Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1327 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Mängija statistika - Hooaeg 40 - Tavaline hooaeg

9 378 908 189

Hea koht liiga statistikas on meeskonna mängijate kvaliteedi hea tõestus. Statistikad näitavad parimaid mängijaid vastavalt kriteeriumile. Parimad mängijad hooaja lõpus saavad populaarsuse boonust ja nende klubid saavad rahalise auhinna liiga volinikelt.
Hooaeg: Riik: Liiga:

Ase NimiMeeskond GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Slovakkia Henrich DolinskýSlovakkia Baskettball Club Tre 3238.466.262.483.112.45.611.90.83.946.261.2
2 Saksamaa Julian OppermannSlovakkia Baskettball Club Tre 3236.26657.881.75.45.40.92.81.33.333.359.8
3 Tšehhi Pavel KlevetaSlovakkia B.B.C. APOS KÚTY 1730.965.554.473.93.15.30.45.20.61.833.167.9
4 Ukraina Anatolii VarlamovSlovakkia Gladiators 1039.268.859.693.95.84.71.1323.232.376.4
5 Slovakkia Milan KmeťSlovakkia Public account 2733.858.968.485.13.52.91.71.60.74.128.229.6
6 Ukraina Volodymyr MuzychukSlovakkia Gladiators 104068.270.985.72.69.80.55.111.727.379.1
7 Tšehhi Vladislav VejrSlovakkia Gladiators 1031.868.954.510.2123.80.84.31.74.426.764
8 Slovakkia Michal NipčaSlovakkia BK Black Town 3226.869.746.766.111.611.71.22.83.326.46.7
9 Sloveenia Tone KosSlovakkia B.B.C. APOS KÚTY 1726.777.5608.69.50.70.72.40.33.923.957.9
10 Slovakkia Ladislav MariašSlovakkia BK Black Town 3221.56572.788.52.63.60.80.800.522.721.8
11 Saksamaa Yannik GermannSlovakkia Gemer Spurs 1830.151.649.463.43.94.40.81.90.9222.552
12 Slovakkia Dominik ChrenekSlovakkia Public account 2738.561.575.482.19.14.71.52.30.73.222.136.6
13 Leedu Rėnius KaučikasSlovakkia Gemer Spurs 1828.959.953.778.84.33.90.62.40.72.320.850.9
14 Slovakkia Daniel SnohaSlovakkia BK INTER Hrubý Šúr 3229.961.550809.831.63.30.83.520.541.2
15 Slovakkia Jaromír MargeťákSlovakkia BK INTER Hrubý Šúr 3229.164.248.174.14.43.30.92.40.42.220.442.2
16 Itaalia Massimo CelaschiSlovakkia B.B.C. APOS KÚTY 1727.37156.152.73.22.50.62.90.63.120.459.5
17 Slovakkia Mojmír LiedermannSlovakkia BK INTER Hrubý Šúr 3236.158.448.170.72.73.21.42.20.43.920.247.4
18 Slovakkia Urban ZelienkaSlovakkia PHL Team 13650501003200151910
19 Rumeenia Ştefan CristescuSlovakkia Gladiators 1138.261.452.279.14.25.51.42.71.53.618.972
20 Slovakkia Ivan PytlíkSlovakkia PHL Team 243342.341.770.46.9231.30.73.518.3-16.6
21 Suurbritannia Robin PeacockSlovakkia Baskettball Club Tre 2137.564.954.567.95.37.52.241.33.818.169.1
22 Slovakkia Henrich MurínSlovakkia Public account 2736.157.674.180.54.83.62.11.50.3417.434.8
23 Slovakkia Tomáš HaviarSlovakkia BK Black Town 3215.265.744.956.11.61.30.70.500.717.114.1
