Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1265 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Mängija statistika - Hooaeg 33 - Tavaline hooaeg

822 616 328

Hea koht liiga statistikas on meeskonna mängijate kvaliteedi hea tõestus. Statistikad näitavad parimaid mängijaid vastavalt kriteeriumile. Parimad mängijad hooaja lõpus saavad populaarsuse boonust ja nende klubid saavad rahalise auhinna liiga volinikelt.
Hooaeg: Riik: Liiga:

Ase NimiMeeskond GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Poola Mirosław SnopczukSlovakkia Golden-State Warrior 1236.261.153.877.110.75.32.21.91.33.648.81.6
2 Austria Marlon JacobSlovakkia BC Prada 224070.367.290.613.76.70.93.50.73.745.962.4
3 USA Todd FoxSlovakkia AK Barsk 223961.665.887.93.58.81.140.43.539.569.1
4 Venemaa Ilgiz DomchakSlovakkia AK Barsk 2340.268.359.282.32.5130.830.43.43861.7
5 Venemaa Boris IgnatyevSlovakkia AK Barsk 2240.262.258.378.88.86.61.14.10.43.637.563
6 Tšehhi Drahomír HoladaSlovakkia AK Barsk 2439.7675062.7144.10.74.42435.471
7 Serbia Mihajlo DragićSlovakkia ŠBK Čerti 264062.858.5652.29.2130.62.230.785.3
8 Läti Kristiāns GrebisSlovakkia BK Bardejov 2837.86047.876.810.34.5141.23.429.965.3
9 Läti Gideons RīnsSlovakkia BC Prada 224063.254.883.826.61.53.51.73.529.262.4
10 Valgevene Radzivon PuroŭskiSlovakkia Leitoland 84067.266.759.33.89.10.53.50.5126.384.3
11 Horvaatia Goran ŠemigaSlovakkia ŠBK Čerti 3437.763.659.384.553.20.930.82.826.275.3
12 Poola Rafał CyglerSlovakkia Leitoland 124052.957.164.62.56.61.73.10.71.425.875.9
13 Slovakkia Eduard RencešSlovakkia ČONTOŠVAĽA BK 2937.966.467.581.92.27.11.63.30.3225.749.6
14 Eesti Küllo RasiaSlovakkia ŠBK Čerti 839.552.247.273.72.58130.52.625.369.9
15 Argentiina José EstigarribiaSlovakkia BK Bardejov 3438.962.350.870.739.511.913.52561.6
16 Slovakkia Milan Comba Päevi paranemiseks: 7 (Rangluu murd) Slovakkia Baskettball Club Tre 223945.137.67324.24.30.50.52.824.8-62
17 Venetsueela Henry BrachoSlovakkia BC Prada 3439.361.659.475.78.72.61.33.61.14.124.761.4
18 Slovakkia Vladimír ZimaSlovakkia AK Barsk 144067.464.4852.710.20.63.803.524.4101.5
19 Horvaatia Darko MalovrhSlovakkia ŠBK Čerti 2738.664.851.763.94.78.914.11.32.124.182.1
20 Slovakkia Róbert MúčkaSlovakkia Kubba 1435.151.249.162.77.23.91.52.61.4323.627.9
21 Slovakkia Kamil ŠramkaSlovakkia Public account 3436.268.85151.911.51.82.61.40.73.623-0.3
22 Slovakkia Dominik MôcikSlovakkia AK Barsk 24066.758.372.71.511.51.520422.538.5
23 Slovakkia Izidor GragoSlovakkia ŠBK Čerti 2634.169.459.380.67.55.81.22.60.64.222.274.5
24 Slovakkia Drahomír NeupaverSlovakkia Leitoland 3430.367.757.17152.80.63.714.422.259
25 Bosnia ja Hertsegoviina Rešad ČivićSlovakkia ČONTOŠVAĽA BK 343163.250.280.45.93.122.10.73.621.737.8
26 Rumeenia Bernard LambruSlovakkia BC Prada 344055.657.383.14.18.91.52.70.43.521.259.6
27 Slovakkia Norbert PliešovskýSlovakkia Kubba 2533.348.948.369.63.53.61.81.80.6320.812.9
28 Slovakkia Mário PatákSlovakkia Kubba 3436.454.550.476.62.93.81.12.40.53.120.720.6
29 Läti Juris Straume Päevi paranemiseks: 2 (Ära löödud seljalihas) Slovakkia ČONTOŠVAĽA BK 342772.16082.59.61.91.41.60.43.820.642.1
30 Ungari Krisztián MagyariSlovakkia BK Bardejov 3439.965.752.4842.55.21.130.42.220.664.5
31 Kreeka Evgenios TzanidakisSlovakkia BC Prada 1239.661.237.574.65.72.71.81.60.83.92055.4
32 Tšehhi Ladislav ŽabkaSlovakkia ČONTOŠVAĽA BK 2333.763.454.971.64.55.522.71.32.819.940.9
33 Slovakkia Bohuš Gellner Päevi paranemiseks: 3 (Nihestatud vasak õlg) Slovakkia Public account 3136.85764.580.63.923.51.30.23.819.8-2
34 Slovakkia Juraj HnídzikSlovakkia AK Barsk 64054.542.195.55.23.322.703.819.554.2
35 Slovakkia Bohuš GagnerSlovakkia Golden-State Warrior 3437.955.339.775.82.83.32.11.30.42.918.9-4.4
36 Slovakkia Ľuboš MacášekSlovakkia Leitoland 3331.566.542.969.29.43.413.40.74.318.561.5
37 Slovakkia Frederik SmažilSlovakkia AK Barsk 124062.752.877.32.82.81.62.90.33.918.388.3
38 Slovakkia Ladislav SlízSlovakkia BC Prada 64056.444.495.812.35.21.80.73.717.214
39 Slovakkia Rastislav ChabenSlovakkia Public account 2038.864.946.234.91.61.52.72.10.42.617.2-13
40 Slovakkia Albín EdingerSlovakkia Baskettball Club Tre 3438.751.930.6683.54.65.31.30.42.717-66.2
41 Portugal José ChavesSlovakkia ŠBK Čerti 1031.6656080.69.42.10.92.21.33.616.857.1
42 Slovakkia František MičíkSlovakkia Kubba 3434.155.254.378.44.33.61.81.50.43.616.821.8
43 Sloveenia Franc KalanSlovakkia ČONTOŠVAĽA BK 3434.559.654.375.44.54.822.20.3316.841.7
44 Tšehhi Adam ČonkaSlovakkia BC Prada 3439.857.155.872.434.81.92.20.63.916.159.9
45 Hispaania Cristóbal García Päevi paranemiseks: 1 (Parema pahkluu nihestus) Slovakkia ŠBK Čerti 2625.869.473.780.990.40.73.81.34.61659.5
46 Slovakkia Martin PolášekSlovakkia AK Barsk 2940.264.940.771.651.21.44.10.93.915.771.1
47 Slovakkia Juraj LupaSlovakkia Public account 3228.853.842.550.63.22.321.70.52.315.6-0.4
48 Slovakkia Milan ČaradskýSlovakkia Public account 3136.739.730.542.92.614.41.71.30.53.514.8-3.7
49 Slovakkia Radoslav LengsfeldSlovakkia CSKA Moscow5 3434.753.537.160.65.62.63.91.10.44.114.7-28.3
50 Slovakkia Eduard SemeňákSlovakkia Kubba 3433.755.45077.38.62.82.52.20.63.414.619.1