Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1191 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Kausu ieguvēju kausa izcīņa

1 309 105 764
Grupa:   Sezona:

Grupa 1

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Serbija KKPantelejci Čīle Mágicos Caturros 141:38
06.04.2020 Slovēnija Gotham City Rogues Šveice BarakudaBasketClub 87:86
06.04.2020 Horvātija gkk šibenik Portugāle Braga Bombers 67:80
09.04.2020 Čīle Mágicos Caturros Portugāle Braga Bombers 52:111
09.04.2020 Šveice BarakudaBasketClub Horvātija gkk šibenik 82:70
09.04.2020 Serbija KKPantelejci Slovēnija Gotham City Rogues 87:72
13.04.2020 Slovēnija Gotham City Rogues Čīle Mágicos Caturros 135:39
13.04.2020 Horvātija gkk šibenik Serbija KKPantelejci 94:108
13.04.2020 Portugāle Braga Bombers Šveice BarakudaBasketClub 73:84
16.04.2020 Čīle Mágicos Caturros Šveice BarakudaBasketClub 57:89
16.04.2020 Serbija KKPantelejci Portugāle Braga Bombers 103:77
16.04.2020 Slovēnija Gotham City Rogues Horvātija gkk šibenik 91:74
20.04.2020 Horvātija gkk šibenik Čīle Mágicos Caturros 103:69
20.04.2020 Portugāle Braga Bombers Slovēnija Gotham City Rogues 85:68
20.04.2020 Šveice BarakudaBasketClub Serbija KKPantelejci 78:80
23.04.2020 Čīle Mágicos Caturros Serbija KKPantelejci 63:130
23.04.2020 Šveice BarakudaBasketClub Slovēnija Gotham City Rogues 73:78
23.04.2020 Portugāle Braga Bombers Horvātija gkk šibenik 83:82
27.04.2020 Portugāle Braga Bombers Čīle Mágicos Caturros 85:42
27.04.2020 Horvātija gkk šibenik Šveice BarakudaBasketClub 96:70
27.04.2020 Slovēnija Gotham City Rogues Serbija KKPantelejci 90:105
30.04.2020 Čīle Mágicos Caturros Slovēnija Gotham City Rogues 37:126
30.04.2020 Serbija KKPantelejci Horvātija gkk šibenik 97:87
30.04.2020 Šveice BarakudaBasketClub Portugāle Braga Bombers 91:71
04.05.2020 Šveice BarakudaBasketClub Čīle Mágicos Caturros 108:50
04.05.2020 Portugāle Braga Bombers Serbija KKPantelejci 71:111
04.05.2020 Horvātija gkk šibenik Slovēnija Gotham City Rogues 97:86
07.05.2020 Čīle Mágicos Caturros Horvātija gkk šibenik 61:84
07.05.2020 Slovēnija Gotham City Rogues Portugāle Braga Bombers 78:60
07.05.2020 Serbija KKPantelejci Šveice BarakudaBasketClub 106:82

Grupa 2

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Polija Toledo Norvēģija Tanem BB 116:77
06.04.2020 Somija Pomppupallo Baltkrievija Minsk Wildcats 110:71
06.04.2020 Francija Beta Vulgaris Furit Čehija BCC Dráteníci z Drátu 65:79
09.04.2020 Norvēģija Tanem BB Čehija BCC Dráteníci z Drátu 73:98
09.04.2020 Baltkrievija Minsk Wildcats Francija Beta Vulgaris Furit 75:77
09.04.2020 Polija Toledo Somija Pomppupallo 96:101
13.04.2020 Somija Pomppupallo Norvēģija Tanem BB 107:82
13.04.2020 Francija Beta Vulgaris Furit Polija Toledo 78:92
13.04.2020 Čehija BCC Dráteníci z Drátu Baltkrievija Minsk Wildcats 111:81
16.04.2020 Norvēģija Tanem BB Baltkrievija Minsk Wildcats 102:121
16.04.2020 Polija Toledo Čehija BCC Dráteníci z Drátu 87:80
16.04.2020 Somija Pomppupallo Francija Beta Vulgaris Furit 92:79
20.04.2020 Francija Beta Vulgaris Furit Norvēģija Tanem BB 95:76
20.04.2020 Čehija BCC Dráteníci z Drátu Somija Pomppupallo 98:82
20.04.2020 Baltkrievija Minsk Wildcats Polija Toledo 90:94
23.04.2020 Norvēģija Tanem BB Polija Toledo 79:96
23.04.2020 Baltkrievija Minsk Wildcats Somija Pomppupallo 76:89
23.04.2020 Čehija BCC Dráteníci z Drátu Francija Beta Vulgaris Furit 88:80
27.04.2020 Čehija BCC Dráteníci z Drátu Norvēģija Tanem BB 102:84
27.04.2020 Francija Beta Vulgaris Furit Baltkrievija Minsk Wildcats 85:84
27.04.2020 Somija Pomppupallo Polija Toledo 59:84
30.04.2020 Norvēģija Tanem BB Somija Pomppupallo 71:94
30.04.2020 Polija Toledo Francija Beta Vulgaris Furit 84:65
30.04.2020 Baltkrievija Minsk Wildcats Čehija BCC Dráteníci z Drátu 55:107
04.05.2020 Baltkrievija Minsk Wildcats Norvēģija Tanem BB 111:82
04.05.2020 Čehija BCC Dráteníci z Drátu Polija Toledo 92:82
04.05.2020 Francija Beta Vulgaris Furit Somija Pomppupallo 79:90
07.05.2020 Norvēģija Tanem BB Francija Beta Vulgaris Furit 88:85
07.05.2020 Somija Pomppupallo Čehija BCC Dráteníci z Drátu 108:89
07.05.2020 Polija Toledo Baltkrievija Minsk Wildcats 83:84

