Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1191 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Kausu ieguvēju kausa izcīņa

1 306 944 794
PPM oficiālā lapa Facebook vietnē
Sniedz vērtējumu mūsu Facebook lapai un iegūsti janākās ziņas pirms to iegūst pārējie.
Piezīmes
Šī iespēja ir daļa no PRO pakas!


Sezona:

Playoff izsējās

Rangs Komanda
1Argentīna Adrogué Poker Atlhétic
2Latvija BK Wild
3Ķīna xiaowu
4Brazīlija Corinthians Steamrollers
5Krievija kvasavkus
6Serbija KKPantelejci
7Horvātija Delta Quadrant
8Polija melex
9Somija Red Skull
10Itālija Scorpioni Torrenova
11Slovākija BK Diktátor Humenné
12Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen
13Slovēnija Portland Trail-Blazers
14Ungārija Arkrektor BBC
15Latvija BK Mārupe
16Čehija BCC Dráteníci z Drátu
17Krievija Dark Armadillos
18Portugāle Sampaio Basket
19Turcija BJK SAN DIEGO
20Irāna Qom City
21Brazīlija CUCUTA BC
22Spānija A.D. Zorgina
23Taivāna Sacramento Kings 2002
24Rumānija Fetesti Rockets
25Somija Pomppupallo
26Bulgārija SSC Napoli
27Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles
28Ungārija Hajrá sc
29Ukraina BC Galychyna
30Slovēnija Podli stroji
31Slovēnija Gotham City Rogues
32Polija OILERS Tychy Basket
33Vācija Riedenburger Falken
34Polija Toledo
35Vācija USV Halle Rhinos
36Ukraina Mega-Patriotu
37Ukraina Lanky Monkeys
38Ungārija D. Mavericks
39Lietuva NEMUNAS KAUNAS
40Somija RMC Plunder
41Vācija Hannover Baskets
42Čehija Slavia Pankrác
43Zviedrija Albino Wizards
44Latvija Superzvani
45Venecuēla Crist Boys
46Brazīlija Nova Venécia ES
47Šveice BarakudaBasketClub
48Rumānija Energia Rovinari
49Turcija XasXas
50Amerikas Savienotās Valstis RNGesus
51Bulgārija Tragedia
52Dānija Ekvilibristerne
53Spānija The Lord of the Rings
54Lietuva Jako liūtai
55Francija Pozyton basketball club
56Serbija DUNSTERI
57Portugāle Braga Bombers
58Serbija Spartanci013
59Krievija Teiko
60Francija Nah Trang Whales
61Ķīna Wizard†
62Argentīna quaquaboys†
63Baltkrievija Darkest Knights
64Francija Beta Vulgaris Furit

