Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1138 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Mängija statistika - Hooaeg 30 - Tavaline hooaeg

15 497 061

Hea koht liiga statistikas on meeskonna mängijate kvaliteedi hea tõestus. Statistikad näitavad parimaid mängijaid vastavalt kriteeriumile. Parimad mängijad hooaja lõpus saavad populaarsuse boonust ja nende klubid saavad rahalise auhinna liiga volinikelt.
Hooaeg: Riik: Liiga:

Ase NimiMeeskond GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Iisrael James MartinSlovakkia Spartak Myjava 2838.76358.575.78.26.413.41.42.144.559.5
2 Venemaa Boris IgnatyevSlovakkia AK Barsk 244062.461.186.46.45.40.740.43.338.592.7
3 Taipei Liam PinkSlovakkia Klenovec Warriors 2837.868.951.1394.97.413.80.22.536.382.1
4 USA Todd FoxSlovakkia AK Barsk 234063.359.384.85.97.90.85.40.53.336.390.8
5 Slovakkia Radovan GagoSlovakkia Klenovec Warriors 2833.975.96055.812.630.45.113.835.778.6
6 Venemaa Ilgiz DomchakSlovakkia AK Barsk 244060.761.883.13.212.60.63.80.32.935.192.2
7 Läti Valdis TrīsinieksSlovakkia Spartak Myjava 539.668.65069.713.860.842.22.434.877.4
8 Tšehhi Drahomír HoladaSlovakkia AK Barsk 234070.254.270.114.741.15.81.33.93393.3
9 Läti Kristiāns GrebisSlovakkia BK Bardejov 2736.661.449.773.212.23.91.23.113.532.374.6
10 Hispaania Pablo CismadoSlovakkia Spartak Myjava 2839.766.461.676.24.88.60.83.80.6231.660.5
11 Hiina Jin GuiSlovakkia Klenovec Warriors 2839.859.657.170.12.212.20.54.70.41.129.686
12 Slovakkia Timotej FabišSlovakkia AK Barsk 94065.149.386.12.36.70.83.40.23.126.497.4
13 Slovakkia Milan CombaSlovakkia Baskettball Club Tre 2839.249.536.472.23.55.53.41.40.3325.5-33.2
14 Argentiina José EstigarribiaSlovakkia BK Bardejov 2838.965.251.178.64.68.30.72.30.83.125.179.8
15 Saksamaa Wenzel HaberlSlovakkia BK Bardejov 63662.146.981.533.70.720.33.723.277.3
16 Slovakkia Rudolf PospíšilíkSlovakkia Public account 2838.354.45682.53.61.52.81.20.33.122-14
17 Slovakkia Kamil Šramka Päevi paranemiseks: 16 (Vasaku meniski vigastus) Slovakkia Public account 2836.866.430.344.210.21.52.31.30.33.921.9-14.6
18 Slovakkia Dominik DananajSlovakkia BK Svidnička 2821.254.547.662.82.91.60.81.10.71.921.615.1
19 Norra Per LiknesSlovakkia BK Bardejov 2837.464.952.979.16.34.113.91.63.521.575.3
20 Slovakkia Rastislav ČizmadiSlovakkia jokipoit 2826.958.155.475.33.22.22.41.60.92.420.56.8
21 Ukraina Mykhailo KhrolSlovakkia ŠBK Čerti 2839.852.557.385.92.15.52.73.21.82.520.346.9
22 Portugal José ChavesSlovakkia ŠBK Čerti 2835.753.732.175.57.63.91.32.31.13.320.148.5
23 Soome Paavali VehkaniemiSlovakkia ŠBK Čerti 64058.542.664.74.76.81.72.80.71.719.857.2