Grupa 3

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Ungārija Hajrá sc Kanāda Reflex de Montréal 81:62
06.04.2020 Krievija Teiko Grieķija ta gerakia 103:93
06.04.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Rumānija Energia Rovinari 116:70
09.04.2020 Kanāda Reflex de Montréal Rumānija Energia Rovinari 77:92
09.04.2020 Grieķija ta gerakia Itālija Scorpioni Torrenova 76:82
09.04.2020 Ungārija Hajrá sc Krievija Teiko 104:81
13.04.2020 Krievija Teiko Kanāda Reflex de Montréal 83:87
13.04.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Ungārija Hajrá sc 84:73
13.04.2020 Rumānija Energia Rovinari Grieķija ta gerakia 75:94
16.04.2020 Kanāda Reflex de Montréal Grieķija ta gerakia 88:80
16.04.2020 Ungārija Hajrá sc Rumānija Energia Rovinari 75:73
16.04.2020 Krievija Teiko Itālija Scorpioni Torrenova 87:81
20.04.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Kanāda Reflex de Montréal 68:48
20.04.2020 Rumānija Energia Rovinari Krievija Teiko 105:88
20.04.2020 Grieķija ta gerakia Ungārija Hajrá sc 102:109
23.04.2020 Kanāda Reflex de Montréal Ungārija Hajrá sc 56:96
23.04.2020 Grieķija ta gerakia Krievija Teiko 88:110
23.04.2020 Rumānija Energia Rovinari Itālija Scorpioni Torrenova 76:86
27.04.2020 Rumānija Energia Rovinari Kanāda Reflex de Montréal 82:74
27.04.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Grieķija ta gerakia 94:83
27.04.2020 Krievija Teiko Ungārija Hajrá sc 73:79
30.04.2020 Kanāda Reflex de Montréal Krievija Teiko 76:84
30.04.2020 Ungārija Hajrá sc Itālija Scorpioni Torrenova 72:75
30.04.2020 Grieķija ta gerakia Rumānija Energia Rovinari 98:93
04.05.2020 Grieķija ta gerakia Kanāda Reflex de Montréal 103:77
04.05.2020 Rumānija Energia Rovinari Ungārija Hajrá sc 119:87
04.05.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Krievija Teiko 96:68
07.05.2020 Kanāda Reflex de Montréal Itālija Scorpioni Torrenova 46:91
07.05.2020 Krievija Teiko Rumānija Energia Rovinari 69:73
07.05.2020 Ungārija Hajrá sc Grieķija ta gerakia 89:72

Grupa 4

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Ukraina BC Galychyna Dānija Ifö Phytons 113:79
06.04.2020 Latvija BK Mārupe Bulgārija Tragedia 97:89
06.04.2020 Slovākija Šmochtláci Čehija Slavia Pankrác 81:90
09.04.2020 Dānija Ifö Phytons Čehija Slavia Pankrác 74:98
09.04.2020 Bulgārija Tragedia Slovākija Šmochtláci 85:80
09.04.2020 Ukraina BC Galychyna Latvija BK Mārupe 65:59
13.04.2020 Latvija BK Mārupe Dānija Ifö Phytons 161:56
13.04.2020 Slovākija Šmochtláci Ukraina BC Galychyna 110:91
13.04.2020 Čehija Slavia Pankrác Bulgārija Tragedia 102:67
16.04.2020 Dānija Ifö Phytons Bulgārija Tragedia 79:93
16.04.2020 Ukraina BC Galychyna Čehija Slavia Pankrác 89:87
16.04.2020 Latvija BK Mārupe Slovākija Šmochtláci 73:67
20.04.2020 Slovākija Šmochtláci Dānija Ifö Phytons 89:66
20.04.2020 Čehija Slavia Pankrác Latvija BK Mārupe 88:87
20.04.2020 Bulgārija Tragedia Ukraina BC Galychyna 114:97
23.04.2020 Dānija Ifö Phytons Ukraina BC Galychyna 64:104
23.04.2020 Bulgārija Tragedia Latvija BK Mārupe 72:83
23.04.2020 Čehija Slavia Pankrác Slovākija Šmochtláci 108:98
27.04.2020 Čehija Slavia Pankrác Dānija Ifö Phytons 100:70
27.04.2020 Slovākija Šmochtláci Bulgārija Tragedia 68:87
27.04.2020 Latvija BK Mārupe Ukraina BC Galychyna 81:56
30.04.2020 Dānija Ifö Phytons Latvija BK Mārupe 56:117
30.04.2020 Ukraina BC Galychyna Slovākija Šmochtláci 99:96
30.04.2020 Bulgārija Tragedia Čehija Slavia Pankrác 97:76
04.05.2020 Bulgārija Tragedia Dānija Ifö Phytons 101:69
04.05.2020 Čehija Slavia Pankrác Ukraina BC Galychyna 82:90
04.05.2020 Slovākija Šmochtláci Latvija BK Mārupe 80:81
07.05.2020 Dānija Ifö Phytons Slovākija Šmochtláci 71:80
07.05.2020 Latvija BK Mārupe Čehija Slavia Pankrác 95:84
07.05.2020 Ukraina BC Galychyna Bulgārija Tragedia 112:80

