānija José Sales Dienas līdz atlabšanai: 2 (Izmežģīts kreisais plecs) Grieķija kosmation bc 738.745.541.776.63.752.70.70.9320.1-22.1
17 Nīderlande Maarten Bernard Dānija Ifö Phytons 839.65033.366.712.9140.91.14.119.8-38
18 Brazīlija Jurandir Arruda Nīderlande Dream Team '92 1028.931.443.877.52.32.92.20.70.31.619.2-19.4
19 Ķīna Luo Zunxian Horvātija gkk šibenik 1024.669.844.390.91.82.81.20.50.20.919.15.1
20 Argentīna Félix Avellaneda Argentīna Adrogué Poker A 1219.649.158.884.81.92.90.51.80.30.818.827.3
21 Lietuva Paulius Pilinka Dānija Ekvilibristerne 11406433.358.15.32.53.12.20.73.718.614.1
22 Krievija Alexander Grozdilov Krievija Dark Armadillos 2325050902.541.51.500.518.553.5
23 Ungārija Marcell Harmat Slovēnija Portland Trail- 1320.56348.193.51.62.20.90.50.30.918.510.9
24 Turcija Yaybüke Dede Turcija BJK SAN DIEGO 1225.766.744.283.31.73.81.22.30.31.318.444.3
25 Lietuva Simanas Karnilius Horvātija Delta Quadrant 1523.358.849.586.52.82.90.91.70.91.218.424.5
26 Ķīna Lei Yelei Argentīna quaquaboys† 1136.353.622.285.75.93.13.521.84.318.4-25
27 Krievija Viktor Novikov Krievija Teiko 1134.247.343.971.93.53.32.70.60.11.318.3-0.8
28 Čehija Václav Kuběnka Vācija Riedenburger Fa 1227.152.85094.72.33.51.30.60.31.618.111.4
29 Polija Oskar Derlukiewicz Ķīna Wizard† 1139.752.237755.62.53.311.23.417.7-21.5
30 Somija Yrjö Sulkala Somija Red Skull 1224.656.847.281.42.13.60.91.40.32.517.718.7
31 Igaunija Mauno Pajula Portugāle Sampaio Basket 329.74539.166.7341.71.30.32.717.736
32 Ķīna Liao Kexin Ķīna NeverchangeYour 1027.85431.586.13.11.82.60.412.317.6-8.8
33 Turcija Efe Övülmüş Latvija BK Wild 1224.256.9064.3911.33.30.83.817.533.8
34 Krievija Igor Bulanov Krievija kvasavkus 1522.655.253.380.41.73.30.70.90.11.617.513.8
35 Amerikas Savienotās Valstis Jimmy Brown Grieķija ta gerakia 1033.341.535.680.82.82.63.50.60.21.917.4-5.2
36 Čīle Alexander Tabares Čīle U Tocornal 1035.349.526.179.13.22.92.310.13.817.4-31.8
37 Nīderlande Joey Bosker Ukraina Mega-Patriotu 1330.551.735.7603.54.81.61.20.71.517.312.8
38 Čīle Nicanor Raiz Čīle U Tocornal 1031.645.241.7758.123.10.80.14.517.3-28.9
39 Irāna Parsa Boloorian Portugāle Sampaio Basket 415.572.762.57551.501.30.31.817.313.3
40 Slovākija Juraj Zetocha Slovēnija Portland Trail- 1319.8495679.21.620.80.70.21.317.112.6
41 Brazīlija Heider de Faria Brazīlija Corinthians Ste 1528.558.55063.23.12.91.31.70.92.817.132.1
42 Krievija Yevgeniy Gulyaev Krievija Dark Armadillos 23269.236.4802.590.531.51.51753.5
43 Turcija Ertuncay Çameli Turcija BJK SAN DIEGO 1223.670.553.781.82.52.50.62.60.81.716.938.8
44 Ungārija Tibor Bencsik Rumānija Energia Rovinar 1123.753.835.584.62.121.910.3116.76.8
45 Lietuva Liudgardas Biruta Slovākija Šmochtláci 1020.8506084.62.72.21.30.90.21.116.7-0.9
46 Grieķija Klearxos Banos Latvija Superzvani 22458.344.477.81.51111.52.516.58
47 Ukraina Oleksandr Shestak Ukraina Lanky Monkeys 1126.555.95070.68.71.71.31.61.4416.57.9
48 Serbija Miodrag Jovanović Serbija KKPantelejci 142558.551.28033.91.410.31.516.416.1
49 Rumānija Marian Virgil Zafiu Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic S 122263.35979.42.91.80.30.90.61.816.313.8
50 Amerikas Savienotās Valstis Leroy Peet Bulgārija SSC Napoli 1323.559.64079.332.30.70.20.12.316.313.1