Kārta Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
1 kārta Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles Ungārija D. Mavericks 93:83
1 kārta Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen Spānija The Lord of the Rings 198:9
1 kārta Krievija kvasavkus Francija Nah Trang Whales 104:72
1 kārta Ukraina BC Galychyna Ukraina Mega-Patriotu 75:91
1 kārta Brazīlija Corinthians Steamrollers Ķīna Wizard† 142:53
1 kārta Spānija A.D. Zorgina Zviedrija Albino Wizards 124:79
1 kārta Somija Pomppupallo Somija RMC Plunder 105:83
1 kārta Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Francija Beta Vulgaris Furit 68:58
1 kārta Somija Red Skull Serbija DUNSTERI 107:83
1 kārta Slovēnija Podli stroji Vācija USV Halle Rhinos 85:73
1 kārta Portugāle Sampaio Basket Šveice BarakudaBasketClub 98:80
1 kārta Serbija KKPantelejci Krievija Teiko 94:78
1 kārta Slovēnija Portland Trail-Blazers Dānija Ekvilibristerne 106:76
1 kārta Slovēnija Gotham City Rogues Polija Toledo 84:86
1 kārta Brazīlija CUCUTA BC Latvija Superzvani 97:71
1 kārta Krievija Dark Armadillos Rumānija Energia Rovinari 99:98
1 kārta Bulgārija SSC Napoli Lietuva NEMUNAS KAUNAS 105:95
1 kārta Turcija BJK SAN DIEGO Brazīlija Nova Venécia ES 99:68
1 kārta Slovākija BK Diktátor Humenné Lietuva Jako liūtai 117:76
1 kārta Itālija Scorpioni Torrenova Francija Pozyton basketball club 89:81
1 kārta Ungārija Arkrektor BBC Bulgārija Tragedia 103:65
1 kārta Taivāna Sacramento Kings 2002 Čehija Slavia Pankrác 96:68
1 kārta Ungārija Hajrá sc Ukraina Lanky Monkeys 105:61
1 kārta Polija melex Portugāle Braga Bombers 93:50
1 kārta Horvātija Delta Quadrant Serbija Spartanci013 111:82
1 kārta Polija OILERS Tychy Basket Vācija Riedenburger Falken 80:92
1 kārta Irāna Qom City Venecuēla Crist Boys 85:73
1 kārta Rumānija Fetesti Rockets Vācija Hannover Baskets 90:79
1 kārta Ķīna xiaowu Argentīna quaquaboys† 120:46
1 kārta Latvija BK Mārupe Amerikas Savienotās Valstis RNGesus 88:75
1 kārta Latvija BK Wild Baltkrievija Darkest Knights 102:74
1 kārta Čehija BCC Dráteníci z Drátu Turcija XasXas 70:84
2 kārta Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen Spānija A.D. Zorgina 83:94
2 kārta Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Turcija XasXas 77:87
2 kārta Ķīna xiaowu Polija Toledo 90:84
2 kārta Serbija KKPantelejci Ungārija Hajrá sc 119:86
2 kārta Itālija Scorpioni Torrenova Rumānija Fetesti Rockets 92:88
2 kārta Latvija BK Mārupe Turcija BJK SAN DIEGO 94:76
2 kārta Polija melex Bulgārija SSC Napoli 67:80
2 kārta Horvātija Delta Quadrant Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles 101:82
2 kārta Krievija Dark Armadillos Portugāle Sampaio Basket 68:75
2 kārta Latvija BK Wild Ukraina Mega-Patriotu 58:97
2 kārta Krievija kvasavkus Slovēnija Podli stroji 107:71
2 kārta Somija Red Skull Somija Pomppupallo 78:92
2 kārta Slovēnija Portland Trail-Blazers Brazīlija CUCUTA BC 90:89
2 kārta Ungārija Arkrektor BBC Irāna Qom City 90:78
2 kārta Slovākija BK Diktátor Humenné Taivāna Sacramento Kings 2002 79:67
2 kārta Brazīlija Corinthians Steamrollers Vācija Riedenburger Falken 110:76
Pēdējie 16 Serbija KKPantelejci Somija Pomppupallo 94:70
Pēdējie 16 Horvātija Delta Quadrant Spānija A.D. Zorgina 102:86
Pēdējie 16 Brazīlija Corinthians Steamrollers Ukraina Mega-Patriotu 98:85
Pēdējie 16 Slovākija BK Diktátor Humenné Latvija BK Mārupe 70:105
Pēdējie 16 Ķīna xiaowu Turcija XasXas 93:72
Pēdējie 16 Krievija kvasavkus Bulgārija SSC Napoli 90:83
Pēdējie 16 Slovēnija Portland Trail-Blazers Ungārija Arkrektor BBC 78:88
Pēdējie 16 Itālija Scorpioni Torrenova Portugāle Sampaio Basket 48:64
Ceturtdaļfināls Ķīna xiaowu Portugāle Sampaio Basket 80:97
Ceturtdaļfināls Krievija kvasavkus Ungārija Arkrektor BBC 93:73
Ceturtdaļfināls Serbija KKPantelejci Horvātija Delta Quadrant 92:97
Ceturtdaļfināls Brazīlija Corinthians Steamrollers Latvija BK Mārupe 87:66
Pusfināls Krievija kvasavkus Horvātija Delta Quadrant 81:80
Pusfināls Brazīlija Corinthians Steamrollers Portugāle Sampaio Basket 80:96
Spēle par trešo vietu Brazīlija Corinthians Steamrollers Horvātija Delta Quadrant Pievienot TV programmai
Fināls Krievija kvasavkus Portugāle Sampaio Basket Pievienot TV programmai