Grupa 5

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Čīle U Tocornal 136:56
06.04.2020 Slovēnija Podli stroji Grieķija kosmation bc 114:93
06.04.2020 Francija Pozyton basketball club Zviedrija Albino Wizards 99:101
09.04.2020 Čīle U Tocornal Zviedrija Albino Wizards 71:105
09.04.2020 Grieķija kosmation bc Francija Pozyton basketball club 90:93
09.04.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Slovēnija Podli stroji 134:48
13.04.2020 Slovēnija Podli stroji Čīle U Tocornal 97:74
13.04.2020 Francija Pozyton basketball club Brazīlija Corinthians Steamrollers 64:109
13.04.2020 Zviedrija Albino Wizards Grieķija kosmation bc 114:94
16.04.2020 Čīle U Tocornal Grieķija kosmation bc 93:102
16.04.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Zviedrija Albino Wizards 126:76
16.04.2020 Slovēnija Podli stroji Francija Pozyton basketball club 84:89
20.04.2020 Francija Pozyton basketball club Čīle U Tocornal 119:73
20.04.2020 Zviedrija Albino Wizards Slovēnija Podli stroji 84:87
20.04.2020 Grieķija kosmation bc Brazīlija Corinthians Steamrollers 61:122
23.04.2020 Čīle U Tocornal Brazīlija Corinthians Steamrollers 62:120
23.04.2020 Grieķija kosmation bc Slovēnija Podli stroji 94:111
23.04.2020 Zviedrija Albino Wizards Francija Pozyton basketball club 83:81
27.04.2020 Zviedrija Albino Wizards Čīle U Tocornal 112:80
27.04.2020 Francija Pozyton basketball club Grieķija kosmation bc 125:74
27.04.2020 Slovēnija Podli stroji Brazīlija Corinthians Steamrollers 69:109
30.04.2020 Čīle U Tocornal Slovēnija Podli stroji 86:107
30.04.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Francija Pozyton basketball club 110:72
30.04.2020 Grieķija kosmation bc Zviedrija Albino Wizards 82:121
04.05.2020 Grieķija kosmation bc Čīle U Tocornal 107:90
04.05.2020 Zviedrija Albino Wizards Brazīlija Corinthians Steamrollers 66:99
04.05.2020 Francija Pozyton basketball club Slovēnija Podli stroji 63:77
07.05.2020 Čīle U Tocornal Francija Pozyton basketball club 80:111
07.05.2020 Slovēnija Podli stroji Zviedrija Albino Wizards 109:86
07.05.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Grieķija kosmation bc 134:59

Grupa 6

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Brazīlija CUCUTA BC Venecuēla Los Implacables 108:42
06.04.2020 Vācija USV Halle Rhinos Lielbritānija Sentinels† 161:26
06.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen Spānija The Lord of the Rings 97:90
09.04.2020 Venecuēla Los Implacables Spānija The Lord of the Rings 33:96
09.04.2020 Lielbritānija Sentinels† Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen 17:172
09.04.2020 Brazīlija CUCUTA BC Vācija USV Halle Rhinos 76:67
13.04.2020 Vācija USV Halle Rhinos Venecuēla Los Implacables 109:53
13.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen Brazīlija CUCUTA BC 96:97
13.04.2020 Spānija The Lord of the Rings Lielbritānija Sentinels† 144:34
16.04.2020 Venecuēla Los Implacables Lielbritānija Sentinels† 103:70
16.04.2020 Brazīlija CUCUTA BC Spānija The Lord of the Rings 99:97
16.04.2020 Vācija USV Halle Rhinos Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen 108:83
20.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen Venecuēla Los Implacables 115:39
20.04.2020 Spānija The Lord of the Rings Vācija USV Halle Rhinos 118:122
20.04.2020 Lielbritānija Sentinels† Brazīlija CUCUTA BC 23:170
23.04.2020 Venecuēla Los Implacables Brazīlija CUCUTA BC 52:115
23.04.2020 Lielbritānija Sentinels† Vācija USV Halle Rhinos 35:139
23.04.2020 Spānija The Lord of the Rings Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen 127:128
27.04.2020 Spānija The Lord of the Rings Venecuēla Los Implacables 119:54
27.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen Lielbritānija Sentinels† 151:26
27.04.2020 Vācija USV Halle Rhinos Brazīlija CUCUTA BC 79:85
30.04.2020 Venecuēla Los Implacables Vācija USV Halle Rhinos 44:92
30.04.2020 Brazīlija CUCUTA BC Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen 93:107
30.04.2020 Lielbritānija Sentinels† Spānija The Lord of the Rings 135:68
04.05.2020 Lielbritānija Sentinels† Venecuēla Los Implacables 53:104
04.05.2020 Spānija The Lord of the Rings Brazīlija CUCUTA BC 91:88
04.05.2020 Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen Vācija USV Halle Rhinos 98:80
07.05.2020 Venecuēla Los Implacables Amerikas Savienotās Valstis Mutant Atomic Supermen 37:108
07.05.2020 Vācija USV Halle Rhinos Spānija The Lord of the Rings 94:112
07.05.2020 Brazīlija CUCUTA BC Lielbritānija Sentinels† 148:17

