Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1191 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Mängija statistika - Hooaeg 30 - Tavaline hooaeg

585 108 633

Hea koht liiga statistikas on meeskonna mängijate kvaliteedi hea tõestus. Statistikad näitavad parimaid mängijaid vastavalt kriteeriumile. Parimad mängijad hooaja lõpus saavad populaarsuse boonust ja nende klubid saavad rahalise auhinna liiga volinikelt.
Hooaeg: Riik: Liiga:

Ase NimiMeeskond GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Iisrael James MartinSlovakkia Spartak Myjava 44171364.457.674.429027446140569118872831
2 Taipei Liam PinkSlovakkia Klenovec Warriors 44167069.852.436216315441491011116253590
3 Venemaa Boris IgnatyevSlovakkia AK Barsk 35140064.76386.3253212241451711613873126
4 USA Todd FoxSlovakkia AK Barsk 3514006560.584.4194284261822011813663076
5 Läti Kristiāns GrebisSlovakkia BK Bardejov 43158563.248.371.2493174521214214713333008
6 Hispaania Pablo CismadoSlovakkia Spartak Myjava 44174765.860.276.119037431161239912842861
7 Hiina Jin Gui Päevi paranemiseks: 1 (Vasak käe sinikas) Slovakkia Klenovec Warriors 44175561.556.769.911051337212205612823774
8 Tšehhi Drahomír HoladaSlovakkia AK Barsk 36144070.551.163.7531148371955114112353281
9 Slovakkia Milan Comba Päevi paranemiseks: 6 (Parema küünarvarre kõõluse põletik) Slovakkia Baskettball Club Tre 44170450.339.969.715122014864161311222-1564
10 Venemaa Ilgiz DomchakSlovakkia AK Barsk 34136061.261.283102452211321210311553002
11 Slovakkia Radovan GagoSlovakkia Klenovec Warriors 31106275.357.15638593141553111911352431
12 Argentiina José EstigarribiaSlovakkia BK Bardejov 44165965.148.177.8172344341003213910733228
13 Norra Per LiknesSlovakkia BK Bardejov 44165365.757.378.925017556161641589463148
14 Slovakkia Dominik DananajSlovakkia BK Svidnička 4491953.447.161.21267340632678927706
15 Slovakkia Rastislav ČizmadiSlovakkia jokipoit† 44119456.658.873.613398867234108917540
16 Portugal José ChavesSlovakkia ŠBK Čerti 44156955.537.271.139017058104441549072074
17 Slovakkia Rudolf PospíšilíkSlovakkia Public account 44166951.153.485.114060149439143882-1150
18 Slovakkia Milan Ohrzál Päevi paranemiseks: 17 (Parema meniski vigastus) Slovakkia ŠBK Čerti 44172254.853.376.719120675107441228352011
19 Ungari Krisztián Magyari Päevi paranemiseks: 2 (Rangluu murd) Slovakkia BK Bardejov 44174757.65274.711125246130251108183388
20 Slovakkia Bohuš GagnerSlovakkia Golden-State Warrior 44159044.142.264.9131137885719122812-110
21 Ukraina Mykhailo KhrolSlovakkia ŠBK Čerti 44173253.154.381.693218103132581217722002
22 Slovakkia Ladislav SlízSlovakkia BC Prada 43143248.542.475.2268981005713175734-663
23 Slovakkia Ladislav OvčíkSlovakkia jokipoit† 44120857.354.281.3120103633726123713653
24 Tšehhi Štěpán JanhubaSlovakkia ŠBK Čerti 40138261.244.757.61941865680461036901587
25 Slovakkia Svätopluk ZapletalSlovakkia BK Svidnička 4083766.372.683.614692533710114688790
26 Ungari Tas HunyadiSlovakkia Baskettball Club Tre 44111061.835.341.5288391114643213679-941
27 Slovakkia Marián Holček Päevi paranemiseks: 5 (Rangluu murd) Slovakkia Golden-State Warrior 44138851.745.671.413312297352214866688
28 Slovakkia Marek LapošSlovakkia BC Prada 44162149.644.370.71631391515518158664-930
29 Slovakkia Kamil ŠramkaSlovakkia Public account 30111166.830.942.73184173389114660-554
30 Läti Valdis TrīsinieksSlovakkia Spartak Myjava 2175469.852.378.3254123148925606251488
31 Šveits Tino CornazSlovakkia Klenovec Warriors 2796572.356.684.11461121911030836182099
32 Slovakkia Vladimír MyškaSlovakkia Golden-State Warrior 44130159.429.662.924811894522015561067
33 Slovakkia Denis LuštinecSlovakkia adidass12† 44153446.237.968305541481519167589-2503
34 Slovakkia Marek PerúnSlovakkia MBC Trenčín† 44171137.628.262.71141151672623127567-2387
35 Prantsusmaa Roland SprietSlovakkia Spartak Myjava 2889169.466.785.9228893371281085591594
36 Slovakkia Ján ForgácsSlovakkia BK Svidnička 44122654.247.253.83572236171181605561183
37 Poola Mieczysław Biłat Päevi paranemiseks: 10 (Rangluu murd) Slovakkia BK Bardejov 44129859.343.562.32088348145691775552516
38 Slovakkia Dušan PaňákSlovakkia Golden-State Warrior 44134153.833.366.1371931227026148545-52
39 Soome Paavali Vehkaniemi Päevi paranemiseks: 5 (Nihestatud parem õlg) Slovakkia ŠBK Čerti 2285258.652.365.588128417617645451073
40 Slovakkia Viliam ČaplovičSlovakkia adidass12† 44156436.334.155.6681022231715172538-2434
41 Slovakkia Radovan MuržicSlovakkia BK Mariov Livians† 44165634.725.759.7691001922516150519-2532
42 Slovakkia Milan ČaradskýSlovakkia Public account 44166339.82936.61775551505110166514-1194
43 Slovakkia Ján LeščinskýSlovakkia MBC Trenčín† 44157646.728.469.6123641951917179501-2289
44 Slovakkia Rastislav ChabenSlovakkia Public account 44161757.424.325.672611156511159490-1130
45 Brasiilia Carlos Antonio PenhaSlovakkia Klenovec Warriors 436877445.582.32085925706804801533
46 Slovakkia Ladislav FedorSlovakkia BK Mariov Livians† 44161640.527.859.3119751472514159479-2398
47 Slovakkia Vavrinec LidaySlovakkia MBC Trenčín† 44149052.531.861361692042412181478-2122
48 Slovakkia Rastislav Galda Päevi paranemiseks: 12 (Kuklaluu murd) Slovakkia BC Prada 37107738.334.370.8909890301787478-842
49 Slovakkia Ivan LevkoSlovakkia BK Svidnička 44136758.736.463.91472608995511504771266
50 Slovakkia Milan PoľakovskýSlovakkia Team noname 38104 44174339.723.96195912472114132476-3069