24 Slovakkia Móric HrcaSlovakkia BK INTER Hrubý Šúr 1635.253.447.473.44.25.411.90.33.816.838.2
25 Slovakkia Radoslav LengsfeldSlovakkia CSKA Moscow5 3234.151.729.665.911.12.32.60.80.44.216.8-22.6
26 Slovakkia Ľubomír LátečkaSlovakkia CSKA Moscow5 3239.444.432.968.13.83.42.210.42.816.8-27.5
27 Austraalia Dele Conway Päevi paranemiseks: 4 (Rangluu murd) Slovakkia B.B.C. APOS KÚTY 824.862.366.770.62.35.10.34.60.12.61668.1
28 Slovakkia Svetozár RendekSlovakkia Dididi 2835.644.634.368.33.42.53.50.90.73.815.9-25.1
29 Slovakkia Ivan PečekSlovakkia Dididi 2839.645.734.772.82.42.82.70.90.52.715.8-29.7
30 Slovakkia Pavol PalajSlovakkia Public account 2738.459.568.1793.452.32.30.63.415.736.4
31 Slovakkia Ivan PodobskýSlovakkia Public account 2735.95556.484.41.54.42.51.30.33.415.633.7
32 Slovakkia Tomáš MiletičSlovakkia challenge team 2738.637.333.163.91.92.72.20.90.93.115.6-21
33 Slovakkia Róbert FrtúsSlovakkia challenge team 2739.451.632.169.53.62.83.70.90.63.115.6-21.6
34 Valgevene Jaŭhien CudzievičSlovakkia Baskettball Club Tre 253560.75067.52.47.11.42.20.63.415.561.4
35 Slovakkia Dávid NémetSlovakkia B.B.C. APOS KÚTY 1223.348.37570.69.81.30.50.90.13.315.1-2.4
36 Slovakkia Hugo DružkovskýSlovakkia BK INTER Hrubý Šúr 1126.865.35080.62.51.80.92.20.42.41552.6
37 Slovakkia Jaroslav AmbrožSlovakkia skalica avalanche 2738.23734.171.21.93.44.30.60.43.415-25.2
38 Slovakkia Pavol GranatirSlovakkia Gemer Spurs 1233.355.731.3802.73.21.510.32.514.8-6.2
39 Horvaatia Danijel SambolecSlovakkia Gemer Spurs 1523.36461.987.28.71.11.32.614.114.839.3
40 Saksamaa Simon KaufmannSlovakkia B.B.C. APOS KÚTY 1715.173.56053.84.710.12.10.53.514.532.1
41 Slovakkia Jakub OrolSlovakkia AC Kysuce 1838.546.126.764.32.82.22.90.50.93.214.2-43
42 Slovakkia Jozef HrnčárSlovakkia skalica avalanche 2736.343.63670.93.62.62.70.70.73.714.1-23.2
43 Slovakkia Teodor PotocnakSlovakkia challenge team 2735.550.245.868.14.72.33.61.20.5414-19.6
44 Slovakkia Žigmund RavingerSlovakkia BK ccc 39602 † 2334.33732.672.13.52.43.30.70.6414-34.7
45 Ukraina Denys BezushkoSlovakkia Gladiators 1032.858.210076.93.11.30.82.90.94.213.966.3
46 Slovakkia Jozef FašiangaSlovakkia BK INTER Hrubý Šúr 1315.866.358.371.43.920.42.60.22.713.837.7
47 Slovakkia Vladislav Hrnko Päevi paranemiseks: 10 (Parema õlavarreluu murd) Slovakkia Wild Cats 38493 † 1535.742.929.466.73.32.32.30.90.64.113.7-23.7
48 Slovakkia Michal MagúthSlovakkia BK INTER Hrubý Šúr 3227.767.257.880.71.15.20.91.40.31.413.640.2
49 Slovakkia Dominik ŠtefanecSlovakkia Gemer Spurs 1330.357.328.261.87.61.821.20.83.713.6-0.3
50 Slovakkia Adam HulíkSlovakkia B.B.C. APOS KÚTY 1225.148.13871.82.42.91.60.60.32.913.6-8.1