Grupa 7

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Polija OILERS Tychy Basket Bosnija un Hercogovina Romanticari 109:79
06.04.2020 Latvija Superzvani Igaunija fukalot 88:53
06.04.2020 Slovākija BK Diktátor Humenné Lietuva Jako liūtai 61:79
09.04.2020 Bosnija un Hercogovina Romanticari Lietuva Jako liūtai 100:83
09.04.2020 Igaunija fukalot Slovākija BK Diktátor Humenné 81:105
09.04.2020 Polija OILERS Tychy Basket Latvija Superzvani 89:86
13.04.2020 Latvija Superzvani Bosnija un Hercogovina Romanticari 90:73
13.04.2020 Slovākija BK Diktátor Humenné Polija OILERS Tychy Basket 113:97
13.04.2020 Lietuva Jako liūtai Igaunija fukalot 115:55
16.04.2020 Bosnija un Hercogovina Romanticari Igaunija fukalot 89:63
16.04.2020 Polija OILERS Tychy Basket Lietuva Jako liūtai 119:97
16.04.2020 Latvija Superzvani Slovākija BK Diktátor Humenné 69:85
20.04.2020 Slovākija BK Diktátor Humenné Bosnija un Hercogovina Romanticari 88:74
20.04.2020 Lietuva Jako liūtai Latvija Superzvani 100:44
20.04.2020 Igaunija fukalot Polija OILERS Tychy Basket 62:104
23.04.2020 Bosnija un Hercogovina Romanticari Polija OILERS Tychy Basket 70:90
23.04.2020 Igaunija fukalot Latvija Superzvani 70:80
23.04.2020 Lietuva Jako liūtai Slovākija BK Diktátor Humenné 86:98
27.04.2020 Lietuva Jako liūtai Bosnija un Hercogovina Romanticari 86:90
27.04.2020 Slovākija BK Diktátor Humenné Igaunija fukalot 111:50
27.04.2020 Latvija Superzvani Polija OILERS Tychy Basket 82:71
30.04.2020 Bosnija un Hercogovina Romanticari Latvija Superzvani 88:94
30.04.2020 Polija OILERS Tychy Basket Slovākija BK Diktátor Humenné 83:99
30.04.2020 Igaunija fukalot Lietuva Jako liūtai 57:113
04.05.2020 Igaunija fukalot Bosnija un Hercogovina Romanticari 74:84
04.05.2020 Lietuva Jako liūtai Polija OILERS Tychy Basket 112:103
04.05.2020 Slovākija BK Diktátor Humenné Latvija Superzvani 103:74
07.05.2020 Bosnija un Hercogovina Romanticari Slovākija BK Diktátor Humenné 91:99
07.05.2020 Latvija Superzvani Lietuva Jako liūtai 84:68
07.05.2020 Polija OILERS Tychy Basket Igaunija fukalot 131:73

Grupa 8

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Serbija Spartanci013 Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers 112:29
06.04.2020 Krievija Dark Armadillos Šveice BCB Tigers 65:43
06.04.2020 Horvātija Delta Quadrant Lietuva NEMUNAS KAUNAS 100:68
09.04.2020 Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers Lietuva NEMUNAS KAUNAS 44:125
09.04.2020 Šveice BCB Tigers Horvātija Delta Quadrant 72:108
09.04.2020 Serbija Spartanci013 Krievija Dark Armadillos 86:94
13.04.2020 Krievija Dark Armadillos Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers 129:42
13.04.2020 Horvātija Delta Quadrant Serbija Spartanci013 124:76
13.04.2020 Lietuva NEMUNAS KAUNAS Šveice BCB Tigers 95:64
16.04.2020 Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers Šveice BCB Tigers 52:133
16.04.2020 Serbija Spartanci013 Lietuva NEMUNAS KAUNAS 78:108
16.04.2020 Krievija Dark Armadillos Horvātija Delta Quadrant 88:78
20.04.2020 Horvātija Delta Quadrant Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers 181:21
20.04.2020 Lietuva NEMUNAS KAUNAS Krievija Dark Armadillos 85:117
20.04.2020 Šveice BCB Tigers Serbija Spartanci013 88:91
23.04.2020 Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers Serbija Spartanci013 35:126
23.04.2020 Šveice BCB Tigers Krievija Dark Armadillos 82:130
23.04.2020 Lietuva NEMUNAS KAUNAS Horvātija Delta Quadrant 75:122
27.04.2020 Lietuva NEMUNAS KAUNAS Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers 150:35
27.04.2020 Horvātija Delta Quadrant Šveice BCB Tigers 99:67
27.04.2020 Krievija Dark Armadillos Serbija Spartanci013 116:71
30.04.2020 Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers Krievija Dark Armadillos 67:125
30.04.2020 Serbija Spartanci013 Horvātija Delta Quadrant 89:91
30.04.2020 Šveice BCB Tigers Lietuva NEMUNAS KAUNAS 97:105
04.05.2020 Šveice BCB Tigers Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers 116:67
04.05.2020 Lietuva NEMUNAS KAUNAS Serbija Spartanci013 100:71
04.05.2020 Horvātija Delta Quadrant Krievija Dark Armadillos 94:70
07.05.2020 Nīderlande Wall Street MoneyGrubbers Horvātija Delta Quadrant 51:155
07.05.2020 Krievija Dark Armadillos Lietuva NEMUNAS KAUNAS 125:58
07.05.2020 Serbija Spartanci013 Šveice BCB Tigers 96:69