24 Prantsusmaa Roland Spriet Päevi paranemiseks: 5 (Vasaku küünarvarre kõõluse põletik) Slovakkia Spartak Myjava 1230.273.5759510.33.21.22.50.83.819.349.3
25 Slovakkia Frederik SmažilSlovakkia AK Barsk 44070.633.394.43.34341419.361.3
26 Ungari Krisztián MagyariSlovakkia BK Bardejov 2839.555.455.278.62.46.10.83.10.52.419.281.4
27 Ungari Tas HunyadiSlovakkia Baskettball Club Tre 282663.542.145.47.50.82.31.114.818.8-20
28 Horvaatia Martin Medvid Päevi paranemiseks: 11 (Parema pahkluu murd) Slovakkia ŠBK Čerti 1626.365.46076.72.94.11.31.50.11.718.233
29 Slovakkia Marek LapošSlovakkia BC Prada 2837.25144.475.73.63.62.61.60.43.418.1-12.3
30 Slovakkia Bohuš GagnerSlovakkia Golden-State Warrior 283642.742.162.52.631.91.10.52.718-5.5
31 Slovakkia Ladislav SlízSlovakkia BC Prada 2832.54943.578.94.92.52.11.30.44.118-8.3
32 Tšehhi Štěpán JanhubaSlovakkia ŠBK Čerti 2432.362.35060.74.54.71.3212.417.639.1
33 Slovakkia Ladislav OvčíkSlovakkia jokipoit 2828.561.257.782.732.31.40.90.72.917.513.8
34 Slovakkia Milan OhrzálSlovakkia ŠBK Čerti 2839.555.556.975.24.85.31.92.41.12.717.547.6
35 Šveits Tino Cornaz Päevi paranemiseks: 7 (Parema reieluu murd) Slovakkia Klenovec Warriors 1338.262.961.3804.64.70.741.52.617.382.8
36 Slovakkia Svätopluk ZapletalSlovakkia BK Svidnička 2520.967.370.891.73.32.21.40.90.22.81720
37 Slovakkia Kristián Bystrík Päevi paranemiseks: 5 (Ülalõua murd) Slovakkia BC Prada 1733.958.737.564.29.42.92.410.54.215.9-5.9
38 Slovakkia Vladimír MyškaSlovakkia Golden-State Warrior 2831.158.634.868.35.82.62.61.50.43.515.11.4
39 Slovakkia Marián HolčekSlovakkia Golden-State Warrior 2832.353.244.170.62.83.12.10.90.53.414.5-0.8
40 Slovakkia Vladislav Osipanik Päevi paranemiseks: 10 (Vasaku õlavarreluu murd) Slovakkia jokipoit 2315.963.358.471.21.51.80.91.20.31.114.36
41 Slovakkia Milan ČaradskýSlovakkia Public account 283743.44040.34.313.53.31.40.2413.9-16
42 Slovakkia Ján ForgácsSlovakkia BK Svidnička 2828.552.646.9588.25.31.31.60.43.513.428.8
43 Slovakkia Denis LuštinecSlovakkia adidass12† 2835.243.238.269.77.11.13.10.30.53.813.2-57.7
44 Slovakkia Viliam ČaplovičSlovakkia adidass12† 2834.633.334.451.81.42.45.10.40.34.212.5-53.7
45 Slovakkia Juraj LupaSlovakkia Public account 2839.1532536.84.62.431.70.23.312.4-17
46 Poola Mieczysław BiłatSlovakkia BK Bardejov 2828.15842.46741.50.93.51.6412.456.4
47 Slovakkia Marek PerúnSlovakkia MBC Trenčín† 283836.928.967.82.32.53.60.50.6312.3-54.4
48 Slovakkia Dušan PaňákSlovakkia Golden-State Warrior 2831.25631.3688.52.13.11.60.63.112.3-2.1
49 Slovakkia Ján LeščinskýSlovakkia MBC Trenčín† 2835.843.425.763.52.91.44.60.40.34.111.5-54.6
50 Slovakkia Rastislav ChabenSlovakkia Public account 2836.15924.6291.91.62.51.60.23.811.4-14.9