Grupa 9

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Ukraina Lanky Monkeys Norvēģija Ålgård BK 115:50
06.04.2020 Latvija BK Wild Lielbritānija Benny Basket 34034 † 131:36
06.04.2020 Argentīna quaquaboys† Turcija BJK SAN DIEGO 48:116
09.04.2020 Norvēģija Ålgård BK Turcija BJK SAN DIEGO 40:126
09.04.2020 Lielbritānija Benny Basket 34034 † Argentīna quaquaboys† 70:101
09.04.2020 Ukraina Lanky Monkeys Latvija BK Wild 66:101
13.04.2020 Latvija BK Wild Norvēģija Ålgård BK 131:35
13.04.2020 Argentīna quaquaboys† Ukraina Lanky Monkeys 67:102
13.04.2020 Turcija BJK SAN DIEGO Lielbritānija Benny Basket 34034 † 127:25
16.04.2020 Norvēģija Ålgård BK Lielbritānija Benny Basket 34034 † 111:72
16.04.2020 Ukraina Lanky Monkeys Turcija BJK SAN DIEGO 72:95
16.04.2020 Latvija BK Wild Argentīna quaquaboys† 119:50
20.04.2020 Argentīna quaquaboys† Norvēģija Ålgård BK 103:70
20.04.2020 Turcija BJK SAN DIEGO Latvija BK Wild 67:72
20.04.2020 Lielbritānija Benny Basket 34034 † Ukraina Lanky Monkeys 33:117
23.04.2020 Norvēģija Ålgård BK Ukraina Lanky Monkeys 54:98
23.04.2020 Lielbritānija Benny Basket 34034 † Latvija BK Wild 26:128
23.04.2020 Turcija BJK SAN DIEGO Argentīna quaquaboys† 128:48
27.04.2020 Turcija BJK SAN DIEGO Norvēģija Ålgård BK 122:43
27.04.2020 Argentīna quaquaboys† Lielbritānija Benny Basket 34034 † 107:58
27.04.2020 Latvija BK Wild Ukraina Lanky Monkeys 100:48
30.04.2020 Norvēģija Ålgård BK Latvija BK Wild 32:137
30.04.2020 Ukraina Lanky Monkeys Argentīna quaquaboys† 120:63
30.04.2020 Lielbritānija Benny Basket 34034 † Turcija BJK SAN DIEGO 33:139
04.05.2020 Lielbritānija Benny Basket 34034 † Norvēģija Ålgård BK 99:59
04.05.2020 Turcija BJK SAN DIEGO Ukraina Lanky Monkeys 98:69
04.05.2020 Argentīna quaquaboys† Latvija BK Wild 48:118
07.05.2020 Norvēģija Ålgård BK Argentīna quaquaboys† 91:94
07.05.2020 Latvija BK Wild Turcija BJK SAN DIEGO 77:72
07.05.2020 Ukraina Lanky Monkeys Lielbritānija Benny Basket 34034 † 119:50

Grupa 10

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Polija melex Beļģija The Cavs 143:43
06.04.2020 Ķīna NeverchangeYourID Baltkrievija Darkest Knights 53:86
06.04.2020 Somija RMC Plunder Portugāle Sampaio Basket 89:94
09.04.2020 Beļģija The Cavs Portugāle Sampaio Basket 72:131
09.04.2020 Baltkrievija Darkest Knights Somija RMC Plunder 87:89
09.04.2020 Polija melex Ķīna NeverchangeYourID 92:53
13.04.2020 Ķīna NeverchangeYourID Beļģija The Cavs 139:74
13.04.2020 Somija RMC Plunder Polija melex 76:96
13.04.2020 Portugāle Sampaio Basket Baltkrievija Darkest Knights 121:86
16.04.2020 Beļģija The Cavs Baltkrievija Darkest Knights 66:126
16.04.2020 Polija melex Portugāle Sampaio Basket 86:91
16.04.2020 Ķīna NeverchangeYourID Somija RMC Plunder 75:92
20.04.2020 Somija RMC Plunder Beļģija The Cavs 137:64
20.04.2020 Portugāle Sampaio Basket Ķīna NeverchangeYourID 118:59
20.04.2020 Baltkrievija Darkest Knights Polija melex 72:92
23.04.2020 Beļģija The Cavs Polija melex 51:167
23.04.2020 Baltkrievija Darkest Knights Ķīna NeverchangeYourID 71:80
23.04.2020 Portugāle Sampaio Basket Somija RMC Plunder 131:95
27.04.2020 Portugāle Sampaio Basket Beļģija The Cavs 144:50
27.04.2020 Somija RMC Plunder Baltkrievija Darkest Knights 78:67
27.04.2020 Ķīna NeverchangeYourID Polija melex 60:82
30.04.2020 Beļģija The Cavs Ķīna NeverchangeYourID 69:111
30.04.2020 Polija melex Somija RMC Plunder 104:71
30.04.2020 Baltkrievija Darkest Knights Portugāle Sampaio Basket 100:102
04.05.2020 Baltkrievija Darkest Knights Beļģija The Cavs 116:46
04.05.2020 Portugāle Sampaio Basket Polija melex 77:79
04.05.2020 Somija RMC Plunder Ķīna NeverchangeYourID 107:73
07.05.2020 Beļģija The Cavs Somija RMC Plunder 53:119
07.05.2020 Ķīna NeverchangeYourID Portugāle Sampaio Basket 83:104
07.05.2020 Polija melex Baltkrievija Darkest Knights 86:68

Grupa 11

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Ukraina Mega-Patriotu Kanāda Ontario Snowtrotters 118:77
06.04.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Igaunija RED MOSKVA 99:52
06.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles Turcija XasXas 96:83
09.04.2020 Kanāda Ontario Snowtrotters Turcija XasXas 75:92
09.04.2020 Igaunija RED MOSKVA Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles 42:121
09.04.2020 Ukraina Mega-Patriotu Slovēnija Portland Trail-Blazers 79:84
13.04.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Kanāda Ontario Snowtrotters 114:85
13.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles Ukraina Mega-Patriotu 88:68
13.04.2020 Turcija XasXas Igaunija RED MOSKVA 144:53
16.04.2020 Kanāda Ontario Snowtrotters Igaunija RED MOSKVA 137:63
16.04.2020 Ukraina Mega-Patriotu Turcija XasXas 94:61
16.04.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles 78:83
20.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles Kanāda Ontario Snowtrotters 104:95
20.04.2020 Turcija XasXas Slovēnija Portland Trail-Blazers 77:79
20.04.2020 Igaunija RED MOSKVA Ukraina Mega-Patriotu 36:132
23.04.2020 Kanāda Ontario Snowtrotters Ukraina Mega-Patriotu 91:89
23.04.2020 Igaunija RED MOSKVA Slovēnija Portland Trail-Blazers 42:130
23.04.2020 Turcija XasXas Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles 94:92
27.04.2020 Turcija XasXas Kanāda Ontario Snowtrotters 96:71
27.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles Igaunija RED MOSKVA 140:42
27.04.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Ukraina Mega-Patriotu 59:83
30.04.2020 Kanāda Ontario Snowtrotters Slovēnija Portland Trail-Blazers 33:167
30.04.2020 Ukraina Mega-Patriotu Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles 91:75
30.04.2020 Igaunija RED MOSKVA Turcija XasXas 33:129
04.05.2020 Igaunija RED MOSKVA Kanāda Ontario Snowtrotters 66:125
04.05.2020 Turcija XasXas Ukraina Mega-Patriotu 86:78
04.05.2020 Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles Slovēnija Portland Trail-Blazers 89:91
07.05.2020 Kanāda Ontario Snowtrotters Amerikas Savienotās Valstis Oregon Eagles 92:94
07.05.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Turcija XasXas 82:80
07.05.2020 Ukraina Mega-Patriotu Igaunija RED MOSKVA 119:37

Grupa 12

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Brazīlija Nova Venécia ES Dānija Ekvilibristerne 91:94
06.04.2020 Ķīna xiaowu Austrija amicos† 138:42
06.04.2020 Itālija Dream Nabb Team† Spānija A.D. Zorgina 72:85
09.04.2020 Dānija Ekvilibristerne Spānija A.D. Zorgina 49:73
09.04.2020 Austrija amicos† Itālija Dream Nabb Team† 64:110
09.04.2020 Brazīlija Nova Venécia ES Ķīna xiaowu 55:110
13.04.2020 Ķīna xiaowu Dānija Ekvilibristerne 102:57
13.04.2020 Itālija Dream Nabb Team† Brazīlija Nova Venécia ES 87:104
13.04.2020 Spānija A.D. Zorgina Austrija amicos† 104:57
16.04.2020 Dānija Ekvilibristerne Austrija amicos† 161:41
16.04.2020 Brazīlija Nova Venécia ES Spānija A.D. Zorgina 68:79
16.04.2020 Ķīna xiaowu Itālija Dream Nabb Team† 113:49
20.04.2020 Itālija Dream Nabb Team† Dānija Ekvilibristerne 86:113
20.04.2020 Spānija A.D. Zorgina Ķīna xiaowu 84:98
20.04.2020 Austrija amicos† Brazīlija Nova Venécia ES 23:142
23.04.2020 Dānija Ekvilibristerne Brazīlija Nova Venécia ES 73:98
23.04.2020 Austrija amicos† Ķīna xiaowu 17:147
23.04.2020 Spānija A.D. Zorgina Itālija Dream Nabb Team† 86:62
27.04.2020 Spānija A.D. Zorgina Dānija Ekvilibristerne 101:49
27.04.2020 Itālija Dream Nabb Team† Austrija amicos† 106:44
27.04.2020 Ķīna xiaowu Brazīlija Nova Venécia ES 105:57
30.04.2020 Dānija Ekvilibristerne Ķīna xiaowu 67:79
30.04.2020 Brazīlija Nova Venécia ES Itālija Dream Nabb Team† 138:71
30.04.2020 Austrija amicos† Spānija A.D. Zorgina 28:140
04.05.2020 Austrija amicos† Dānija Ekvilibristerne 30:151
04.05.2020 Spānija A.D. Zorgina Brazīlija Nova Venécia ES 89:78
04.05.2020 Itālija Dream Nabb Team† Ķīna xiaowu 48:125
07.05.2020 Dānija Ekvilibristerne Itālija Dream Nabb Team† 135:63
07.05.2020 Ķīna xiaowu Spānija A.D. Zorgina 117:69
07.05.2020 Brazīlija Nova Venécia ES Austrija amicos† 151:26

Grupa 13

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Serbija DUNSTERI Nīderlande Dream Team '92 99:74
06.04.2020 Vācija Hannover Baskets Īrija DreamTeam78 84:60
06.04.2020 Somija Red Skull Rumānija Fetesti Rockets 84:97
09.04.2020 Nīderlande Dream Team '92 Rumānija Fetesti Rockets 70:109
09.04.2020 Īrija DreamTeam78 Somija Red Skull 64:108
09.04.2020 Serbija DUNSTERI Vācija Hannover Baskets 78:90
13.04.2020 Vācija Hannover Baskets Nīderlande Dream Team '92 133:76
13.04.2020 Somija Red Skull Serbija DUNSTERI 98:74
13.04.2020 Rumānija Fetesti Rockets Īrija DreamTeam78 92:69
16.04.2020 Nīderlande Dream Team '92 Īrija DreamTeam78 89:98
16.04.2020 Serbija DUNSTERI Rumānija Fetesti Rockets 83:88
16.04.2020 Vācija Hannover Baskets Somija Red Skull 88:91
20.04.2020 Somija Red Skull Nīderlande Dream Team '92 104:69
20.04.2020 Rumānija Fetesti Rockets Vācija Hannover Baskets 83:59
20.04.2020 Īrija DreamTeam78 Serbija DUNSTERI 76:109
23.04.2020 Nīderlande Dream Team '92 Serbija DUNSTERI 84:106
23.04.2020 Īrija DreamTeam78 Vācija Hannover Baskets 67:91
23.04.2020 Rumānija Fetesti Rockets Somija Red Skull 92:93
27.04.2020 Rumānija Fetesti Rockets Nīderlande Dream Team '92 96:78
27.04.2020 Somija Red Skull Īrija DreamTeam78 113:81
27.04.2020 Vācija Hannover Baskets Serbija DUNSTERI 94:100
30.04.2020 Nīderlande Dream Team '92 Vācija Hannover Baskets 82:89
30.04.2020 Serbija DUNSTERI Somija Red Skull 83:99
30.04.2020 Īrija DreamTeam78 Rumānija Fetesti Rockets 68:97
04.05.2020 Īrija DreamTeam78 Nīderlande Dream Team '92 91:99
04.05.2020 Rumānija Fetesti Rockets Serbija DUNSTERI 83:65
04.05.2020 Somija Red Skull Vācija Hannover Baskets 95:85
07.05.2020 Nīderlande Dream Team '92 Somija Red Skull 65:114
07.05.2020 Vācija Hannover Baskets Rumānija Fetesti Rockets 83:69
07.05.2020 Serbija DUNSTERI Īrija DreamTeam78 92:72

Grupa 14

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Ungārija D. Mavericks Beļģija Denver Nuggets. 111:67
06.04.2020 Krievija kvasavkus Taivāna Sacramento Kings 2002 76:65
06.04.2020 Francija Nah Trang Whales Zviedrija Swebstars 125:100
09.04.2020 Beļģija Denver Nuggets. Zviedrija Swebstars 64:97
09.04.2020 Taivāna Sacramento Kings 2002 Francija Nah Trang Whales 109:72
09.04.2020 Ungārija D. Mavericks Krievija kvasavkus 81:97
13.04.2020 Krievija kvasavkus Beļģija Denver Nuggets. 99:46
13.04.2020 Francija Nah Trang Whales Ungārija D. Mavericks 75:118
13.04.2020 Zviedrija Swebstars Taivāna Sacramento Kings 2002 87:95
16.04.2020 Beļģija Denver Nuggets. Taivāna Sacramento Kings 2002 50:103
16.04.2020 Ungārija D. Mavericks Zviedrija Swebstars 135:77
16.04.2020 Krievija kvasavkus Francija Nah Trang Whales 85:60
20.04.2020 Francija Nah Trang Whales Beļģija Denver Nuggets. 95:81
20.04.2020 Zviedrija Swebstars Krievija kvasavkus 58:103
20.04.2020 Taivāna Sacramento Kings 2002 Ungārija D. Mavericks 102:95
23.04.2020 Beļģija Denver Nuggets. Ungārija D. Mavericks 77:91
23.04.2020 Taivāna Sacramento Kings 2002 Krievija kvasavkus 61:84
23.04.2020 Zviedrija Swebstars Francija Nah Trang Whales 89:115
27.04.2020 Zviedrija Swebstars Beļģija Denver Nuggets. 108:62
27.04.2020 Francija Nah Trang Whales Taivāna Sacramento Kings 2002 87:99
27.04.2020 Krievija kvasavkus Ungārija D. Mavericks 87:64
30.04.2020 Beļģija Denver Nuggets. Krievija kvasavkus 68:95
30.04.2020 Ungārija D. Mavericks Francija Nah Trang Whales 109:89
30.04.2020 Taivāna Sacramento Kings 2002 Zviedrija Swebstars 122:73
04.05.2020 Taivāna Sacramento Kings 2002 Beļģija Denver Nuggets. 100:64
04.05.2020 Zviedrija Swebstars Ungārija D. Mavericks 86:106
04.05.2020 Francija Nah Trang Whales Krievija kvasavkus 78:94
07.05.2020 Beļģija Denver Nuggets. Francija Nah Trang Whales 70:98
07.05.2020 Krievija kvasavkus Zviedrija Swebstars 93:51
07.05.2020 Ungārija D. Mavericks Taivāna Sacramento Kings 2002 69:85

Grupa 15

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Ungārija Arkrektor BBC Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica 101:65
06.04.2020 Vācija Riedenburger Falken Bulgārija SSC Napoli 82:84
06.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis RNGesus Irāna Dehno BC 122:47
09.04.2020 Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica Irāna Dehno BC 104:52
09.04.2020 Bulgārija SSC Napoli Amerikas Savienotās Valstis RNGesus 88:91
09.04.2020 Ungārija Arkrektor BBC Vācija Riedenburger Falken 84:95
13.04.2020 Vācija Riedenburger Falken Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica 117:70
13.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis RNGesus Ungārija Arkrektor BBC 75:119
13.04.2020 Irāna Dehno BC Bulgārija SSC Napoli 43:121
16.04.2020 Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica Bulgārija SSC Napoli 72:112
16.04.2020 Ungārija Arkrektor BBC Irāna Dehno BC 126:53
16.04.2020 Vācija Riedenburger Falken Amerikas Savienotās Valstis RNGesus 92:81
20.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis RNGesus Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica 91:77
20.04.2020 Irāna Dehno BC Vācija Riedenburger Falken 46:120
20.04.2020 Bulgārija SSC Napoli Ungārija Arkrektor BBC 97:71
23.04.2020 Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica Ungārija Arkrektor BBC 68:115
23.04.2020 Bulgārija SSC Napoli Vācija Riedenburger Falken 79:75
23.04.2020 Irāna Dehno BC Amerikas Savienotās Valstis RNGesus 25:104
27.04.2020 Irāna Dehno BC Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica 50:98
27.04.2020 Amerikas Savienotās Valstis RNGesus Bulgārija SSC Napoli 88:74
27.04.2020 Vācija Riedenburger Falken Ungārija Arkrektor BBC 78:85
30.04.2020 Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica Vācija Riedenburger Falken 69:100
30.04.2020 Ungārija Arkrektor BBC Amerikas Savienotās Valstis RNGesus 99:60
30.04.2020 Bulgārija SSC Napoli Irāna Dehno BC 146:42
04.05.2020 Bulgārija SSC Napoli Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica 123:57
04.05.2020 Irāna Dehno BC Ungārija Arkrektor BBC 58:114
04.05.2020 Amerikas Savienotās Valstis RNGesus Vācija Riedenburger Falken 82:93
07.05.2020 Bosnija un Hercogovina KK JALIJA Zenica Amerikas Savienotās Valstis RNGesus 70:105
07.05.2020 Vācija Riedenburger Falken Irāna Dehno BC 137:33
07.05.2020 Ungārija Arkrektor BBC Bulgārija SSC Napoli 94:73

Grupa 16

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
06.04.2020 Brazīlija Taubaté Indians† Venecuēla Crist Boys 67:116
06.04.2020 Ķīna Wizard† Austrija BBC Stockerau 116:58
06.04.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Irāna Qom City 93:70
09.04.2020 Venecuēla Crist Boys Irāna Qom City 54:104
09.04.2020 Austrija BBC Stockerau Argentīna Adrogué Poker Atlhétic 38:138
09.04.2020 Brazīlija Taubaté Indians† Ķīna Wizard† 83:113
13.04.2020 Ķīna Wizard† Venecuēla Crist Boys 81:91
13.04.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Brazīlija Taubaté Indians† 134:40
13.04.2020 Irāna Qom City Austrija BBC Stockerau 112:49
16.04.2020 Venecuēla Crist Boys Austrija BBC Stockerau 112:74
16.04.2020 Brazīlija Taubaté Indians† Irāna Qom City 47:129
16.04.2020 Ķīna Wizard† Argentīna Adrogué Poker Atlhétic 65:100
20.04.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Venecuēla Crist Boys 139:71
20.04.2020 Irāna Qom City Ķīna Wizard† 118:63
20.04.2020 Austrija BBC Stockerau Brazīlija Taubaté Indians† 108:84
23.04.2020 Venecuēla Crist Boys Brazīlija Taubaté Indians† 95:58
23.04.2020 Austrija BBC Stockerau Ķīna Wizard† 81:82
23.04.2020 Irāna Qom City Argentīna Adrogué Poker Atlhétic 76:101
27.04.2020 Irāna Qom City Venecuēla Crist Boys 102:55
27.04.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Austrija BBC Stockerau 130:29
27.04.2020 Ķīna Wizard† Brazīlija Taubaté Indians† 93:74
30.04.2020 Venecuēla Crist Boys Ķīna Wizard† 113:77
30.04.2020 Brazīlija Taubaté Indians† Argentīna Adrogué Poker Atlhétic 26:112
30.04.2020 Austrija BBC Stockerau Irāna Qom City 37:113
04.05.2020 Austrija BBC Stockerau Venecuēla Crist Boys 58:100
04.05.2020 Irāna Qom City Brazīlija Taubaté Indians† 108:27
04.05.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Ķīna Wizard† 135:49
07.05.2020 Venecuēla Crist Boys Argentīna Adrogué Poker Atlhétic 51:122
07.05.2020 Ķīna Wizard† Irāna Qom City 66:109
07.05.2020 Brazīlija Taubaté Indians† Austrija BBC Stockerau 73:96
Piezīme: Priekšsacīkšu kārtas spēļu atcelšana, kas veikta pēc tam, kad izslēgšanas spēles ir saplānotas, netiek ņemta vērā. Izslēgšanas spēles nevar tikt atceltas tehnisku iemeslu dēļ.